Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: agathe1988
Nie Lut 05, 2017 19:39
[WARSZAWA] Łagodny Lucek na trzech łapkach szuka domu
Autor Wiadomość
ape 


Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 13:32   [WARSZAWA] Łagodny Lucek na trzech łapkach szuka domu

1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec (niekastrowany)

3. Wiek szczurów: ok. 5 miesięcy

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: mazowieckie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Lucek jest szczurkiem, którego nie rozpieszczało życie. Kiedy był małą łysą kluseczką, jego mama, najprawdopodobniej przypadkiem, ugryzła go w głowę. Rana była podobno poważna, na szczęście zagoiła się i pozostała po niej tylko blizna. Kiedy miał niewiele ponad miesiąc, nie do końca wiadomo jak, doznał bardzo poważnego urazu tylnej łapki i wtedy też trafił pod moją opiekę. Przez kilka tygodni leczyliśmy uraz farmakologicznie, niestety kosteczki nie chciały się zrastać, pojawiło się ryzyko powikłań. Z weterynarzami podjęliśmy decyzję o amputacji nóżki. Od tego czasu Lucek całkowicie wyzdrowiał, biega i skacze na trzech nogach, wspina się jak dziki i w ogóle zachowuje się jakby nie wiedział, że czegokolwiek mu brakuje. Mobilnością nie ustępuje czworonożnym szczurom (no, może troszkę niżej skacze).

7. Charakter, usposobienie szczurów: Łagodny, delikatny, wrażliwy, spokojny. Wielki zbieracz. Ma w pokoju dwie bazy wojskowe - pod łóżkiem i pod kanapą, podczas wybiegów namiętnie kradnie i znosi tam wszystko - od wysmarkanych chusteczek, przez łyżeczki od herbaty, po zmiotkę z szufelką. Jest przekochany.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Jest bardzo łagodny, ciekawski, choć troszkę nieśmiały. Nie przepada jeszcze za chwytaniem, na rękach lekko nieswój, pewnie przed to, że jak na takiego młodziaka ma za sobą mnóstwo przejść z weterynarzami. Przyzwyczajony do dotyku, nabiera śmiałości z każdym wzięciem na kolana. Podczas wybiegów sam przychodzi, wskakuje na fotel żeby pobyć z człowiekiem. Nigdy nikogo nie ugryzł, nawet kiedy trzeba było go na siłę przytrzymywać w bezruchu np. do badania.

9. Stosunek do innych szczurów: w czasie choroby musiał być sam, gdy wyzdrowiał był trzymany ze starszym szczurem przysadkowcem, był w stosunku do niego niezwykle przyjazny, uczuciowy i delikatny.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: oddaję z bólem serca, szczególnie po wszystkich wspólnych przejściach. Niestety po śmierci swojego przyjaciela Lucek jest bardzo samotny, a ja podjęłam decyzję o wygaszeniu stada.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: mam kilka rzeczy - do dogadania.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Chciałabym, żeby Lucek miał stabilnych, nieagresywnych kolegów. Jest trochę ciapą i nie wiem, czy dałby radę odpierać ataki. Chciałabym również, żeby przyszły właściciel wypełnił ankietę przedadopcyjną i podpisał umowę.

16. Zdjęcia szczurów:
Ostatnio zmieniony przez ape Nie Lut 05, 2017 19:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 17:37   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Czy chłopak jest wykastrowany?
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 17:56   

piekny Lucek <3
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
ape 


Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 11:12   

Chłopiec niekastrowany.
 
     
alan 


Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 1
Wysłany: Wto Sty 03, 2017 12:55   

Słodki Lucek <3 Szukam przyjaciela dla mojego Froda, który wydaje mi się być bardzo podobny do Lucka, niestety jesteśmy z Krakowa..
 
     
ape 


Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 19:15   

Nieaktualne, temat do zamknięcia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13