Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Produkty firm Bunny, Tima Rattima i JR Farm - temat ogólny
Autor Wiadomość
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 15, 2009 16:48   

Ja kupilam z JR farm pokarm dla myszy taki z duzymi chrupkami, tymiankiem, oregano, preparowanym ryzem itd. jako dodatek do karmy podstawowej i bardzo smakuje chlopakom :)
 
     
Katsumi 



Dołączyła: 01 Mar 2009
Posty: 43
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 18:30   
   Zwierzątka: myszoskoczki, pies, kot, królik i szczurasy


Tima u nas nie wchodzi za bardzo, chociaż nie wiem ile szczury zjadają, bo mają pełne michy, coś tam ubyło, ale nie za wiele. Może tylko mi się wydaje, bo w porównaniu do skoczków, gdzie jedzenie znika w mgnieniu oka, to tutaj jakby nie było ruszane wcale :D Ale zobaczę jeszcze za kilka dni jak sytuacja będzie wyglądać.
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 13:34   

http://www.exclusivezoo.p...uemart&Itemid=1 o takie coś znalazłam na stronie exclusivezoo.pl Jestem ciekawa, co sądzicie o przydatności takiego specyfiku. Jest napisane, że to dla królików i świnek, ale może nadawałoby się też jako uzupełnienie dla chorych szczurków?
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 03:08   

Zastanowiła mnie jedna rzecz - skoro Tima Rattima tak szybko znika, to może jest to "pusta" karma, której szczury muszą zjeść więcej. :?: Na innym forum znalazłam informację, że jedna z właścicielek sypała dwie miski dziennie Timy, a Prestige VL z jednej miski szczury zjadały przez dwa dni (dostały w zastępstwie kiedy Timy zabrakło). Jak u was ze zużyciem Timy, zjadają jej objętościowo więcej niż np. VL Prestige czy Xtravital/Sluis/JR Farm?
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
babli 



Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 366
Skąd: M.Podh.
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 08:10   
   Zwierzątka: 8 wszędobylskich kobiet


U siebie nic nie zauważyłam. Sypię dziewięciu panienkom miskę dziennie [sporą miskę] i jedzą, tak samo jak VL czy inne karmy. Tylko w pierwszym dniu jakoś dużo pochłaniają, bo ok. 2 misek.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 12:51   

Oli, ja zauważyłam że znika jej więcej niż VL RC, ale jedzą ją chętniej i o dziwo nie rzucają się już tak na mokre jak przy RC :D wydaje mi się że po prostu bardziej smakuje i dlatego więcej znika, bo wolniej się nudzi.
 
 
     
Gość

Wysłany: Śro Cze 03, 2009 18:20   

Moje maja dwie male miski, dwa razy dziennie nasypuje, mysle, ze przy czterech szczurach to normalna dawka. Przy innych karmach zjadaly w podobnym tempie, tylko TR zjadaja cala, a w innych zostawialy niektore rzeczy i musialam wyrzucac.
Ostatnio zmieniony przez H. Śro Cze 03, 2009 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 21:26   

U mnie innych karm schodziło więcej, bo szczury zasypywały w ściółce to, co im nie smakowało, często nawet połowę tego, co miały w misce, przy bardziej akceptowanych karmach (np. Witte Mollen) jakieś 30%, więc finansowo wychodziłam na tym kiepsko - ściółka wyglądała jak jeden wielki syf, miski były ciągle puste i głodne szczury siedziały przy drzwiczkach, a ja ciągle tylko dosypywałam i dziwiłam się, że karma tak szybko się kończy ;) .
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 09:38   

Mi schodzi normalnie, z tym że właśnie wszystko, a nie tak jak wcześniej, że zostawało. Za to RC zjadały dużo więcej niż normalnie :wink:
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 13:30   
   Zwierzątka: szczurze damy


W razie gdyby ktoś tęsknił za [jeszcze kilka lat temu] najlepszą i najpopularniejszą karmą na rynku Polskim, to podsyłam sklep internetowy http://www.timashop.de/su...sktop_view=true
Tima Rattima jest w stałej sprzedaży. ;)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12