Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Albireo
Pon Lis 27, 2017 10:38
[Warszawa, cała Polska] 2 panów pilnie szuka domu!
Autor Wiadomość
nirvery 


Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Maj 17, 2017 19:28   [Warszawa, cała Polska] 2 panów pilnie szuka domu!
   Zwierzątka: 2 szczury i kot


1. Liczba szczurów do oddania: 2 , do adopcji koniecznie razem

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: 2 lata 5 miesięcy

4. Miasto: Warszawa, Wrocław Poznań, ew cała Polska

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Tak, osobiście zawiozę szczurki do nowego domu

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły:
-Harry(czarny) jest zdrowy, walczymy z lekkim nadmiarem tłuszczyku(mimo zdrowego odżywiania), teraz podajemy Luivac ze względu na przeciągające się kichanie(kurację kończę za niecały miesiąc)
-Gilbert(albinos) jest po cukrzycy posterydowej która miała miejsce ok miesiąc temu(krople do oczu z powodu zaćmy, podejrzenie było zwichnięcia spojówek) przy której stracił 70g, które staramy się odzyskać i całkiem nam to idzie. Aktualnie maluch jest zdrowy, jedynie ma zaćmę, która nie przeszkadza mu bardzo w normalnym funkcjonowaniu. Zaraz po opanowaniu hiperglikemii miał też robioną biochemię krwi, jeden z parametrów wątrobowych był trochę podwyższony, dajemy hepatil. Po tym miał jeszcze zapalenie uszka które szybko zauważyłam i jest już wyleczone. Oprócz tego tak samo jak Harry dostaje Luivac.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Bardzo przyjazne, uwielbiają spać w nogach i być głaskane, odwdzięczają się iskaniem ręki. Nigdy mnie nie ugryzły. Na wybiegu raczej wolą spać i się przytulać.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Bardzo przyjazne, nie gryzą.

9. Stosunek do innych szczurów: Gdy miały miesiąc były łączone z moim innym ponad 2 letnim szczurkiem, były bardzo grzeczne przez cały czas który z nim dzieliły. Między sobą czasem się biły, gdy Gilbert był jeszcze w pełni sił.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Muszę pilnie wylecieć za granicę z powodów rodzinnych, uważam, że transport byłby zbyt stresujący dla takich staruszków, o ile udałoby się go w ogóle zorganizować, a dodatkowo w miasteczku w którym będę jest jeden weterynarz, o którym nic nie wiem. Zależy mi na tym, żeby były leczone w Pulsvecie w Warszawie. Ewentualnie we Wrocławiu lub w Poznaniu u doktor Lisieckiej. Będę pokrywać wszystkie koszty jakiegokolwiek leczenia po przesłaniu zdjęcia paragonu, dlatego też chcę mieć z nowym opiekunem stały kontakt i być informowana o zmianach zdrowotnych. Bardzo zależy mi na tych maluchach i na znalezieniu im jak najlepszego domu.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: W razie potrzeby mogę jakoś skombinować transport klatki, także do oddania karma, transporterek, miska, 2 poidełka, jedzenie takie jak quinoa, soczewice, amarantus itp. , a także paczka B kompleksu, Hepatilu i chyba 60 tabletek koenzymu Q10 (60mg w kapsułce) + paczka zarodków pszennych z którymi im to podaję i które kochają :)

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: koniecznie razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Utrzymywanie ze mną kontaktu, informowanie o zmianach zdrowotnych i o samopoczuciu szczurków. Przesyłanie zdjęć co najmniej raz na tydzień/2 tygodnie

16. Zdjęcia szczurów:


17. Kontakt: e mail: nivery@onet.pl , tel: 721432703

18. Kilka słów o szczurze: Myślę, że wszystko zostało powiedziane. W razie pytań proszę o kontakt
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 07:07   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


nirvery, napisz też na fb SzczurzeAdopcje i innych forach. Powodzenia :kciuki:
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
nirvery 


Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 11:43   
   Zwierzątka: 2 szczury i kot


Napisałam na fb i na szczury.org. Dziękuję :)
 
     
Remii 
placebo.



Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 23
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 23:27   
   Zwierzątka: ogony: Jeremiasz i Bazyli


nirvery, czy to wciąż aktualne?
 
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1081
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 22:36   

nirvery, aktualne?
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1081
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 10:37   

Brak odpowiedzi. Temat zamykam.
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 12