Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Samiec i samica od tej samej matki maja mlode
Autor Wiadomość
90909w17 


Dołączyła: 22 Wrz 2018
Posty: 2
  Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 15:38   Samiec i samica od tej samej matki maja mlode
   Zwierzątka: szczury


moja samica 2 dni temu urodzila 6 szczurow , zaplodnil ja samiec od tej samej matki i mam prosbe bo wiem ze o tym bylo na forum ale znalezc nie moge czy by mogl ktos podac mi link do tego teamtu bo udalo mi sie tam tylko przeczytac ze male moga byc chore, co mam robic? czy da sie rozpoznac szczura ktory ma 2 dni z wadami genetycznymi ?, czy wszystkie beda chore czy nie koniecznie? z gory dziekuje
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 20:08   

Jeżeli któryś będzie chory na coś poważnego, to raczej po prostu nie przeżyje. Nie przejmuj się tym za bardzo, szanse na to są niewielkie. Możesz obserwować, czy wszystkie równomiernie rosną, ale w razie jakichś problemów jednak nie bardzo da się takiemu maluchowi pomóc, czasem matka sama decyduje o zagryzieniu młodych, które są wyraźnie słabsze. Lepiej skup się na jej karmieniu i zapewnianiu jej komfortu (znajdziesz na forum informacje o tym co się robi po porodzie), i pamiętaj o rozdzieleniu szczurów według płci po ukończeniu 5 tygodnia życia.
 
     
90909w17 


Dołączyła: 22 Wrz 2018
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 23, 2018 01:25   
   Zwierzątka: szczury


ok to jak beda rosnac to bedzie widac? , o porodzie wiem i opiekowaniu sie matka dziekuje Ci bardzo
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 16:30   

Nie będzie widać,
mogę mieć różne ukryte wady, a mogą być i zdrowe, mogą szybciej umrzeć, ale nie muszą...
absolutna loteria
nic nie wiadomo o wcześniejszych pokoleniach, i tym na ile one były obciążone genetycznie
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12