Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Trociny zapachowe CHIPSI
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 19:17   Trociny zapachowe CHIPSI

Co sadzicie o trocinach zapachowych? Ja do tej pory myslalam ze nie nadaja sie dla zwierzat, przeczytalam o tym bodajze na forum "bo tak". A dzis sie dowiedzialam ze jednak moga byc i sa polecane, chodzi o te zapachowe z CHIPSI.
Czyli jednak moglabym kupic moim paskuda takie trocinki?
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Lut 14, 2007 20:35   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Matylda, ja generalnie uważam, że sprawdzone troty zawsze mogą być, jeśli zwierzę nie ma alergii. Nie widzę nic złego. :)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
sechmet 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 14, 2007 21:21   
   Zwierzątka: szczury, psy, jaszczurki


ja używam chipsi od początku, szczury nie mają alergii... więc nie widze przeciwskazań ;)
_________________
szczur za szczurem...
 
 
     
Asiulka 



Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 56
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro Lut 14, 2007 22:54   

A ja się zastanawiam czy nie zmienić żwirku na trociny ponieważ szczury mają teraz taką karate na kuwecie i nie chodzą po ściółce. A te chipsi cytrynowe w Elei widziałam, więc może się skuszę.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Lut 14, 2007 23:21   

ja czasem używam... nie widze przeciwskazan, po za tym ze mala paczka u mnie kosztuje 5zl... a wielka (3x tyle trot) animalsa kosztuje 6,50 :P .. ale jak nie ma innych to biore te ;)
 
 
     
Gość

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 23:28   

sachma ja kiedys kupila animalsa i strasznie pylily.

Ale mi chodzi o zapach, czy ten zapach np jablka nie szkodzi im?
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 09:59   

Matylda, nie zauwazylam zeby pylily bardziej niz inne troty.. no chyba ze mowa o tych XXL chipsa.. ale takich u mnie nie dostaniesz ;)
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:11   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Off-Topic:
animalsa nie cierpię, troty są ostre strasznie, i nieprzyjemne..


Chipsi sama chyba kiedyś spróbuję. Dobrze, że tu się można przyznać, że się ma troty i nie krzyczą :D Choć ja akurat mam żwirek, bo mi się zamiatać nie chce podłogi co chwila :D

A Chipsi jaki mają ten zapach? Mocno intensywny? Bo są jeszcze Chipsi Classic, bez zapachu. Które lepsze?
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 11:48   
   Zwierzątka: Zoo


Wąchałam te trociny ostatnio i muszę przyznać, że jak dla mnie to one śmierdzą, nie pachną :roll: Nie wyobrażam sobie tego w połączeniu z zapachem szczurzego moczu :shock:
Poza tym mnie zawsze wszyscy weterynarze i ludzie mający do czynienia ze zwierzętami tłukli do głowy, że perfumowane produkty dla zwierząt się nie nadają, bo zwierzak najlepiej czuje się we własnym smrodku, a w takiej chemicznej pomarańczy zwyczajnie się męczy.
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 11:51   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Ratata, a Classic? One nie mają zapachu...
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:24   
   Zwierzątka: Zoo


Jak nie mają, to w czym problem? Trociny, jak trociny, jeżeli tylko nie pylą, to mogą być. Chociaż ja zostanę jednak przy moich drewienkach :mrgreen:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 13:33   

ja daje na dno zwirek a na to troty, ogony sie nie uczulaja.. troche sprzatania jest, ale napewno mniej halasuja :P
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 14:47   

ja mam Cat's Dream i powiem, ze wole ten żwirek od trotów, którym mowie Nie.
Ale cóż wg uznania, ja sie po prostu na trocinach przejechałam to raz :/ dwa na zapachowe moja śp. Sami miała uczulenie, trzy walały sie ciągle po pokoju, cztery ja bym nie chciała siedzieć cały dzien w czymś to pachnie >< "
_________________

 
     
devilline 
superfrajer.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1641
Skąd: Czerwionka-Leszczyny/Rybnik
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 16:03   
   Zwierzątka: kot.


dzisaj zobaczyłam gdzieś te trociny (bodajrze w Tesco). Wziełam je do ręki, zapach miały jabłkowy... Mimo iż były zapakowane czułam go. Ogólnie moze i bym się skusiła ale przeraża mnie tez zapach.. ;/
 
 
     
zona
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 10:54   

Trociny Chipsi cytrynowe mają słabszy zapach od tych jabłkowych. Szczerze mówiąc to ja nic nie czułam, ani siuśków, ani cytryny, więc jakoś się te zapachy musiały neutralizować;) Moim szczurom mieszkało się (chyba) dobrze na tej ściółce, ale Pani Szczurowa miała uczulenie ogólnie na trociny, więc przerzuciliśmy się na żwirek i szmatki. Jeżeli Wasze zwierzaki alergii na trociny nie mają, to polecam Chipsi o zapachu cytrynowym. Classic dla mnie za drogie jak na zwykłe trotki, a jabłkowe za mocne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 11