Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: agathe1988
Pią Sty 13, 2017 22:32
[WARSZAWA] 4 gwiazdy do adopcji
Autor Wiadomość
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 19:26   [WARSZAWA] 4 gwiazdy do adopcji
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


1. Liczba szczurów do oddania: 4

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: powyżej 2 miesięcy, kapturka nawet trochę starsza

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: w gestii adoptującego

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak informacji. Aktualnie dostają betaglukan, Mimoza dodatkowo ACC na kichanie. Uszka czyste. 11.12.2016 dostały profilaktycznie pierwszą dawkę Ivermektyny.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Midori ciekawska, Mimoza i Mojito troszkę wycofane, Margarita sprawdza zębami, co podtykam jej pod nos, ale nie jest to agresywne

8. Stosunek szczurów do człowieka: nie gryzą, są ciekawskie, dają się trzymać na rękach

9. Stosunek do innych szczurów: u mnie są trzymane razem, nie wykazują agresji przeciwko sobie

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: zostałam na własne życzenie DT. W piątek na jedną z szczurzych grup dodano ogłszenie. W skrócie: samiczki zostały kupione w sklepie, by zagrać w jakimś teledysku/klipie. Miały być zwrócone do sklepu, ale zaoferowałam, że je wezmę.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą być rozdzielone, jeżeli adoptujący posiada już damskie stado. Albinoski prawdpopodobnie są siostrami

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: ankieta, umowa adopcyjna, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości z mojej strony, również wizyta przedadopcyjna. Dodatkowo informowanie co jakiś czas o stanie szczurów

16. Zdjęcia szczurów: poniżej

17. Kontakt: wiadomość prywatna

18. Kilka słów o szczurze: Midori- dumbo, beżowa, najbardziej ciekawska. Pierwsza biegnie, gdy otwieram klatkę.
Mojito i Mimoza- albinoski, są troszkę wycofane, ale jednocześnie najspokojniejsze na rękach. Mimoza dostaje ACC na kichanie.
Margarita- ruda kapturka, wagowo największa.

Do adopcji najwcześniej za tydzień, po upewnieniu się, że nie są w ciąży.

Margarita





Midori







Mimoza





Mojito



_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 19, 2016 12:28   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Panienki zarezerwowane, czekają na swoich Dużych. Zamknę post, gdy będą w nowych domach :)
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 22:31   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Albinoski przed świętami znalazły się w nowym domku. Kapturka dziś dotarła do Łodzi, a jutro do nowego stada jedzie dumboucha piękność.
Zamykam.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 13