Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:23
Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11
Autor Wiadomość
futrzasta 



Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 385
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 16:01   
   Zwierzątka: pies,myszki rasowe, 8 ptaszników, skorpion, hod.karmowe


odebrałam dzisiaj Azumi tylko...nie może się dogadać z moją szczurką :( przepychają się, czasmi kotłują, piszczą...Azumi chyba probuje dominować kładzie łapki na plecach mojej Sayumi, moja się wkurza, odpycha ją tylnymi łapkami.czasami się zupełnie olewały. ehhh po godzinie prób dałam im odpocząć. siedzą w osobnych klatkach ale niedaleko siebie moja jakoś nerwowo reaguje chyba będę musiała je czymś przegrodzić zeby sie nie widziały. myślalam że łaczenie będzie łatwiejsze... :(
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=6506 -moje ciury
 
     
Hera
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 16:26   

futrzasta, niektórzy łączą swoje szczurki miesiącami ! Nie masz się czym przejmować !
 
     
rumcia 



Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 16:40   

Skoro tak mocno się nie gryzą to nie jest źle...Jak ja łączyłam samczyki to do teraz się kotłują,zupełnie tak samo jak w pierwszym dniu łączenia.Tylko teraz rzadko są popiskiwania.
Obecnie jest tylko wielka bijatyka,a potem się masują :P P
_________________
Na obecną chwilę szczurków brak. Może kiedyś, w przyszłości...
Za TM: Cezar (*) Oskar (*) Neron (*) Bafin WdS (*)Will (*) Alcus (*) Muffin SR (*) [/size]
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 16:48   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


futrzasta, dziwisz się? Dopiero dziś się poznały, a Twoja szczurka mieszkała przez jakiś czas sama. Najważniejsze to by łączyć odpowiednio i być cierpliwym. Dziewczyny muszą ustalić hierarchię między sobą, a to z pewnością trochę potrwa. Będą piski, będzie latać futro, ale to nie znaczy, że masz się poddawać :)
A tak spytam - jak daleko są klatki od siebie? I czy próbowałaś je łączyć na neutralnym terenie?

A żeby nie offtopować już tak bardzo to powiem, że uwielbiam maluchy od Roth! Obie panny są świetne, coraz bardziej kręcone i bardzo przytulaśne, a Anais jeszcze podbiła serce mojej mamy :mrgreen: :serducho:
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 16:57   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Off-Topic:
futrzasta, ale po co je rozdzielać, jeśli się nie gryzą? Muszą ustalić hierarchię, jak mają to zrobić, skoro nie są razem. ;) ? Wpuść je razem do nowej lub wyszorowanej i przemeblowanej klatki, powinno być dobrze. :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
futrzasta 



Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 385
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 17:26   
   Zwierzątka: pies,myszki rasowe, 8 ptaszników, skorpion, hod.karmowe


może ktoś przeniesie temat do łączenia? :P tak próbowałam w wannie ale mała Azumi skakała na moją (na plecy) moja wspinała się na wannę ze strachu. któras z nich piszczała ale nie potrafiłam rozpoznać która, wydawało mi się że Azumi. Sayumi zaczęła wyskakiwać z wanny... przeszłam potem na łóżko po którym zawsze biegała Sayumi ale zmieniłam koc na świeży.chwile pobiegały potem Sayumi zaczęła biegać za Azumi i dziabnęła małą w plecki. przeszłyśmy na inne łóżko...biegały, olewały się czasami Azumi właziła na plecy starszej Sayumi albo stały przed soba z dziwnymi minami, przepychały się łapkami czasami kotłowały.było lepiej jak wysmarowałam Azumi zapachem Sayumi ale Azumi taka napastliwa bardziej jest ;) gdy już było tak w miarę, że nie walczyły przeszłam znowu na łóżko gdzie zawsze biega Sayumi ale znowu zaczęły się tłuc. boje się że coś sobie zrobią, nie wiem kiedy rozdzielić a kiedy zostawić...siedzą teraz w osobnych klatkach, Azumi od razu poszła spać sayumi wariowała grysła klatkę teraz dopiero układa się do snu. klatki stoją jakieś 25 cm od siebie, nie mam możliwości postawić ich inaczej w sensie dalej. no nic spróbujemy jutro. jakoś nie jestem za włożeniem ich do jednej klatki...
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=6506 -moje ciury
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 18:00   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


futrzasta, jako, że to Twoje pierwsze łączenie to pewnie wszystko jest "straszne", ale pozwól dziewczynom się pokotłować. Na pewno któraś będzie piszczeć, poleci futro, ale nie rozdzielaj ich póki nie leje się krew. A pomysł z klatką, który podaje Nakasha też jest dobry, sama tak robię jak na nautralu wszystko jest okej ;)
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
futrzasta 



Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 385
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 20:00   
   Zwierzątka: pies,myszki rasowe, 8 ptaszników, skorpion, hod.karmowe


dzięki za pomoc :) spróbujemy jescze jutro. na razie posiedza w osobnych klatkach. własnie Azumi pobiegała trochę po łóżku. jest kochana i mega super oswojona, pewna siebie i przytulaśna :) słodziaczek kochany :serducho:
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=6506 -moje ciury
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 21:43   

ja chciałam Anemona pochwalić - pieknie się zaczyna rexić :mrgreen: i ma czadowy przedziałek na kręgosłupie :D i taki mięciutki jest, normalnie puch kaczuszki :P

już się odzwyczaiłam od rexiolowego futra, kurde, dopiero teraz widze jak bardzo brakowało mi w stadzie kudłacza...
 
     
futrzasta 



Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 385
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 13:31   
   Zwierzątka: pies,myszki rasowe, 8 ptaszników, skorpion, hod.karmowe


dzisiaj kolejna nieudana próba...przenoszę się z opowieściami do tematu dziewczyn
http://forum.szczury.biz/...p=392557#392557
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=6506 -moje ciury
 
     
Hera
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 15:25   

mataforgana, tak samo Afos też mięciutki i zaczyna rexić :D
 
     
futrzasta 



Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 385
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 09:43   
   Zwierzątka: pies,myszki rasowe, 8 ptaszników, skorpion, hod.karmowe


Azumi jest wspaniała! zachowuje się jakby mnie znała od miesiąca :mrgreen: gdy się budzę ona też wstaje i patrzy co robie, chce wyjść.jest ciekawska i super oswojona.taki kochany zwierzaczek z motorkiem w dupce. strasznie żywy futrzak :serducho: dziękuję Roth :)
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=6506 -moje ciury
 
     
Roth 



Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 519
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 21:12   

Ayame jest taka kochana :serducho: Pod względem budowy ciała jest taka sama jak mamusia, normalnie jakbym Obi pomniejszyła i przefarbowała :falover: I uważam też że podobnie jak mamusia zapowiada się na nawet dobrego rexa. Bo obecne rexy które widziałam na ostatniej wystawie to katastrofa, te są przynajmniej częściowo skręcone. W końcu tatuś Obi - Korzar, był świetnym rexem i do tego championem :mrgreen: Zobaczymy jak się maluchy popiszą na wystawie :)

A Oberea sprawia wrażenie takiej szczęśliwej teraz po odchowaniu młodych. Skacze, cieszy się z Ayame jak mały szczurek. Jest po prostu cudowna :serducho:

Dumna jestem z Obi i jej dzieciaczków :mrgreen:
 
     
futrzasta 



Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 385
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 21:42   
   Zwierzątka: pies,myszki rasowe, 8 ptaszników, skorpion, hod.karmowe


i bądź z siebie dumną, że tak cudne futerka wychowałaś. kochane małe stworzonka-przynajmniej Azumi :wink:
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=6506 -moje ciury
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 23:10   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Zgadzam się z futrzasta, dumna bądź. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych szczurów niż panny A&A i bardzo się cieszę, że udało mi się załapać na dwie. Beżowe podbija moje serce co rusz. Jest strasznie przedsiębiorcza i uwielbia jedzenie, moja wieczna studnia bez dna :P Anais jest spokojniejsza, taka bardziej przylepna, ale najbardziej to lubi jak się z nią bawię :serducho: I jest mniej żarłoczna od siostry, to trzeba jej przyznać :D
Powiem jeszcze, że Alpha opatentowała chodzenie po dachu klatki głową w dół (niemal jak spiderman), a Anais zaraz to od niej podchwyciła i teraz łażą tak dwie, jak chcą się do mnie dostać, a nie chce im się łazić po półkach :P
Uwielbiam te wielkoszczury pod każdym względem :serducho:

Co do rexowatości to Anais wygląda jakby ją ktoś karbownicą po całości potraktował, Alpha jest taka bardziej pofalowana, ale wyrobią się jeszcze pannice.

I znowu się rozpisałam... wybaczcie, ale ja o siostrzyczkach mogę mówić godzinami :D
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 9