Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Produkty firm Bunny, Tima Rattima i JR Farm - temat ogólny
Autor Wiadomość
Mona i Kuba 



Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 41
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:49   Produkty firm Bunny, Tima Rattima i JR Farm - temat ogólny
   Zwierzątka: 3 urocze szczurzaste


Jakis czas temu swoja dzialalnosc na Polske rozszerzyl sklep http://www.zooplus.pl/ Maja dosyc bogata oferte produktow, ktore do tej pory na nazym rynku byly niedostepne. Juz od jakiegos czasu zastanawiamy sie nad zlozeniem zamowienia, jednak wczesniej chcielismy zapytac, czy ktos z Was mial moze juz do czynienia z upatrzonymi przez nas produktami? Moze poznamy jakies ciekawe opinie i zamowimy wiecej ;) lub nic nie zamowmy... bo ceny takie gornopolkowe troche.

Wiec tak:
pokarmy
tutaj zastanawiamy sie chyba nad wszystkim ;) kusi JR Farm Wellness-Food, kusi premium musli... a ten na dole Reggie Rat - wyglada troche jak Rat Crisspy - nie wydaje Wam sie

chrupiace perelki i jugurtowe dropsy bezcukrowe
A w tych przysmakach firmy Bunny po prostu opisy kusza... i w koncu brak cukru i dziwnych dodatkow, tylko natura (tak twierdza)

Bylibysmy wdzieczni za opinie 8)

Ps. Jesli zamowienie doszloby do skutku - to mozemy jakos wspolnie sie dogadac i wyslac je razem - zawsze taniej wyniesie transport (od 150zl darmo) => glownie poznaniacy, choc jesli ktos inny ma ochote to tez zapraszamy
_________________
U naszego boku trzy sreberka: Zoe, Koja i Layla :)

Za teczowym mostkiem: Lila i Nevi [']
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pon Lis 19, 2012 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:26   
   Zwierzątka: ogony


JR Farm używa moja koleżanka-szczuromaniaczka z Litwy. Bardzo chwali (ona też zboczona pod względem karmienia szczurów i byle czego nie daje).

Jeśli chcecie sami ją podpytać, to na stronie ziurkes.lt trzeba znaleźć Diabolic i zagadać :)
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Mona i Kuba 



Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 41
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 09:51   
   Zwierzątka: 3 urocze szczurzaste


No dobra, zamamwiamy :) dzis wieczorem lub jutro... Takze ostatnia szansa na wspolne zamowienie... Nikt sie nie skusi na bezcukrowe dropsy czy wellness z krewetkami? :> Wybor jest naprawde spory dla wszystkich zwierzat...

Oczywiscie zdamy relacje jak sklep sie wywiazuje z obowiazkow ;) i co najwazniejsze jak szczurciom beda smakowac nasze zakupy...
_________________
U naszego boku trzy sreberka: Zoe, Koja i Layla :)

Za teczowym mostkiem: Lila i Nevi [']
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 19:03   

ja dzis zamowilam... moje i mojego chlopaka stada beda sprawdzac karme ;) a i chipsi mains maja tam tanszy :P
 
 
     
Mona i Kuba 



Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 41
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 13:00   
   Zwierzątka: 3 urocze szczurzaste


No to lecimy z recenzjami :)

W poniedzialek wieczorem zamowilismy, w piatek rano dotarla do nas paczka - wielka. Niestety bez zadnych gratisow :/ tylko to co zamawialismy, ale kto wie, moze tak dzialaja niemieckie sklepy ;) W kazdym razie jak najbardziej w porzadku obsluga, powiadamianie o statusie zamowienia, dostalismy nr paczki do sledzenia... Sklep OK. Ale w sumie nie o tym pisac mielismy...

Chrupiace perelki (Knusper perlen) firmy Bunny - bezcukrowy hicior :) Perelki wielkosci ziarna grochu, moze troszke wieksze. Na opakowaniu pisze, aby podawac 2 dziennie - podejrzewamy, ze dzewczyny zjadlyby cala paczke na raz, gdy sie do nie same dorwaly... Zawierają cukier owocowy, drożdże piwne, chmiel, soję, otręby i soki warzywne - bardzo ladnie pachna, troszeczke gorzkawo przy koncu smakuja (a jak probowalismy), ale to pewnie ta nutka chmielu. Szczurzaste Jednym slowem POLECAMY.


Bunny jogurtowe talarki - smakuje, ale bez rewelacji... Dropsy jogurtowe, ladnie pachna, twardze i troche wieksze niz te z Dako-artu. Rowniez bez cukru. Nie jest to wielka rewelacja, ale i tak szybko znika w objeciach paszczek szczurzastych.


JR Farm Wellness-Food pokarm dla szczurów - kolejna rewelacja, przez cala noc chrupaly, chrupaly i chrupay... Duza ilosc ryzu (jakby preparowanego), pachnie szalwia i innymi ziolami, duuzo krewetek (!), ogolnie brak ziarna samego w sobie - ew. dmuchane, kukurydza, groszek i rozniaste chrupki, chrupeczki raczej w naturalnych kolorach... Rowniez POLECAMY, choc drogawa ta karma...

zdj 1
zdj 2 krewetki

Tima Rattima karma dla szczurów Premium Musli
- niby wyglada na zwykla karme, ale cieszy sie ogromnym uznaniem naszych ogoniastych, znikaja nawet ziarna zboz (choc oczywiscie na koncu) sporo slonecznika, troche pestek dyni, marchewka, rozne chrupki (rowniez w naturalnych kolorach), platki z ziaren zboz... teraz akuratnie nie mamy tego pod reka, ale uzupelnimy recenzje :) W kazdy razie dostepna w duuzych opakowaniach i zostala wyróżniona znakiem jakości towaru VdRD (?) - >>link<< (to po niemiecku a my nie teges w tym jezyku)

Takze my z zakupw zadowoleni jestesmy, tak samo jak nasze szczurzaste. Szkoda, ze te produkty nie a szerzej u nas dostepne :/ i trzeba je az z Niemiec sciagac.
_________________
U naszego boku trzy sreberka: Zoe, Koja i Layla :)

Za teczowym mostkiem: Lila i Nevi [']
 
     
emileczka 
miłość



Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 2058
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 14:09   
   Zwierzątka: 3 panienki


tez bym cos zamówiła tylko troch e duzo za przesyłkę sama nie zamówie za 150 zł (chyba?), wiec moze ktoś...
_________________
Z nami: Tortilka B, Pepita SR, Tortilla SR

W Zielonym Ogrodzie: Salma ['], Tosia SR ['], Solanna SR ['], Ulęgałka B ['], Szarlotka B ['], Dynia SR ['], Biedronka SR ['], Wicia SR ['], Hiacynta of NL ['], Bucca SR ['], Beren SR ['], Gera SR ['], Kundzia SR ['], Elizabeth SR ['], Nuka HF ['], Bilimbi SR, Truskawka SR ['], Fifa SR ['], Igiełka SR ['], Ironia SR ['], Goplana SR ['], Keiko Beris ['], Gerthruda A ['], Trufla EM ['], Elipsa SR ['], Rozi EM ['], Balbinka SR ['], Nostalgia EM ['], Rajka EM ['], Lusi EM ['], Jadźka ['], Opal RT ['], FraniaZ ['], Idril z TM ['], FraniaC ['], Dolly HF ['], Adela ['], Łacia ['], Ozzy RT ['], Bombel [']
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 10:51   
   Zwierzątka: ogony


Może się skuszę... Ale na pewno nie na karmę z krewetkami. Alifkowi takich cudów nie wolno...
Mona i Kuba napisał/a:
zostala wyróżniona znakiem jakości towaru VdRD (?) - >>link<< (to po niemiecku a my nie teges w tym jezyku)

Zgodnie z moją mizerną znajomością niemieckiego (rozpoznaję pojedyncze słowa), to coś w stylu wyróżnienia szczuromaniaków.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 18:35   

No to ja zamowilam tam JR Farm
No coz :roll: moje jedza i to dosc chetnie, Seby natomiast jedza jakby od niechcenia.



powiem tak - sklad bez rewelacji - ale nie spodziewalam sie niczego innego za 92gr/100g ;) mi sie podoba, jest nie droga i bardzo ladnie pachnie, duzo jakis blizej nie okreslonych granulek, raczej w naturalnym kolorze, troche wrzaskliwych kolorowych koleczek, pszenica i jakies inne zboża - jesli o mnie i moje ogony chodzi to jest to swiatna podstawa karmy ;)
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 19:20   
   Zwierzątka: ......


Nisia napisał/a:
Mona i Kuba napisał/a:
zostala wyróżniona znakiem jakości towaru VdRD (?) - >>link<< (to po niemiecku a my nie teges w tym jezyku)

Zgodnie z moją mizerną znajomością niemieckiego (rozpoznaję pojedyncze słowa), to coś w stylu wyróżnienia szczuromaniaków.


dokładnie

VdRD - Verein der Rattenliebhaber- und Halter in Deutschland - tyle co Związek miłośników szczurów i ich właścicieli w Niemczech. http://www.vdrd.de
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Mona i Kuba 



Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 41
Skąd: Poznan
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 20:12   
   Zwierzątka: 3 urocze szczurzaste


sachma, nastepnym razem sprobuj Timy Rattimy. Wyglada ciekawiej i znika praktycznie wszystko. Moze byc i karma podstawowa jaki i solidna! wyjsciowa...

Jestesmy naprawde zadowoleni z zakupow. Szczurzaste niczego z karm pakowanych nie chrupaly z taka luboscia, nawet w xtravitalu zostawiaja zielone chrupki :)
_________________
U naszego boku trzy sreberka: Zoe, Koja i Layla :)

Za teczowym mostkiem: Lila i Nevi [']
 
     
Łosoś 



Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 21:02   

W naszym zoologicznym pojawił się duży wybór jedzonka JR Farm, nie było niestety dla szczurów wiec wzięłam ogólną mieszankę dla wszystkich gryzoni. 10,20zł za 1kg. Wygląda zachecająco, zobaczymy jak będzie z konsumpcją :)
_________________
ZPINOM, skarbiemój
 
 
     
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 13:40   
   Zwierzątka: kotka Puma


Dziś z JR Farm kupiłam dziewczynom taki burżujski koszyczek:


:mrgreen:
 
 
     
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 09:57   
   Zwierzątka: kotka Puma


Tyle się ostało z bużujskiego koszyczka ;)



Co dziwne dziewczyny wcale nie lubią gniecionej kukurydzy która jest w karmach, a ta jakoś znika i nawet nie znajduję resztek :)
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 13:00   
   Zwierzątka: ogony


Ja właśnie zamówiłam burżujski koszyczek. Skusiłam sie, bo cena jest zachęcająca.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 25, 2008 12:05   JR Farm
   Zwierzątka: ogony


W planecie-zoo będą karmy JR Farm, ale ze względu na liczbę pozycji w ofercie - nie wszystkie. Pani Król prosi, abyśmy zajrzeli do katalogu na stronie http://exclusivezoo.pl/ i wybrali, co chcemy kupować. Ceny pani Król poda później...

Prośba, zamiast linków podawajcie nazwy karm lub numery katalogowe. Na tej stronie pod jednym linkiem jest szereg karm...
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
Ostatnio zmieniony przez Nisia Śro Cze 25, 2008 12:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12