Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
powiększony brzuch, trudności w oddychaniu
Autor Wiadomość
unicorn 


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 21:24   

Mataforgana_a, naprawdę bardzo, baaardzo mi przykro. :( Mało się nie popłakałam, bo naprawdę trzymałam za malutką mocno kciuki. :( Trzymaj się.. :glaszcze:
 
     
Mataforgana_a 


Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 15:25   

Cola napisał/a:
niech to będzie lekcja dla nas i przestroga przed tym wetem...


Przed Lewandowską? Nie, ta kobieta ma ogromne serce dla zwierząt. Przyjęła moją Mysię mimo, iz ta nie była zapisana, została po pracy, żeby ją operować... Niby wszystko się udało, bo maleństwo się wybudzało, było przytomne. Po prostu guz był duży, wiele naczyń krwionośnych i krwi... Za dużo straciła krwi. Lidia Lewandowska to lekarz, któremu zaufałam, do tej pory JEDYNY, któremu zaufałam, a zwierzęta mam nieprzerwanie od najmłodszych lat.

Teraz... cóż, czuję ogromną pustkę, niewyobrażalną... cały czas mam wrażenie, że gdy ja zawołam, to wychyli swój czarny łebek spod koca albo z drewnianego domku... Jednego jestem pewna - NIGDY jej nie zapomnę. Pracowałam kiedyś przez kilka miesiecy w sklepie zoologicznym i własnie tam zobaczyłam ją pierwszy raz... Całe stado szczurków, które nie były oswojone, chowały się po kątach, kiedy otwierałam wolierę... a Ona? Zawsze pchała mi się na ręce... od początku mi ufała... Kiedy nie było klientów wyjmowałam ją i spacerowałyśmy po sklepie... Moje Maleńkie Kochanie... W końcu zdecydowałam się ją zabrać... Nie trwało to długo, około tygodnia, skradła moje serce... Piszę o tym właśnie Wam, bo wiem, że tylko Wy jesteście w stanie ogarnąć to, jak bardzo można pokochać szczurka...

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia Waszym Maluszkom...
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 15:31   

Mataforgana_a, chyba chodziło o wcześniejszego weterynarza - dr Lewandowska jest znana i polecana.
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Mataforgana_a 


Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 15:36   

Niamey napisał/a:
Mataforgana_a, chyba chodziło o wcześniejszego weterynarza - dr Lewandowska jest znana i polecana.


Jeśli wcześniejszy, to oczywiście, tyle, że nie podałam nazwiska. Nie znam po prostu, jeśli się dowiem, to napiszę oczywiście.
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 15:40   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Niamey napisał/a:
Mataforgana_a, chyba chodziło o wcześniejszego weterynarza - dr Lewandowska jest znana i polecana.
Dokładnie ten pierwszy,który miał deylemat między ciążą,a guzem ;)
Mataforgana_a napisał/a:

Jeśli wcześniejszy, to oczywiście, tyle, że nie podałam nazwiska. Nie znam po prostu, jeśli się dowiem, to napiszę oczywiście.
Mamy odpowiedni dział do tego i bardzo by się to przydało :)
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12