Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawki
Autor Wiadomość
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 08:14   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Karmell, zamiast drewnianych półek wolałabym zamontować im koszyki. Półki drewniane zwłaszcza te które nie były zaimpregnowane po prostu będą śmierdzieć nie mówiąc o braku higieny.
 
     
unicorn 


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 16:49   

Ja wybrałabym taki tunel --> http://www.zooplus.pl/sho...i/szczur/145675 i ewentualnie drążek, żeby było bardziej gęsto ---> http://www.zooplus.pl/sho...ki/szczur/30584 A z tymi koszykami to nie jest zły pomysł, w Kauflandzie kupowałam po 3 zł, więc nie jest to duży wydatek, a byłyby bardziej praktyczne i estetyczniejsze.
 
     
Karmell 
For Paradise.



Dołączyła: 11 Wrz 2011
Posty: 117
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 20:12   
   Zwierzątka: Szczury, pies


Te moje półeczki były zaimpregnowane, ale nie długo muszę je poprawić tym "pokestem lnianym" (czy jak to się tam pisze ;p)
Poproszę ją żeby mi kupiła to :mrgreen:
Dzięki :mrgreen:
_________________

"Jeśli żałując własnego życia, bojąc się odnieść rany zaprzestajesz poszukiwań to fakt, że w ogóle żyjesz, traci wszelki sens."
Moje maleństwa <3 )~~
 
 
     
unicorn 


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 15:13   

Pochwal się jak nabędziesz. :)
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 12:22   

Jakie zabawki polecacie na wybieg i jako akcesoria do tresury? Jakie zabawki polecacie w ogóle, w tym do powieszenia w klatce?

I gdzie je kupować? Bo póki co z tego co obserwuję to asortyment w sklepach jest raczej smętny, wszędzie jest pełno drewnianych elementów i gryzaków, którymi szczury najprawdopodobniej się nie zainteresują. Poza tym rzeczy do wspinania są o wiele za małe (dla myszy), a tunele o wiele za duże i nietrwałe (dla królików) : /
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1083
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 14:38   

To zdjęcie naszego szczurzego placu zabaw z kartonów. Stado bardzo lubi w nim siedzieć, gonić się i szukać przysmaków.


Do zabaw z ogonami mam kilka różnych wędek. I te kupione w sklepach, i samorobne. Lubią biegać za zmiętymi kulkami papieru, korkami po winie, tasiemkami, szczoteczką do zębów... ;) Co się da, jest na sznurku, żeby szczury nie porwały tego do jakiejś kryjówki i nie zjadły, czego nie powinny. Zabawek w klatce nie mają, zawiesiłam im kiedyś polarowy warkocz z ukrytymi przysmakami, ale po zjedzeniu smakołyków nie wzbudzał już w nich żadnego zainteresowania.
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 18:11   

Też mam taki zamek, ale malutki - ten Twój to prawdziwa forteca : D. Brakuje mi chyba i kartonów, i miejsca, żeby coś takiego wybudować. No i chyba ze względu na obsikiwanie potrzebna jest czasem wymiana niektórych pokojów?
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1083
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 19:45   

Senthe, większość tych kartonów mam od czerwca? maja? Nawet nie pamiętam. Nie czuć od nich żadnego smrodku. W większości na dnie są różne szmatki, które co jakiś czas wymieniam. Praktycznie pół pokoju jest szczurze, bo stoją tam kartony i klatka. Wersalkę też jakby wspólną mamy, bo wyżarły już połowę gąbki ze środka... :roll:
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.9 sekundy. Zapytań do SQL: 12