Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: limomanka
Pon Lut 06, 2017 11:01
chora szczurynka w sklepie
Autor Wiadomość
szczurkai 



Dołączyła: 21 Mar 2016
Posty: 92
Skąd: zielona góra
Wysłany: Sob Sty 14, 2017 21:01   chora szczurynka w sklepie
   Zwierzątka: szczury i żółw


Od pewnego czasu zaglądam do sklepu zoologicznego.Od około tygodnia jedna z samic nie wygląda dobrze.Jak przychodzę ciągle leży w tym samym miejscu i w tej samej pozycji (rogalik)Nie widzę żeby się przemieszczała.W oczach porfiryna,tylne łapki mają inny kolor (pobrudzone stolcem biegunkowym?).Jednym słowem wygląda nieciekawie :/ Nie wiem co robić.Nie mam możliwości zabrania jej do siebie.Wiem ,że zwrócenie uwagi obsłudze może skutkować tym,że po prostu się jej pozbędą zamiast leczyć ( już w dwóch sklepach wktórych interweniowałam tak się stało).Może jest w zielonej górze ktoś kto mógłby ją wziąć , chociaż na DT?
 
     
Aggie 
młoda i głupia



Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 31
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Sty 23, 2017 18:27   

W temacie szczurów jestem nowa. Niestety, ta sytuacja to nie jest odosobniony przypadek :shock: . Nie jestem z tych okolic, więc stałe przygarnięcie szczurzynki lub DT w moim wypadku odpada ;( . Może skontaktuj się z Fundacją Viva Gryzonie? Z tego co wiem, mają tam swoich ludzi... Jest szansa, że coś zrobią z tą sprawą, a ogonek uzyska pomoc weterynaryjną jak i DT. :roll:
 
     
szczurkai 



Dołączyła: 21 Mar 2016
Posty: 92
Skąd: zielona góra
Wysłany: Pon Sty 23, 2017 20:02   
   Zwierzątka: szczury i żółw


Aggie, bylam tam ponownie kilka dni temu.Po zachowaniu szczurynki podejrzewa, że ma guza przysadki :/ .Rozmawiałam z sprzedawczyniami. Dają jej mokrą karmę do jedzenia, więc póki co z głodu nie umrze. Powiedziały też, że ona zostaje tam do końca swoich dni a poza tym ma tam towarzyszkę. Nie wiem, czy zabieranie jej stamtąd wyjdzie jej na dobre(Przeniesienie jej do DT byłoby dla niej dużym stresem)

[ Dodano: Nie Lut 05, 2017 13:33 ]
Nieaktualne. Szczurynka nie żyje ;( Podobno sterydy już przestały pomagać.Została uśpiona prawdopodobnie wczoraj wieczorem.
_________________
Moje :
Syria, Serbia , Ukayali , Orinoco
Za TM:Luna, Chelsi, Unia Europejska, Velvet, ,Melania, Bella, Paryż , Tokio
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12