Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przewlekła biegunka/brzydki zapach
Autor Wiadomość
Uleńka 


Dołączyła: 20 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 16:31   Przewlekła biegunka/brzydki zapach

Mam problem ze szczurem. Kupiłam ją w listopadzie i od samego początku miała nieprzyjemny zapach. Na początku myślałam, że to normalne, ale teraz mam więcej szczurków i już wiem, że tak nie jest. Na dodatek pod koniec grudnia stan szczurki się pogorszył - doszła biegunka. Od tamtego czasu chodzę z nią po weterynarzach. Miała podawane wszelkie środki objawowe (amylactive, lakcid, smectę, węgiel itd.), a teraz jest na antybiotyku. Jednak nic jej nie pomaga - szczurka chudnie, a biegunka jest coraz gorsza. Do tego zwierzak ma okropny zapach. Miała robione badanie kału i to na pewno nie pasożyty. Weterynarz zasugerował usg jelita jeśli antybiotyk nie pomoże. Czy badanie może wykazać coś poza nowotworem?
Dodam, że szczurka normalnie je i chociaż nie jest tak energiczna jak pozostałe, to nie mogę powiedzieć żeby była osowiała.
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 17:19   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Uleńka, ja rozumiem, że szukasz pomocy, ale wygląda na to, że Twój weterynarz idzie ogólnie dobrą drogą.
USG może wykazać pewnie sporo różnych nieprawidłowości, nie tylko nowotwór - ale nie możemy Ci zagwarantować, Twój wet także nie, że pozwoli zdiagnozować szczura i mu pomóc.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 11