Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Miot W Rotta Taivas
Autor Wiadomość
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 23, 2016 13:10   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Skarpetka, dziękuję :serducho: Ten urok klusków jest w tym przypadku rodzinny! Sporadycznie podgryzają tę kolorową zabawkę dla ptaków, reszty używają, Bilbo lubi podgryzać takie bajery, więc dla niego to wyposażenie jest jak znalazł :) Energicznych chłopaków masz, ale to w sumie chyba też taki wiek, że mają ważniejsze sprawy na głowie: bieganie, eksplorowanie, gryzienie i tak w kółko :mrgreen: Może później troszkę bardziej się rozciapciają? Kto wie... :)

Ja właśnie niedawno poprosiłam znajomą, bo po setnej próbie zrobienia zdjęcia pchełkom zwątpiłam...

PS Tu mam jeszcze gratisowe zdjęcie Froda, jak się obijał w dzień, tak dla odmiany :mrgreen:

 
     
Skarpetka 
100% bawełny



Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 122
Wysłany: Nie Paź 23, 2016 13:40   
   Zwierzątka: Dorito, Vin, Nacho, Trufel


O, na poprzednich zdjęciach nie widać było dumbo uszek :D

Ano, zwiedzacze takie, jak nie śpią to cały czas patrzą, żeby je wypuścić, nie można otworzyć klatki w innym celu :D

U nas tak się śpi:


Wrzuciłam trochę zdjęć w wątku też :)
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 23, 2016 16:13   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Widziałam już nowości w wątku, nad zdjęciami można się rozpłynąć! :mrgreen: Takie śmieszne kluchy! Generalnie szczurze pozycje podczas snu są bezbłędne, mogłabym cały dzień to obserwować :serducho:

Ano, moje oba chłopaki to dumboszki, niedługo dołącza do nas trzeci :serducho: Swoją drogą widziałam tyle nowych miotów/ogłoszeń, że czuję powoli na karku oddech GMR :twisted:
 
     
Skarpetka 
100% bawełny



Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 122
Wysłany: Nie Paź 23, 2016 17:41   
   Zwierzątka: Dorito, Vin, Nacho, Trufel


Cytat:
niedługo dołącza do nas trzeci :serducho: Swoją drogą widziałam tyle nowych miotów/ogłoszeń, że czuję powoli na karku oddech GMR :twisted:


Wyjęłaś mi to wszystko z ust, choć to bardzo niehigieniczne :lol: :lol: :lol:
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 23, 2016 19:30   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Skarpetka, Haha, dobre :lol: A skąd będzie ich kolega, jesli to nie tajemnica? :) pytam z czystej ciekawości :D
 
     
Skarpetka 
100% bawełny



Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 122
Wysłany: Nie Paź 23, 2016 23:07   
   Zwierzątka: Dorito, Vin, Nacho, Trufel


Nie tajemnica, ale napiszę u siebie w wątku, cobyć offtopa :) nie robić offtopa :)
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 24, 2016 17:12   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Skarpetka, być może i ma jakieś pojedyncze białe włoski, w sumie może się zdarzyć :) Swoją drogą kapitalne foto szczurzego tetrisa :D
Shiva, Admirał dziękuje i śle buziaka :serducho:
eswa, fajnie, że wpadłaś i na forum! Już się nie mogą doczekać profesjonalnej sesji, ale wszystkie dotychczasowe zdjęcia też są cudne :) Fronciak to niemal jak kopia Admirała, podejrzewam tylko, że mniej pofalowana :P

Charaktery to jak widzę typowe dla tej linii - zwariowane, energiczne głuptaki :mrgreen: Jestem bardzo ciekawa jak chłopaki zareagują na nowych kumpli :)
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 28, 2016 12:12   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


To znowu ja, ale nie mogę się powstrzymać - udało mi się zrobić pierwsze wspólne wyraźne zdjęcie niziołków (oczywiście śpiące, bo inaczej się nie da...) :mrgreen:

Voila! Po lewej Bilbo, po prawej Frodo:



Pozdrawiamy rodzeństwo!
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 19:33   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Tak prezentujemy się w trójkę (oczywiście jedyne wspólne w miarę wyraźne zdjęcie) :)

 
     
Skarpetka 
100% bawełny



Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 122
Wysłany: Pią Sty 06, 2017 22:16   
   Zwierzątka: Dorito, Vin, Nacho, Trufel


eswa, jak slicznie! Taka ladna kompozycja kolorystyczna z tego Twojego stadka :D
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 06, 2017 22:53   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Skarpetka, dziękuję, również w imieniu chłopaków 😊

Tu Bilbo, znany grubasek (w listopadzie 430 g), zjadacz tapet i prawie-alfa stada:



A tutaj Pippinek i Frodo. W nowym telefonie, z którego piszę, nie mam jeszcze lepszego zdjęcia Frodulka.



Frodo jest przekochanym słoneczkiem! Ważył w listopadzie 323 g, więc jest całkiem szczuplutki. Uwielbia każdego człowieka, kocha wchodzić wszystkim po nogawkach aż na ramię. Gdybym założyła mu narty, pewnie wygralby Turniej Czterech Skoczni :lol:

Wszyscy jesteśmy zdrowi i mamy się świetnie. Chłopaki na święta dostały zestaw mebelkow w pierniczki, nowa mate na dno klatki (w pandy :serducho: ) i ogromny, niesamowicie cieply domek-potworek. W sumie to prezenty i dla mnie, i dla nich.
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sty 11, 2017 00:09   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Dzieci :serducho: Miód to na moje serce słyszeć, że tak wyrośli, są zdrowi i pięknie dogadali się z Pippinem :)
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Skarpetka 
100% bawełny



Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 122
Wysłany: Śro Sty 11, 2017 17:41   
   Zwierzątka: Dorito, Vin, Nacho, Trufel


Moi chłopcy tak śpią :D mordka-mordka-jajo :D

Też mam jednego bardziej zaokrąglonego i to chyba on jest prawie-alfą :D I muszę się na niego poskarżyć! Otóż Dorito teraz uznał, że będzie gryzł wszystkie drewniane meble! Taki słodki, a taki łobuz :C Cheeto poprzestaje na próbach zjadania ubrań na mnie.
Za to jak na Święta byli ze mną u rodziców, to udawali niewiniątka, przychodzili na smyranie... a teraz powrót do starego ADHD :D Choć najwięcej energii i tak ma ich przyszywany braciszek Bob.
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 16:32   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Najwyższy czas odświeżyć wątek! :)



Trochę już dojrzałem! Frodzio jest cudownym chłopcem, który poza czasem poświęconym na bieganie i zwiedzanie każdego zakątka pokoju, chętnie przychodzi się poprzytulać, po czym kładzie się obok i roznaleśnicza. Poza tym w dalszym ciągu uwielbia się wspinać po nogach aż na ramię i tak spacerować po mieszkaniu. Okazało się też, że jest uzależniony od arbuzów :D Nie ma (tfu, tfu, odpukać) żadnych problemów zdrowotnych, niewiele stracił swojej oseskowej energii :)




Bilbuś z kolei jest największym kluskiem z całego, trzyszczurzego stadka, ale nie jest otyły - po prostu kocha jedzenie! Oprócz tego zrobił się z niego straszny lizak, uwielbia lizać nas po rękach, twarzy, nogach, szyi - prawie wszędzie! Oprócz tego ostatnimi czasy kocha mnie iskać - głównie czoło, brwi i włosy. Na wybiegu co jakiś czas przychodzi, kładzie się na moim brzuchu, wpatruje się tymi swoimi pięknymi oczętami i pulsuje. Zresztą wszyscy chłopcy robią to bardzo często :serducho: Bilbuś też jest zdrowy, silny i wiecznie głodny! Poza tym jest namiętnym zjadaczem tapet, dlatego też ściany w pokoju mamy obklejone do 50 cm wzwyż kartonami :mrgreen:

A tak mieszkamy:



Akurat dzisiaj jest misz-masz mebelkowy, ponieważ mamy jeden cały zestaw w jednym wzorze, a reszta jest, hm... nieco okrojona z elementów :D Chociaż i tak nie jest źle! Chłopcy zazwyczaj przegryzają jedynie domki w środku, ale po kilku miesiącach są one przegryzione na wylot ;) To nic, bo uwielbiam wybierać nowe wzory mebelków. Tak się prezentujemy, w świetnej formie przed wakacjami!

Pozdrawiamy całe szczurze rodzeństwo! :serducho:
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 16:34   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Ach, zapomniałam dodać - być może chłopcy doczekają się czwartego muszkietera 8)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 11