Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Albireo
Pon Lis 27, 2017 10:36
[Lublin] energiczny staruszek szuka domu
Autor Wiadomość
svala 
Panikarz


Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 61
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Lip 03, 2017 11:58   [Lublin] energiczny staruszek szuka domu

1. Liczba szczurów do oddania: jeden, Przemysz

2. Płeć szczurów: samiec, kastrat

3. Wiek szczurów: 2 lata 7 miesięcy

4. Miasto: Lublin

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Mogłabym rozważyć całą lubelszczyznę, lub ewentualnie Warszawę, ale nie dalej.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: wrażliwe drogi oddechowe, spora skłonność do przeziębień. Jak dotąd żadnych problemów onkologicznych.

7. Charakter, usposobienie szczurów: pomimo wieku żywiołowy, energiczny szczur, wszędzie go pełno. Musi mieć zapewnione dużo ruchu. Gdy się nudzi, zaczyna niszczyć. Pominięty wybieg = zniszczone hamaki, nudny wybieg = zjedzone kable. Ciekawski, bardzo odważny, wciśnie się w każde uchylone drzwi, zwiedzi każdy kąt. Taki wieczny dzieciak.

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazny, podąża za człowiekiem na wybiegach, wita się każdego dnia, czasem zaczepia do zabawy, ignorowany delikatnie podgryza w stopy. Nie jest to typ miziaka. Nie lubi być noszony na rękach, nigdy nie ma czasu na głaskanie.

9. Stosunek do innych szczurów: pomimo trudnych początków był bardzo związany ze stadem. Ciężko ocenić jak zachowa się w stosunku do obcych szczurów.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: niedawno odszedł jego ostatni towarzysz. Przemek jest już w podeszłym wieku, chciałam aby został z nami do końca, jednakże cała jego pozytywna energia zniknęła. Bardzo źle znosi samotność.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: mam całe mnóstwo hamaków, nieużywaną kuwetę narożną, karmę Versele Laga Rat&Mouse Complete, nadgryziony sputnik.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: nie dotyczy

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: umowa adopcyjna. Chciałabym pozostać w kontakcie z przyszłym właścicielem, co jakiś czas zobaczyć jakieś zdjęcia czy dostać krótką informację, że wszystko u niego w porządku. Jestem bardzo przywiązana do tego szczura, a decyzja o adopcji jest dla mnie bardzo trudna. Chcę mieć pewność, że jest szczęśliwy.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: tel. 665021216, PW na forum

18. Kilka słów o szczurze: Przemek to szczur z trudną przeszłością. Gdy do mnie trafił był bardzo zdziczały, agresywny wobec ludzi i innych szczurów. Przestraszony gryzł. Bardzo się zmienił przez te 2 lata, jednakże należy o tym pamiętać obchodząc się z nim - nie wkładać palców między pręty, nie dotykać z zaskoczenia, bo może dotkliwie ugryźć.

Należy liczyć się z tym, że Przemek może nie zaakceptować innych szczurów. Były z tym bardzo duże problemy na samym początku, to przeważyło w sprawie decyzji o kastrację. Łączenie może być trudne, jeżeli jednak się nie powiedzie, wezmę go z powrotem.

Czy ktoś pokocha staruszka?



Z reguły jest zbyt ruchliwy aby zrobić ostre zdjęcie telefonem, nagrałam więc krótki filmik: https://youtu.be/OKLpRjhYR3s
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1081
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 22:33   

svala, aktualne?
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1081
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 10:36   

Brak odpowiedzi. Temat zamykam.
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12