Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Artykuł: Szczur się śmieje
Autor Wiadomość
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 16:55   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Off-Topic:
DeliSekerim napisał/a:
ale to dlatego ze spedzalam z nimi cale dni i robily co chciały wiec nie potrzebowały towarzyszy


Każdy szczur potrzebuje drugiego szczura... :roll:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
DeliSekerim 
Zaklinacz szczurów


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 109
Skąd: Gizycko
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 16:59   Hmmm...
   Zwierzątka: szczurki


Są różne opinie na ten temat... Wiesz ja byłam prawie jak szczurek dla moich pociech kochanych... teraz jednak mam 3 pociechy bo pracuje do 17... I niestety poświęcam im tylko 3 godziny dziennie a nie całe dnie... Mojej Didim np. bardziej odpowiada moje towazystwo jak innych szczurów... Ale toleruje je... Tyle ze woli się bawić ze mną... Mnie iskać, myć, lizać itp.
_________________
Anuś i szczuraski - Didim, Miki i Ozi
 
 
     
Mangalarga 



Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 275
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 17:10   Re: Hmmm...

DeliSekerim napisał/a:
Są różne opinie na ten temat...

Tu opinia jest jedna - człowiek, choćby nie wiadomo, jak się starał, nigdy nie zastąpi drugiego szczura. Są szczury mniej lub bardziej proludzkie, ale szczurzy towarzysz to zawsze konieczność dla dobra szczurka :?

DeliSekerim napisał/a:
Codziennie ją oglądam i nie ma ani śladziku ukąszeń czy cóś... W takim razie nie reagować tak??

W takim razie nie ma potrzeby interweniować, to normalne sprzeczki ;)
_________________
Ze mną: Ilo, Emi
Za TM [*]: Tequila, Nezu, Panya
 
     
DeliSekerim 
Zaklinacz szczurów


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 109
Skąd: Gizycko
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 17:34   
   Zwierzątka: szczurki


A no to dobrze nie będę interweniować... Cieszę się bardzosz, że się dogadują...
_________________
Anuś i szczuraski - Didim, Miki i Ozi
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 18:40   

DeliSekerim napisał/a:
Są różne opinie na ten temat... Wiesz ja byłam prawie jak szczurek dla moich pociech kochanych...

Ten temat i poruszona w nim kwestia wydawanych ultradźwięków przez szczury dowodzi, że żaden człowiek, choćby spał ze szczurem w klatce i sam go iskał nie zastąpi mu towarzystwa drugiego szczura. :wink: Szczury to ogromne gaduły, tylko gaduły ultradźwiękowe. Tobie też łatwiej dogadać się z człowiekiem niż ze zwierzęciem, bo sygnały ludzkie rozumiesz, a zwierzęcych się możesz tylko domyślać. Nie poszczekasz z psem, nie pomiauczysz z kotem. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Lucy2na 



Dołączyła: 01 Cze 2008
Posty: 76
Skąd: opole
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 07:56   
   Zwierzątka: szczurek Fredek


a mam pytanko tylko nie wiem czy to dobre forum wybrałam w razie jakby co proszę przenieść :
otóż kiedy bawię się z moim pieszczoszkiem i zdarzy mi się zasłonić mu główkę dłonią to ogonek zmienia mu się w gąsienicę , wije się i skręca ..co to oznacza ? chyba nic złego bo skubaniec nie ucieka tylko wciska się głębiej pod "łapę" jakby chciał się wtulić.. mieliście coś takiego?
:lol: inna rzecz że wygląda to komicznie , może uda mi się to nagrać to wrzucę
_________________

 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 20, 2008 08:25   

Lucy2na, polecam temat Słownik szczurzego języka. http://forum.szczury.biz/...p?p=24268#24268
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 08:37   

Lucy2na napisał/a:
otóż kiedy bawię się z moim pieszczoszkiem i zdarzy mi się zasłonić mu główkę dłonią to ogonek zmienia mu się w gąsienicę , wije się i skręca ..co to oznacza ? chyba nic złego bo skubaniec nie ucieka tylko wciska się głębiej pod "łapę" jakby chciał się wtulić.. mieliście coś takiego?

Ja wczoraj coś takiego zaobserwowałam u Filipa i też byłam bardzo zdziwiona, bo jak do tej pory wicie ogonem (tzw. merdanie) widziałam u mocno poirytowanych szczurów, a Filip wczoraj był wyraźnie zadowolony. :drap:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 17:25   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Przypominam, że ten temat jest o szczurzym śmiechu ;)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Blue_Sylvia 



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 14
Wysłany: Śro Paź 29, 2008 16:41   
   Zwierzątka: szczurek


Mój maluch to na śmianie może i jest za młody bo ma 5 tygodni ale gdy ganiamy się tzn ja go ganiam po łóżku i on mi naprawdę gdzieś się prześliźnie to wydaje mi się że ma ze mnie niezły ubaw... bo ja cierpliwości to raczej nie mam o on o tym chyba wie.. :/
Pozdrawiam
_________________

 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 29, 2008 20:57   

Blue_Sylvia napisał/a:
Mój maluch to na śmianie może i jest za młody bo ma 5 tygodni

Nie jest za młody, ale bez specjalistycznej aparatury (urządzeń przetwarzających ultradźwięki na "nasze" czyli częstotliwość słyszalną dla człowieka) nie usłyszysz śmiechu szczura. :wink: A przepychanki, zwody, gonitwy i kotłowanina to normalne elementy szczurzej zabawy. Tak ćwiczą swoją sprawność i umiejętności które później w dorosłym życiu mogą się im przydać.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Blue_Sylvia 



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 14
Wysłany: Czw Paź 30, 2008 07:55   
   Zwierzątka: szczurek


jeżeli to jest prawdą to mój maluch pękać musi czasami ze śmiechu... ;) ehh... ale co tam.... lubię jak sobie poszaleje i pobiega bo potem wchodzi mi na ramię, chowa się pod włosami i smacznie śpi :) i wydaje mi się że lubi chyba spać właśnie w tym miejscu ;) a może to tylko jego zmęczenie ..hmm...
_________________

 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 23:02   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Podbijam, bo missia z orgów znalazła działający filmik na ten temat: http://www.youtube.com/wa...be_gdata_player

Może Wam poprawi humor, tak jak mi :lol:
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Hooda 



Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 12:04   
   Zwierzątka: 4 szczurasy - Hex, Brian, Max i Snow; pies - Mika


Widziałam już kiedyś ten filmik i chciałam wypróbować na swoich szczurach, ale one nie dają się na plecy wywalić. A jak już je przewrócę i łaskoczę to się wyrywają i nie da się ich zbyt długo w tej pozycji utrzymać, ale za to reszta zabaw typu gonienie za ręką, skakanie, uciekanie i natychmiastowe wracanie - owszem, działa :)
Jedyne, co potrafi jeden z moich szczurów i z czego jestem dumna to to :lol1: https://www.youtube.com/w...F532F430FAE150F
_________________
http://czapsko.blogspot.com
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 15:36   
   Zwierzątka: szczurze damy


Off-Topic:
Hooda napisał/a:
Jedyne, co potrafi jeden z moich szczurów i z czego jestem dumna to to :lol1: https://www.youtube.com/w...F532F430FAE150F
aż udostępniłam na forumowym fanpejdżu :mrgreen:
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 11