Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Opole] Dr Marek Tymowicz
Autor Wiadomość
Wiejka 


Dołączyła: 08 Paź 2010
Posty: 12
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 16:03   [polecam] [Opole] Dr Marek Tymowicz

Jak wyżej, polecam, przez wszystki lata leczył mnóstwo moich zwierzaków, daje zniżki za odratowane zwierzaki, a czasem ja jako wiloletnia klientka nie musze płacić( gdy np pojawiam się z kotem ze schroniska i szczurkiem z lab.). Pracuje u niego Pani Daria Szpyrka, która specjalizuje się w leczeniu szczurków.
Naprawdę polecam!

http://www.tymowicz.pl/

błąd poprawiony - Lavi
Ostatnio zmieniony przez smeg Pon Mar 04, 2013 16:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
karola 



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 1236
Skąd: zza zachodniej granicy
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 09:05   
   Zwierzątka: szesnaście szczurzych łapek i cztery psie


Wczoraj byliśmy u dr Tymowicza z TŻtem. Szczura TŻta miała objawy neurologiczne: głowa lekko przechylona na bok, tracenie równowagi.
Dr Tymowicz podał antybiotyk i niesterydowy przeciwzapalny i poprosił żeby przyjechać dzisiaj, kiedy będzie na dyżurze p. Daria.

Moje pierwsze wrażenie jest na plus, bo:
- dr Tymowicz wprost przyznał, że dużo większą wiedzę o gryzoniach ma p. Daria i nie będzie stawiał diagnozy żeby nas nie wprowadzać w błąd, ale widać było przy podawaniu leków, że wie co robi
- nie trzeba było go dopytywać co podaje i po co, sam wyjaśniał.

Dzisiaj za parę minut jedziemy do dr Darii więc na pewno napiszę dalszą opinię.

Aha, zawsze wszystkich interesują ceny :wink:
Za wczorajszą wizytę, poza godzinami otwarcia gabinetu (święto!) i podanie dwóch leków zapłaciliśmy 35zł. Czyli dr Tymowicz nie odbiega od opolskiej normy (porównuję z cenami w Edenie u dr Skowron).

edit, 21.08.2012

Obiecana dalsza opinia ;)
Nadal jestem zadowolona z opieki, którą moim (i TŻta szczurom) zapewnia p. Daria Szpyrka.

Samika TŻta została wyprowadzona z zapalenia mózgu.
Fauna TŻta jest leczona na problemy z płucami i krążeniem.
Moja Tasza była operowana (usunięcie guzka).

Jeśli ktoś szuka weta, który mógłby w Opolu zoperować jego szczura to polecam. Niestety u dr Tymowicza nie dysponują narkozą wziewną, ale za to:
- szczur jest oddawany całkowicie wybudzony (niby oczywistość, ale różnie to u innych bywa);
- wycięty guz został mi pokazany, wetka wytłumaczyła dlaczego jej zdaniem warto go wysłać do diagnostyki (hist-pat i tak był umówiony, ale w związku z mlecznymi cystami poleciła badanie bakteriologiczne);
- dostałam info odnośnie opieki pooperacyjnej, większość ważniejszych poleceń dano mi w formie pismnej;
- p. Darię naprawdę interesują mali pacjenci :) przykazała mi zadzwonić do niej jutro i poinformować o stanie Taszy (też dla niektórych to może być oczywistość, ale uwierzcie mi, że nie u wielu wetów w Opolu).

Tak z ogólnych wiadomości to w gabinecie dr Tymowicza jest możliwość zrobienia szczurowy RTG i USG (oba badania były na TŻta szczurach robione).
_________________
Muzyka - Strofa - Shaaby - Saidi :serducho:

Tęsknię za: Robin - Tobbą - Tiril - Taszą - Melodią
 
 
     
Tess81 
KAC MORDERCA:))



Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 50
Skąd: Domecko k.Opola
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 00:06   
   Zwierzątka: Szczurzyca MEgusta, owczarek niemiecki Veda, krolik Zuz


Dołącze sie z pozytywna opinia. Lecze tam psa, krolik tez swoje tam przeszedl:)
Wspaniala, wyrozumiala , kompetentna i po prostu ,,ludzka'' zaloga .
Jestesmy przy szczurach, wiec skupie sie na Panii Darii. LEczy moje szczury, zna sie na nich jak zaden inny wet w Opolu, jesli nie siegnac w ogole na dalsze okolice.
Porownujac np do calodobowej kliniki na Wiejskiej- tam w ogole nie polecam lekarzy szczurzych. Wetka nie miala pojecia nawet o anatomii szczura, nie wiedziala nic o dawkach lekow. Przy mnie dopiero wertowala internet .
Wracajac do Pani Darii- polecam szczerze. Poza praca rowniez nie ma problemu,zeby do niej dzwonic. Nigdy nie poczulam sie zaklopotana , jesli musialam zadzwonic na komorke po godzinach pracy. Jesli chodzi o platnosci- ceny sa normlane, nie placi sie za wizyte, tylko za leki i zabiegi- jelsi sa takowe przeprowadzane.
_________________
Tosia (*) Kometa (*) Figa (*)

Ze mną MEGusta <3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13