Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje dla sklepu PlanetaZoo.
Autor Wiadomość
Hanka_i_Medyk 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 189
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 13:30   
   Zwierzątka: Szczury


helen.ch napisał/a:
Mi do pełni szczęścia brakuje tylko w formach płatności możliwości przekierowania od razu na stronę banku (nie wiem jak to mądrze nazwać :oops: ), w niektórych sklepach klikam sobie na opcję "płacę z inteligo" i nie muszę przeklejać danych do przelewu.


Niestety takie coś jest finansowo obciążające dla sklepu... trzeba płacić haracz eCardowi.

EDIT: eCardowi lub przelewom24 (u tych stawka to około 2,9% od kwoty transakcji + dodatkowe opłaty).
Ostatnio zmieniony przez Hanka_i_Medyk Pią Lut 27, 2009 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 14:02   
   Zwierzątka: ......


Hanka_i_Medyk napisał/a:
Niestety takie coś jest finansowo obciążające dla sklepu... trzeba płacić haracz eCardowi.
domyślam się :/ , cóż obędę się i bez :D
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 14:22   

Hanka_i_Medyk napisał/a:
Zdecydowanie polecałabym zmienić firmę kurierską, bo Siódemka niestety niemal za każdym razem powoduje zamieszanie i problemy.
oj tak, zdecydowanie nie jest to lubiana przeze mnie firma kurierska... Nie wiem czy mam takiego pecha, ale nigdy, dosłownie nigdy kurier do mnie nie zadzwonił by się umówić na odbiór paczki - zostawiają awizo z numerem pod którym nikt nie odbiera od rana do nocy i generalnie jest lipa straszna. :? To według mnie jedyny mankament sklepu.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 14:50   

Niestety muszę się zgodzić z negatywną opinią o Siódemce. Nie zastali mnie w domu, więc zostawili paczkę u sąsiadów, a bardzo tego nie lubię. Po pierwsze dlatego, że mieszkam tutaj od 1. grudnia i w zasadzie sąsiadów znam dlatego, że ktoś im ciągle zostawia dla mnie jakieś przesyłki. Ja naprawdę sporo czasu spędzam w domu, więc nie jest trudno mnie zastać, a później głupio mi, jak starsza pani taszczy mi pod drzwi paczkę :/ . Po drugie zaś nikt mnie nie nigdy nie zapytał, czy się na to zgadzam, a przecież gdybym trafiła na nieciekawych sąsiadów, to mogliby w ogóle mi tych przesyłek nie oddawać.
 
     
ogonowa 



Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 18:47   
   Zwierzątka: szczury, pies


Oli napisał/a:
Hanka_i_Medyk napisał/a:
Zdecydowanie polecałabym zmienić firmę kurierską, bo Siódemka niestety niemal za każdym razem powoduje zamieszanie i problemy.
oj tak, zdecydowanie nie jest to lubiana przeze mnie firma kurierska... Nie wiem czy mam takiego pecha, ale nigdy, dosłownie nigdy kurier do mnie nie zadzwonił by się umówić na odbiór paczki - zostawiają awizo z numerem pod którym nikt nie odbiera od rana do nocy i generalnie jest lipa straszna. :? To według mnie jedyny mankament sklepu.

Do mnie dzwonili, elegancko - czy jestem w domu, można już przyjść, dziękuję - do widzenia. I do tego paczka przychodziła dwa dni po zamówieniu ;)
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 23:12   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Witam,
Przede wszystkim przepraszam, że tak dawno się tutaj nie pojawiałam - to wszystko przez brak czasu.
Jeżeli chodzi o firmę kurierską - sprawa nie jest prosta. Siódemka wychodzi najtaniej, a wszystkim chodziło właśnie o tanie przesyłki. Myślę, że uogólnianie opinii o firmie kurierskiej nie ma sensu. Firma kurierska to przede wszystkim kurierzy i możemy tu opiniować jedynie Ich sposób działania i podejście do wykonywanej pracy. Z Siódemką współpracujemy najdłużej i biorąc pod uwagę ilość paczek wysłanych za Ich pośrednictwem - spisują się całkiem, całkiem ... Jeżeli zmienimy firmę kurierską - może ( ale oczywiście nie musi ) się okazać, że przejdzie do niej kurier z Siódemki, który nie traktował swoich obowiązków zbyt poważnie i co wtedy ?? Wtedy okaże się, że ta kolejna firma też jest zła. To nie ma sensu. Przerabialiśmy już ten temat kilka razy.
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 19:10   
   Zwierzątka: ;(


Mi brakuje to że nie ma wapienek dla gryzoni. I i tak muszę osobno jechać do sklepu kupić tych gorszych firm bo na innej stronie samego wanienka to się nie opłaca kupować. Tym bardziej że korzystam tylko z zooplusa
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 20:20   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Cały czas wydawało mi się, że mamy sporo różnych wapienek np.
http://www.planeta-zoo.pl...pno+dla+gryzoni

http://www.planeta-zoo.pl...nko+dla+gryzoni

http://www.planeta-zoo.pl...80g-p-5914.html

http://www.planeta-zoo.pl...80g-p-5397.html

:wink:
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 20:29   
   Zwierzątka: ogony


A ja w funkcji wapienka poleciłabym to: http://www.planeta-zoo.pl...szt-p-1911.html (i inne sepie).
Glinka z kolei pełni bardzo ważną rolę w trawieniu gryzoni i w ich sposobie radzenia sobie, gdy brzuszek boli (bo jest np. zatrucie pokarmowe).
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 12