Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Podawanie dopyszcznie Zinatu i metronidazolu.
Autor Wiadomość
Ewa 


Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 194
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:51   Podawanie dopyszcznie Zinatu i metronidazolu.

Gratisowi przepisano Zinat w zawiesinie dla dzieci i metronidazol. W skrócie powiem tak- jest to tak gorzkie i paskudne, że w niczym tego szczur nie zjadł. Podaję to rozpuszczone w nutridrinku z boku pyszczka strzykawką. Może ta informacja oszczędzi komuś pięciu eksperymentów pod tytułem, no z czymś w końcu to zje. Sumując- raczej nie zje.
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 09:01   

Ewcia, a bez rozcieńczania, strzykawą do pyska się nie dało?
Ja się męczyłam z "uzdatnieniem" do spożycia tetracykliny, ale wychodziły z tego straszne ilości na raz i w kończy rozcieńczyłam tabsa z wodą i wciskałam bezpośrednio do pyszczka.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 09:07   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Viss, moje szczury umiały genialnie pluć w takich sytuacjach. Ogólnie nie ma mocnych na pudding czekoladowy i mleko w tubce i tego się trzymam przy obrzydlistwach :]
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Ewa 


Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 194
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 16:00   

Bez rozcieńczania to trzy dosłownie krople, obawiam się, że gdzieś by zaginęły. Gratis wprawdzie tym pluje, ale w większości jest podane z sukcesem. Przyznam się, że w desperacji (szczur z wylewającą się ropą z pleców) zjadłam porcyjkę serek danio plus leki i wiem, że to nie jest do zjedzenia,nawet w słodkim mleku. Zaraz po podaniu podaję jaki smakołyk, aby mu się jatka dobrze kojarzyła. A tak trochę nie na temat, to ten zestaw - Zinat 4 krople dziennie i metronidazol 2 krople dziennie, zadziałał na obrzydliwie cieknące i cuchnące ropnie, na którego nawet Gentamycyna nie zadziała.
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 21:34   

Ewa napisał/a:
Zinat 4 krople dziennie i metronidazol 2 krople dziennie
dobrze wiedzieć. :)
Ewa napisał/a:
zjadłam porcyjkę serek danio plus leki i wiem, że to nie jest do zjedzenia,nawet w słodkim mleku. Zaraz po podaniu podaję jaki smakołyk, aby mu się jatka dobrze kojarzyła.
:rotfl:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12