Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pią Lis 09, 2012 15:13
Usunięcie użytkowników nieaktywnych
Autor Wiadomość
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 01:04   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


AngelsDream, mi w sumie też, to tylko dusza ciecia-zamiatacza we mnie jęczy ;) a nazwisko na Ż przypomina o "dyskryminacji" tych z końca alfabetu. Ale przeżyje ;)
 
     
gabi30 



Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 266
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 06:01   
   Zwierzątka: szczur, papuga


A ja tak informacyjnie powiem,że z powodu choroby nie logowałam się od przeszło pół roku. Dobrze,że dostałam e-mail bo moje konto poleciałoby w niebyt, mimo że duchem jeszcze nie jestem :mrgreen: . Chociaż na liście mnie nie ma, bo zalogowałam się przeszło tydzień temu:-).
Pozdrawiam nową administrację.
_________________
Gabi
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 10:36   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


gabi30, teraz taka duża, seryjna korespondencja będzie standardem przed dużymi zmianami.

Dumam i chyba zrobię to raz, a dobrze. Kto miał na forum wrócić, przyjść, zrobił to wczoraj po mailu ode mnie.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 10:58   

AngelsDream napisał/a:
Kto miał na forum wrócić, przyjść, zrobił to wczoraj po mailu ode mnie.
Zakładając, że każdy sprawdza pocztę codziennie ;)
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 11:25   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Kasik, usuwanie będzie dziś późno wieczorem.

Więc spóźnieni mają jeszcze cały dzień, a może i więcej, bo mi dziś sieć szaleje.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 11:46   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Lista usuniętych (dziś, 11:45):

*brukselka* .gizmooo. a1000 aanimriii abcde abes Achanti Acherontia achszoj adrian32114 Adry aga19175778 Agacisko agafer AgataTimon Agatyy agikuss agnieshqua Agniesia252 Agutka airgrana Ajyysyt Alenne alfa alispo Alli allons-y! aloha Alona Alvair alva_alva alvinno alyce ana aneta angelkaa AngelOfDeath animk Antymonka anusia3212 Apollo231 arache Archetom asd.as492 Asia Skywalker Asia8810 AsiaA Asiak atistot1981 Auraya Auubrey BadMitch baeataa bakalandia bargaw baryś beatka96 Becik BEEM Bejkrools belix Bella biala87 Binia_628 bjork Black Rat Blathrosen bloondyna bobcia bojan86pdh bolczita borys1981 cammie candy_93 Caramel Catnaperka ccat comet25 CoolCaty CoToMa Craig_007 Creinder Csisiv czakor_nadold czarodziejka Dad_a DamnLurer Daniel213 daria_daxi Destro Dewybop37 disarray DJuliax dolby_surround donia dorrcia1 dualitty durgall dyczki dytkaxd dzina dzus Dżaga Dżasmina EgonB elinka EmiElmoFibi emilkaszczurek emorien Entliczek Entomologia erdezet ErisGrim eteei ewciacha ewkaaaa24031990 fajakokul Fanaberya Fanaberya_ farferee fazia fenomenalny Fince foliowa foxy lady Fredra freeq Freika freyaa frs fuzja Galanty Galaxy GamerGirl gekon94 Geton7 gibonowa gonia24 GoRgO gosiag gotri Gravi Gromowataa gruszka GrzeszKo harapug harpija hatshepsy HejYou hekabe helianthus hola Ida idalka igi iizzka Imqa indicus Inka itaka Iwo iwonka Iza1983 IzaBella Jadis Jahekyv1 janek sawicki janraf JK JKalodont Joannamaria Jolin jolunia997 julia2s juliamaj justlose Justyś k.u.b. kacperwronski kahamuha Kalona kama84 kamaoi Kamcia Kamilaem kamilien Kamiloss177 KaMisia24 kaoriu karla666 karmen karola06 kasia195 kasiagdynia kasimaga katarzyna101 Katarzynna1981 kawosz1616 kazia Kaśka24

Keszołak , Kiamesha , kicek , Kiki , KiM27 , Kiwi , kjubejz , kkkkattt , Klakier2121 , klara89 , klaudia149614 , Kociak188 , konewka , kostrzesia7777 , krecik123 , Kruhy , Kruk , krystian , kuba , kubek , kudelek83 , Kulkaa , k_u_r_t , Lalluna , Lea23 , lecia5 , leciak , lemon14 , Lesyweb41 , lheliasz , littleJap9 , lolster , LS , Lukasz , luna400 , luxneta , lysy692 , made91 , madziatek1 , madziunia86i , magak , MagdaKic , maggdalenna , magik , magik222222 , Maguda , majadonna , majtynn . , MaK , maksik , makuracik , Malvi , mapetowa , marcia27 , mariet , marissith , Markotka , Marlena , martoszka , marts , martyyna , Mateusszek , Megi_87 , mela-szczurzyca , meli , meraszka , MeryLoveRats , mesheocello , mewa , Michu4000 , Miguro967 , milionslow , Milly89 , mimdla1 , Mireillka , misia888 , misio , mitaszek , mleko18 , Molly , monalisaaaa , mordor , most , MrSpiryt , muriel , musznik , mutti , mycha666 , myszkaaa , Nadin , Nani , Nareli , narwala , Natala , nati , nati2829 , Natka , natka12137 , natkna6 , Nedera , nel , nemulek1997 , Neo , netka_26 , niedzwiedzica , nietoperek22 , nihasa3 , nikoking , Nimfade , ninja , nisa , Novva , nowhere , nyanko , obywatel , Ogonkowa , OlaTor , omg1 , ona1100 , orkana , Ostryga , Pala2104 , pamelka , parva , patii , patitaj , Patryk , paula94 , paulapp , paulas1991 , Pawel27 , Paśka , Persefona , petka70 , pilzi , Piotr , Piotrek , Pipi , pln , pomarancza9101 , pomocy , priima , PrincessAngina , Puffi , Pula , Qavob6 , qsqa , Quatroo , Racjonalistka , ramfx913 , rasskabak , rasta_smerf , Raven , Ravi , rewelka8 , rilax , robaknh , rodzynaAA , rossie , Rudooka , Rupert , Rurek , Rygegag634 , s3ko89 , SabiN , sabina , Sabioo , sacabambaspis , sallma , Sandzia , Sangha , Sanoho61 , saori1 , sara1976 , sarab6 , sattie , saturn009 , Scarlet , Sexixa575 , Shadow , shasirrlan , shelby , Shirkus , Show , ShowTime , siaczek , sidhi , Sissel , skurczi , slooz , Soqiu , Soyedu , spacner , stargazer , stelline , StrasznyGad , suh_shine , swiernal , Sylwia000 , SylwiaaaaaMm

syndrome30 , szczurek009 , szczurek2011 , szczurmyś , szczurzynki , Szczur_Albinos , sziroko , tadeusz.m98 , Talia , Talka , Tan , theJagerek , Theriel , Tinkerbell , titinka1988 , TomTom , tosia12351 , Toto , Toudulenna , Tridam , triss , tunridamga , Tweey , tymczas , uf , ulvhedinn , unicoorn. , unipaks , upturn , Uła , Vailet :3 , Valuris , Vanii , variola , vega013 , VenoX , Verin , vesna , VictoriaDaSilva , Vivian , vivianne , Vudare922 , Vulpe , wabisuke , wadercia , walt , wero , wikczi , Wilczocha , Wilczyca , Winylova , Wojtii , xDemolkax , Xebufuv2 , xyz , yowki , ysmay , zabik , zaczekaj , Zaduxuq5 , zafrina , zagreus , zAPia , zebrazebra , Zedius , Zetsus , ziooolek , zoshin , zyrafa , Żaba
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13