Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:40
Miot "Bajkowy" Rat`s Troop
Autor Wiadomość
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Śro Lis 14, 2007 17:46   

Ten czas strasznie szybko leci...

Niedawno obchodzilam roczek Doris i miotu D, a teraz 12 miesiecy moich wnuczat bajkowych..
Mam nadzieje, ze beda zyly dlugo, ze pokonaja nieszczesliwy los i pokaza na co je stac.
Trzy niebieskie dziewczyny, kazda inna a wszystkie takie podobne.

Zycze wam wsiego najlepszego, wam i waszym Paniom!
I co najmniej 3 lat spokojnego zycia, o ;)
:serducho:

Chce tez zakomunikowac, ze mamusia ma sie swietnie, jest w super formie, uspokoila sie troszke z wiekiem i bardzo lubi moja obecnosc i mizianki :)

Ralph tez na szczescie calkiem niezle sie trzyma, mimo problemow z plucami, ktore czekaja go pewnie do konca zycia.
Oni rowniez pozdrawiaja dzieci :)
Ostatnio zmieniony przez nezu Śro Lis 14, 2007 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Śro Lis 14, 2007 17:59   

:urodziny:
syćkiego naj :D !
_________________

 
     
Izabela 
zwierzomaniaczka


Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 610
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro Lis 14, 2007 19:32   
   Zwierzątka: ogonki, smok


nezu napisał/a:
a teraz 10 miesiecy moich wnuczat bajkowych..


12 miesięcy, nezu, 12 :wink: :lol1:

Kiara dziękuje za życzenia i pozdrowienia, jej pani też. Obie iskają rodziców i podszczypują babcię :mrgreen:
_________________
u nas legwan Bazyli ; 2 ogonki z Merchowego Pola (Aayla i Ylesia) oraz Paja, Tea, Milka, Ashna, Dela, Nita, Navi, Ktosio, Misia, Gabi, (Celia i Chanel) of Anahata
TM:Gucia, Fela, Mela, Jaga, Vani, Buba (Erato of Zirrael), Blusia (Kiara Rat's Troop), Bonita, Kiva (Electra of Zirrael), Tola, Tanita of Zirrael, Kola, Estelka Merchowe Pole, Klarysa, Elwirka MP, Edgar MP, Rolfik Rattery Rattonia, Jadzia MP, Enya MP, Klemens, Jula MP, Geminia MP, Pela Baltic Rats, Gotika MP, Felisia MP, Karina, Irenka MP, Inka MP, Pola MP, Petra MP, Żytnie Ziarko of Smeagolie, Selonia MP, Zubejda of Smeagolie, Korina, Stefek [*][*] [*]
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Śro Lis 14, 2007 19:36   

Da, ja po prostu spie dzis _^_

Poprawiam
 
     
Gość

Wysłany: Śro Lis 14, 2007 19:47   

O jezu.. a ja chora jestem i zapomnialam :( No coz, jutro bedziemy swietowac :)

:urodziny: Sto lat niebieskim grubasom!
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 20:10   

Moi drodzy,
wiem ze wiele z naszych pociech juz odeszlo... po ponad roku dzialalnosci hodowli robie swojego rodzaju rachunek sumienia..

Bardzo wszystkich prosze zeby napisali cos o tym miocie - o waszych maluchach, ktore sa juz calkiem sporymi szczurami i o tych po ktorych zostaly nam juz tylko wspomnienia...

Jesli wasz szczur z tego miotu odszedl bardzo prosze o napisanie przyblizonej daty smierci i jej przyczyny - Bardzo prosze o używanie imion rodowodowych.
te wszystkie informacje sa dla mnie bardzo istotne i potrzebne do opracowania hodowlanej ksiegi miotow - tak zeby w jednym miejscu bylo wszystko o wszystkich naszych wnukach - bede wam bardzo wdzięczna.

PS. poniewaz rozne mioty sa oglaszane na roznych forach, bardzo prosze osoby ktore w ogole maja od nas ogonki, a danego miotu nie ma na tym forum o opisanie poczynan naszych wnuczat na forum SHSRP - tam sa wszystkie mioty :)
 
 
     
zywym_trudniej 
Po prostu Marta



Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 679
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 21:33   

Nala wyrosła na przepiękną i dużą samicę. Jest jedną z najsilniejszych samiczek w moim stadzie, nigdy nie złapała nawet żadnego przeziębienia. Charakter ma cudny, jest indywidualistką która bardzo lubi ludzi, czasem troszkę kapryśna ale to tylko dodaje jej uroku. Postaram się uaktualinić zdjęcia jak tylko będę miała aparat.
 
 
     
Gość

Wysłany: Wto Gru 18, 2007 21:53   

Fiona wyrosla na niezbyt duza, ale za to grubiutka samiczke. Dwa razy byla przeziebiona, raz byl tylko lekki katarek, za drugim razem czula sie gorzej, ale szybko z tego wyszla. Nie dostawala antybiotyku tylko wapno i ciebion.
Pod wzgledem charakteru jest cudowna. Tak jak Nala jest indywidualistka, ADHD-owcem (mimo skonczonego roku), wiercipieta, ale niedawno dala mi sie pomiziac, pierwszy raz od roku :D
Uwielbia ludzi i to zwykle ona przesiaduje ze mna godzinami przy biurku, na lozku, ona zawsze jest tam gdzie ludzie.
Niegdy bym nie pomyslala, ze szczur ktory jest takim ADHD-owcem i piszczy przy probach poglaskania go, tak kocha ludzi i tak bezgranicznie im ufa.
Kochamy ja wszyscy strasznie mocno!
Zdjecia sa w moim temacie:
http://forum.szczury.biz/...r=asc&start=315

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 13:33 ]
Dzis Fionka konczy dwa latka.
( z tego co mi wiadomo to zadnego z jej rodzenstwa nie ma juz na tym swiecie)

Mam nadzieje ze male sreberko bedzie z nami jeszcze dluuugo, bo cholernie ja kochamy.
Dzis bedzie jakies mini przyjecie ;p a jutro wrzuce zdjecia :)

:urodziny:
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 13:35   

up :)
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 14:13   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Conajmniej jeszcze jeden piękny rok dla Fionki i całusy od wuwuny :tummykiss: :urodziny:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 17:29   

Arnisia dziś umarła... ;(
Mama bajkowych, 2 dni przed kolejnymi urodzinami. Miałaby 2 latka i 9 miesięcy..
Nie zdążyła.. Odeszła we śnie... ;(
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 05, 2009 19:10   

nezu, :cry: :glaszcze:

[*]
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 19:50   

ojej
[*]
 
     
Gość

Wysłany: Nie Lut 15, 2009 17:44   

Jej nie widzialam :(
Cudowna reksiowa Arnica z serduszkiem na brzuchu :(

[*]
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:41   
   Zwierzątka: szczurze damy


W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12