Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:52
Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24
Autor Wiadomość
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 08:49   
   Zwierzątka: Romek


Dziewczyny!
Ja też czekam na szczurki i też chcialabym wiedzieć jak one wyglądają. Najwazniejsze jest to, że maja sie dobrze, prawidłowo się rozwijają. Wiem, że jestescie złe - ale niech to nie będzie przyczyną tego, że ogonki nie bedą mialy domków. W koncu maluchy nie są niczemu winne.
Juz za tydzień będzie można odebrać szczurki i sie nimi cieszyć.

Przemyślcie to.
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 08:57   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Badoha, ale nie dziw się ludziom. Właściciel musi być osobą odpowiedzialną, ale to działa w obie strony. Hodowca także powinien wykazać się odpowiedzialnością. Mataforgana podjęła decyzję jaką podjęła i trudno jej się dziwić.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:04   
   Zwierzątka: Romek


Layla
Rozumiem wszystkie osoby - jednak jestem zdania, że nie powinno sie to odbijać na zwierzakach. Trudno wymagać od Dory odpowiedzialności w wieku 16 lat - troszke ją to wszystko przerosło. Myslę, że warto dać szanse jej i ogonkom.
Ja też czekam na dwa szczurki z tego miotu.
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:33   

Off-Topic:
Teraz jest czas, kiedy maluchy zmieniają się z dnia na dzień. Fajnie byłoby móc podglądać jak rosną i się rozwijają, poczytać o charakterkach. Jeżeli hodowca zastrzega sobie w umowie, że chce otrzymywać wieści co u wnuków i chce otrzymywać zdjęcia, to nabywca szczurka też ma takie prawo. Zwłaszcza w tak fajnym okresie jak dzieciństwo zwierzaczków.

Kurczę no, też robię zdjęcia swoim szczurom i naprawdę to nie zajmuje nie wiadomo ile czasu.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:35   

Badoha napisał/a:
Trudno wymagać od Dory odpowiedzialności w wieku 16 lat
nie przesadzaj Badoha. :] Dory była nie raz na forum, mogła napisac choć 3 zdania.
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:37   
   Zwierzątka: Romek


Wiem, że dzieciaki się zmieniają.
Rozmawialam wczoraj z Dory - mówiła, że zrzuca fotki. W domu ma internet bezprzewodowy i bardzo wolno działa.
Przecież zdjęcia nie są najważniejsze - jasne byłoby fajnie zobaczyć fotki maluchów - ale najważniejsze, że są zdrowe i silne.
dziewczynki są jeszcze z mamą a chłopcy już w osobnej klatce.
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:40   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Badoha napisał/a:
najważniejsze, że są zdrowe i silne.
dziewczynki są jeszcze z mamą a chłopcy już w osobnej klatce.


No widzisz, fajnie, jakby napisała to hodowczyni, nie? ;)

Dory, babo, nie rób złego PR Waszej hodowli i wracaj :P
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:41   
   Zwierzątka: Romek


Viss napisał/a:
nie przesadzaj Badoha. Dory była nie raz na forum, mogła napisac choć 3 zdania.

Wiem, że mogła ale tego nie zrobiła. Ale przez to, że tak sie zachowuje szczurki maja nie mieć domków? :) Trudno stało się, przy kolejnym miocie napewno będzie lepiej.

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 09:45 ]
Layla napisał/a:
No widzisz, fajnie, jakby napisała to hodowczyni, nie?

Jasne, że byłoby fajnie :)
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:48   

Tu nawet nie chodzi o te zdjęcia (choć uważam, że nawet przy wolnym necie po jednej fotce, czy nawet jakieś zbiorowe to nie problem), tylko o sam fakt, że nic nie wiadomo, Dory NIC nie mówi o malcach. Ja się nie dziwie Macie, sama bym tak zrobiła. Domkom też należy się troszkę szacunku, nie uważacie?

Badoha napisał/a:
Juz za tydzień będzie można odebrać szczurki i sie nimi cieszyć.

Nie chce być złym prorokiem i nic insynuować (pewnie zaraz zostanę objechana), ale skoro są takie problemy z dowiedzeniem się co u malców, Dory tylko obiecuje i jajco z tego wychodzi, to wole nie myśleć co z transportem do domków :roll:
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:54   

Badoha napisał/a:
W domu ma internet bezprzewodowy i bardzo wolno działa.


ja mam łacze iPlus które baaardzo mega wolno działa. i jakoś dorzucam foty swoich potworów.. więc to akurat żadne wytłumaczenie.
nie wiem jak inni, ja wczoraj czekałam.
i się nie doczekałam.

no i tyle...

Niksa jest wolna.
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 09:56   
   Zwierzątka: Romek


Ren napisał/a:
Domkom też należy się troszkę szacunku, nie uważacie?

oczywiście, że sie należy.
Ja też czekam na dwa szczurki i odbieram je osobiście :)

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 10:09 ]
Dziewczyny
najważniejsze jest jednak to, jak sa traktowane szczurki - a z tego co wiem maja dobrze (Dory kupuje im Gerberki itp).
W koncu adoptujemy szczurki a nie Dory - wychodzi na to, że obrazilyscie się na szczurki i ich teraz nie zabieracie. Jak w powiedzeniu - na zlość mamie odmrożę sobie uszy :)
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 10:26   

Badoha, to nie tak. Sama niedawno przechodziłam przez piękny okres oczekiwania. Piękny, bo na bieżąco byłam informowana o szczurku nie tylko na forum publicznym, ale i przez PW. Dostawałam fotki na każdą prośbę. Zresztą nie tylko "na prośbę", bo również z własnej inicjatywy hodowcy.
Gdyby nie te opisy i fotki, trudno byłoby mi się zakochać w szczurku, o którym nic nie wiem. Ja się nie dziwię Macie.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 10:40   
   Zwierzątka: Romek


Babyduck Ja tez czekam na ogonki.
To co - oznacza to, że jak nie ma fotek to nie biorę szczurka? :)
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 10:47   

Badoha, ja powiem tylko, że brak fot przez tak długi czas jest PODEJRZANY - jak nie wierzysz spytaj Olimpii
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 10:50   
   Zwierzątka: Romek


Ren napisał/a:
Badoha, ja powiem tylko, że brak fot przez tak długi czas jest PODEJRZANY - jak nie wierzysz spytaj Olimpii

Nie można wszystkie odbierać w ten sposób - przecież Dory nie katuje maluchów.
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.38 sekundy. Zapytań do SQL: 12