Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?
Autor Wiadomość
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 00:25   

A ja polecam cały czas i niezmiennie :wink:
Bo jak kupuje przez internet to tylko w Planecie.
Ze strony p. Kasi zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedź.

W momencie kiedy potrzebuję, aby przesyłka doszła ekspresowo, bo puszka prawie świeci pustką nie ma z tym najmniejszego problemu :wink:
A gratisy są zawsze fajne :mrgreen:
_________________

 
     
Alexis 
salto mortadele



Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 20:00   
   Zwierzątka: kotełke


ja też polecam ;) zamówiłam chyba we wtorek, o ile dobrze pamiętam, do odbioru klaciora była już w piątek, do tego miły pan zapronował że mi ją nawet przywiezie, bo ma drodze ;) co prawda nie wyszło, sila wyższa, ale sama propozycja in plus :P
_________________
Za TM: Felicja (*ok. 12.12.2007 - 10.12.2009), Afra (*ok. 2.08.2008 - 8.01.2010), Skrętka (*ok. 27.09.2009 - 23.07.2011), Wtyczka (*ok. 27.09.2009 - 27.12.2011), Fetka (*ok. 27.10.2009 - 25.05.2012)
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 20:55   
   Zwierzątka: ......


L. napisał/a:
A ja polecam cały czas i niezmiennie
Bo jak kupuje przez internet to tylko w Planecie.
Ze strony p. Kasi zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedź.


ja od dawna i nieustannie również polecam. Ostatnio po śmierci świnka Maja bardzo sprawnie udało mi się wycofać ze złożonego już zamówienia karmę dla świnek i zamienić ją na szczurze jedzonko. Poza tym jak zapomniałam kiedys zrobić przelew p.Kasia i tak wysłała mi towar obdarzając zaufaniem.

Nie potrzebne mi inne sklepy :D
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 19:19   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Alexis napisał/a:
ja też polecam ;) zamówiłam chyba we wtorek, o ile dobrze pamiętam, do odbioru klaciora była już w piątek, do tego miły pan zapronował że mi ją nawet przywiezie, bo ma drodze ;) co prawda nie wyszło, sila wyższa, ale sama propozycja in plus :P


Fakt, dobre chęci to nie wszystko - autko odmówiło posłuszeństwa :(

A tak na marginesie, dziękuję za wszystkie miłe słowa :wink:
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 11:22   

sugerowałabym pod każdym produktem dodać informacje o dostępności - to chyba nie jest nic specjalnie trudnego i czasochłonnego o ile baza danych jest aktualizowana na bieżąco. uniknęłoby się sytuacji gdy czegoś akurat nie ma w magazynie i trzeba czekać. nie żebym narzekała, po prostu patrząc po tych opiniach spodziewałam się że poniedziałkowe zamówienie dojdzie przed weekendem, wysyłki kurierem przyzwyczaiły mnie do tego że sprzęt dochodzi na dzień-dwa po opłaceniu.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:22   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Nie zamieszczamy informacji o dostępności, gdyż nie ma to najmniejszego sensu. I nie chodzi o to, że jest to trudne ( nie jest ), czy czasochłonne - przy przeszło czterech tysiącach pozycji z pewnością jest. Wiele sklepów podaje dostępną ilość sztuk w magazynie "100", co oczywiście nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda zdecydowana większość sklepów internetowych - jest to zazwyczaj małe pomieszczenie z biurkiem, komputerem i dostępem do internetu - bez żadnego magazynu. Magazyny mają sklepy stacjonarne i hurtownie. My tworzymy stany magazynowe dla najszybciej rotujących pozycji, ale nie ma takiej możliwości, by przewidzieć kiedy i na co wejdzie zamówienie. Na realizację od ręki zamówienia na 500szt produktu A nie jest gotowa nawet hurtownia, a i takie zamówienia u nas bywają. Dostawy mamy stosunkowo często. Obecne opóźnienia spowodowane są warunkami atmosferycznymi i problemami z prądem w niektórych regionach. Dostawcy pozbawieni prądu nie realizują zamówiń wcale i nie mogę mieć do nich o to pretensji ........ Mam nadzieję, że odpowiedziałam wystarczająco wyczerpująco
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:45   

no spoko, mówię że nie mam pretensji ;) mam nadzieję tylko że całość da radę się złożyć do poniedziałku, bo wtedy to ja już muszę na 100% mieć część zamówienia i niestety w razie czego będę musiała po prostu kupić drugi raz w zwykłym sklepie.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
idaa 



Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 745
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 13:37   
   Zwierzątka: 7 myszek, 1 świń, 2 chomiki, 2 psy i kocica


A ja, chociaż zmieniłam asortyment ze szczurkowego na chomiczkowy :? , pozostałam wierna Planecie, bo nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. I jak zawsze jestem zadowolona.
Mazoku napisał/a:
sugerowałabym pod każdym produktem dodać informacje o dostępności
Ja ostatnio zapytałam jak szybko otrzymam przesyłkę (zależało mi na karmie, bo chomiczek był "w drodze") i dostałam błyskawiczną odpowiedź. A po krótkim oczekiwaniu ekspresową przesyłkę. Chomiczek dzień się spóźnił, więc dotarł równo z karmą :lol:
Polecam jak zawsze.
_________________
Za TM
Hektor[*]&Rodney[*]
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 17:38   

no moja przesyłka dotarła dopiero po półtorej tygodnia i z kombinacjami z zamiennikami, ale ważne że jest. no cóż, jeśli się nie jest standardowym gryzoniowym klientem to możliwe są problemy z dobraniem asortymentu ;) gratisy świetnie wszystko nadrobiły no i fakt faktem kontakt mailowy jest pierwszorzędny. teraz tylko czekam na dosyłkę ostatniej pozycji ale tutaj już się nie śpieszy, bo i tak musiałam wykombinować inną karmę wcześniej.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
Julita 
Szczuromaniaczka :P


Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 144
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 08:49   
   Zwierzątka: szczurki: Sho i Tau


podoba mi się ten sklep bo juz nie muszę płacić za pszsyłkę z 5 róznych tylko mam wszystko w jednym miejscu po przystępnych cenach i są często ciekawe promocje i gratisy :grouphug:
_________________
http://forum.szczury.biz/...p=536367#536367
Ze mną: Sho, Tau
Za tm :Spaikie, Fem
 
     
Alexis 
salto mortadele



Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 16:27   
   Zwierzątka: kotełke


jak zwykle super, dzisiaj z dowózką do domu :) polecam :)
_________________
Za TM: Felicja (*ok. 12.12.2007 - 10.12.2009), Afra (*ok. 2.08.2008 - 8.01.2010), Skrętka (*ok. 27.09.2009 - 23.07.2011), Wtyczka (*ok. 27.09.2009 - 27.12.2011), Fetka (*ok. 27.10.2009 - 25.05.2012)
 
 
     
adrian 



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 19:51   
   Zwierzątka: Rhinoceros


Polecam. Zamawiałem w sobotę, a paczka dotarła sześć dni później.
Nieuszkodzona, a w niej gratis. :)
_________________
Ze mną: Fauna, Flora, Soya, Samika
Za TM: Kola, Sno, Bla, Islandia
 
     
Alexis 
salto mortadele



Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 19:31   
   Zwierzątka: kotełke


Kolejny raz tylko chwalę - w sobotę zamówiłam, w niedzielę zapłaciłam, we wtorek paczka do obioru, a w czwartek Pan Planetowy mi przywiózł do domku :P
_________________
Za TM: Felicja (*ok. 12.12.2007 - 10.12.2009), Afra (*ok. 2.08.2008 - 8.01.2010), Skrętka (*ok. 27.09.2009 - 23.07.2011), Wtyczka (*ok. 27.09.2009 - 27.12.2011), Fetka (*ok. 27.10.2009 - 25.05.2012)
 
 
     
Hanka_i_Medyk 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 189
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 13:27   
   Zwierzątka: Szczury


Szczerze polecam, bo tej pory nigdy się nie zawiodłam. Zawsze jest to, co zamówiłam i zawsze z gratisami. Nawet z dodatkowo płatną wysyłką zakupy u nich wychodzą taniej niż w ZooPlus.
_________________
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
 
     
Anka. 



Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 377
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 18:21   
   Zwierzątka: 5 szczurząt, 2 królice, chomik, 2 sucze, ptaszniczka


Hanka_i_Medyk napisał/a:
Szczerze polecam, bo tej pory nigdy się nie zawiodłam. Zawsze jest to, co zamówiłam i zawsze z gratisami. Nawet z dodatkowo płatną wysyłką zakupy u nich wychodzą taniej niż w ZooPlus.



Z tym nie da się nie zgodzić, ale gdy po raz kolejny czekałam kilkanaście dni na zamówienie przerzuciłam się na keko.pl, nasz karma tańsza , a i zamówienie szybciej dostaje.Tylko zakupy robie 'konkretniejsze',więc w sumie czas kompletowania nie powinien mnie dziwić :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 11