Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Albireo
Pią Gru 01, 2017 08:41
Sputnik xl, transporter Mini Capri i inne
Autor Wiadomość
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Wto Lut 21, 2017 22:19   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Oli, czy bazarek jest aktualny? Proszę też o wyjaśnienie czy Senthe doczekała się swojej paczki.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lut 22, 2017 21:27   

Wysłanie paczki zostało mi po raz trzeci obiecane - na zeszły piątek; jak do tej pory nie dotarła. : (
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 22:37   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Senthe, mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni :kciuki:
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Wto Mar 07, 2017 19:49   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Jak sytuacja?
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 09, 2017 15:18   

Obiecanych rzeczy brak. Wysłałam dziś prośbę o zwrot pieniędzy.

Cała ta sytuacja to jakaś farsa, rozumiem problemy życiowe, ale nie znaleźć przez trzy miesiące godziny na pójście na pocztę, co parę tygodni się kajając i kłamiąc, to jakiś żart. W najgorszej fazie depresji nie umiałabym tak bardzo olać ludzi, którzy mi zaufali i zapłacili za rzeczy dla swoich szczurów z góry.

EDIT: Jeśli jest tu ktokolwiek z Warszawy, kto zna ją osobiście, będę wdzięczna za pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy.
 
     
Assamai 


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 57
Wysłany: Pon Mar 13, 2017 08:38   
   Zwierzątka: Szczuuuryyyy i koń xD


Ciekawa sytuacja... U mnie to przebiegło bez większych problemów więc ciekawe co mogło się stać -.-' Współczuję, mam nadzieję, że odzyskasz chociaż te pieniądze :?
_________________
https://www.facebook.com/redheadthings/
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 00:27   

Senthe napisał/a:
rozumiem problemy życiowe, ale nie znaleźć przez trzy miesiące godziny na pójście na pocztę, co parę tygodni się kajając i kłamiąc, to jakiś żart.

Właśnie weszłam na forum i oczom nie wierzę. Senthe polecam sprawdzić komu pomogłaś wpłacając kasę. ;) https://www.facebook.com/..._homepage_panel

Tak, nie mam przez 3 miesiące godziny (haha, dobre sobie, wysłanie paczki na poczcie tylko godzinę w Warszawie?). Mam pod opieką w sumie w domu 11 zwierząt (w ostatnim czasie w porywach do 13), a w tym: chorego własnego psa, na tymczasie psa śmiertelnie chorego w trakcie chemioterapii, na tymczasie 3-5 królików, gdyż od kilku tygodni zajmuję się w 100% 11 królikami odebranymi z interwencji (króliki w złym stanie), do tego mam podopiecznych w schronisku (schronisko godzinę jazdy od Warszawy), których oswajam, by mieli szansę na adopcję. Zapierniczam (by dosadniej nie napisać) po lecznicach, domach tymczasowych itp. do później nocy. Ach, zapomniałam, że też pracuję i prowadzę dom (muszę sprzątać, prać, gotować, robić zakupy).

Nie kajałam się przez Tobą, a pisałam co spowodowało, że nie udało mi się dotrzeć na pocztę. Nie kłamię pisząc o tym, że nie mam czasu podrapać się po dupie. Polecam spróbować zapierniczać jak na trzech, czy czterech etatach i potem się wymądrzać. ;)

Gdybyś wpłaciła pieniądze od razu po rezerwacji rzeczy, zostałyby one wysłane razem z tymi do pozostałych dziewczyn. Czy bierzesz pod uwagę, że kilkukrotnie pytałam czy chcesz rzeczy i kiedy za nie zapłacisz? Fakt, wstrzeliłaś się w bardzo kiepski czas z zapłatą. Rzeczy nie zniknęły, mogę Ci je nadal wysłać. Tylko nie pisz, że kłamię, bo jest to pomówienie. Kiedyś muszę też spać, a od jakiś 2 miesięcy są to 3-4 godziny...
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 10:13   

Czas od podania przez Ciebie numeru konta do mojej wpłaty wyniósł 6 dni, dnia piątego wysłałaś jedno zapytanie, czy na pewno wpłacam, czy się wycofuję, po którym od razu wykonałam przelew.

Przez trzy miesiące wykazałam więcej niż dość cierpliwości wobec Ciebie, ale najwyraźniej tej sprawy nie da się rozwiązać poza forum publicznym, choć bardzo bym chciała, by było inaczej.

Prosiłam Cię o zwrot pieniędzy, zająłby Ci krócej, niż napisanie posta na forum. Wykonaj go, proszę. Dla ułatwienia na pw przesyłam mój numer konta.

To nie jest sprawa osobista, nie znam Cię i nie obchodzi mnie Twoje życie ani nie próbuję Ci go utrudniać, to kwestia podstawowej odpowiedzialności. Jeśli nie jesteś w stanie z jakiegokolwiek powodu wysłać rzeczy, które sprzedajesz, ani oddelegować do tego innej osoby, ani nie wmawiać kupującym miesiącami, że już jutro na pewno wyślesz, to nie powinnaś próbować sprzedawać rzeczy przez internet. To nie moja wina, że nie zachowałaś się odpowiedzialnie wobec mnie, i nie masz podstaw, by mnie teraz atakować. Chciałabym tylko, żeby problem został w końcu rozwiązany.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 13:40   

Senthe, nie pouczaj innych co powinni robić, a czego nie. Może i cierpliwością się wykazałaś, ale wyrozumiałością już nie. Posta napisałam ponieważ oskarżyłaś mnie o kłamstwo. Miło by było gdybyś przeprosiła, a nie pisała, że nie chcesz mi niczego utrudniać. To Ty mnie pierwsza zaatakowałaś.

Drugim atakiem było pytanie czy wiem ile to jest 3 miesiące w życiu szczura. Na to odpowiem pytaniem - czy wiesz ile to jest jeden dzień w życiu opiekuna nieuleczalnie chorego psa, dla którego ten dzień może być ostatnim? Obyś się nigdy nie musiała o tym przekonać. Ja obecnie mam dwa takie psy. Miałam też dziesiątki takich szczurów (wystarczy spojrzeć na daty dołączenia do forum - Ty dopiero raczkujesz).

Nie masz prawa mi mówić co powinnam teraz robić - czy sprzedawać w necie, dymać na pocztę, czy cokolwiek innego. Zastanów się następnym razem i jak chcesz coś polubownie rozwiązać, to pisz polubownie, a nie oskarżaj kogoś (kogo jak sama zauważyłaś nie znasz) o kłamstwo, nie pouczaj co powinien lub nie robić i nie pytaj głupio czy ktoś wie ile to dla zwierzęcia 3 czy więcej miesięcy. Wystarczyło napisać - odeślij mi proszę pieniądze, bo już nie chcę czekać jeśli nie możesz teraz wysłać paczki. Ty napisałaś do mnie w chamskim stylu pw i w równie niekulturalny sposób pisałaś w tym temacie.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 13:56   

Zwrot zrobiony. Przedmioty są ponownie na sprzedaż.
W dniach 20-26 marca możliwość wysyłki z dnia na dzień, po zaksięgowaniu wpłaty.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 15:07   

Okłamałaś mnie co najmniej dwa czy trzy razy razy pisząc, że już natychmiast na pewno wysyłasz, co się ostatecznie w ogóle nie wydarzyło.

Cieszę się, że wykonałaś zwrot przelewu, z mojej strony sprawa jest zakończona. Innym potencjalnym nabywcom życzę więcej powodzenia.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 17:11   

Off-Topic:
Senthe, pisałam, że wyślę i napiszę jak to zrobię. To nie jest kłamstwo. Kłamstwem byłoby gdybym pisała, że wysłałam. Nie wiesz chyba za wiele o kulturze rozmowy i wypowiedzi. Nadal przeprosiny z Twojej strony byłyby na miejscu.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 14:33   

Potwierdzam, że przelew otrzymałam.
 
     
Neverestin 
little miss scare all



Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 253
Skąd: Poznań/Mazury
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 22:36   
   Zwierzątka: 3 potwory


Czy dostane jeszcze ferplastową "gięta" rurę?
_________________

  • Nezumi; Kenobi Zirrael Rattery | Ragnar Zirrael Rattery | Zoltan Chivay Zirrael Rattery
  • TM; Zetsubou | Light EM | Shieru EM | Purakushi AR | Eddard EM | Fenrir Greyback HF | Asgard AR | Hodor ZR | Elfheim SR | Dwalin ZR | Śikbjorn EM | Licho | Teofil ZR
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 24, 2017 13:24   

Aktualizacja pierwszego posta.

Neverestin, narazie rury z pierwszego posta są zarezerwowane. Mam do sprzedania połączenie kolanka (nie ferplast) z lekko zagiętą rurą ferplasta (jeden element, bez jednej obręczy). Nadaje się do użytku na ściółce. Cena 10zł.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 12