Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] Pod Anielskimi Skrzydłami, Broniewskiego 56
Autor Wiadomość
Borówka 
Miłośniczka brzuszków



Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 39
  Wysłany: Wto Gru 13, 2016 08:20   [Warszawa] Pod Anielskimi Skrzydłami, Broniewskiego 56
   Zwierzątka: Roe i Amazonka


Nie jestem doświadczona w sprawie szczurzych weterynarzy i chciałabym wiedzieć, co sądzicie na temat lecznicy Pod Anielskimi Skrzydłami, na ulicy Broniewskiego 56. Mam do niego bardzo blisko (7 minut piechotą, rowerem 3) dlatego chodzi mi głównie o nagłe przypadki. Macie z nim jakieś doświadczenie? Myślicie, że można go polecić?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 13, 2016 13:28   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Borówka, może się znajdzie ktoś, kto tam był. Chociaż oczywiście, co do zasady chodzimy do weterynarzy, którzy się znają na gryzoniach, a Warszawa ma to szczęście, że można sobie wybrać takich, którzy nam najbardziej pasują.

To co możesz zrobić, to się tam przejść - teraz, bez szczurów i spytać się pani weterynarz (na pierwszy rzut oka wygląda, że jest jedna, ale pewności nie mam, bo strony lecznicy nie znalazłam), czy podjęłaby się opieki nad szczurkiem (były przypadki, gdy weterynarz się brzydził i nie chciał nawet dotknąć zwierzaka). Będzie Cię to kosztowało chwilę czasu tylko, a zobaczysz sama.

Lecznica jest otwarta jedynie do 20.00, więc nie widzę szczególnych przewag nad polecanym gryzoniowym wetem.
Nabliżej masz do Oazy (http://oaza-wet.pl/?przychodnia), gdzie polecani są dr Kacper i dr Maluta. Czasami po prostu nie warto iść do najbliższej lecznicy.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Borówka 
Miłośniczka brzuszków



Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 39
Wysłany: Wto Gru 13, 2016 15:25   
   Zwierzątka: Roe i Amazonka


quagmire napisał/a:
Borówka, może się znajdzie ktoś, kto tam był. Chociaż oczywiście, co do zasady chodzimy do weterynarzy, którzy się znają na gryzoniach, a Warszawa ma to szczęście, że można sobie wybrać takich, którzy nam najbardziej pasują.

To co możesz zrobić, to się tam przejść - teraz, bez szczurów i spytać się pani weterynarz (na pierwszy rzut oka wygląda, że jest jedna, ale pewności nie mam, bo strony lecznicy nie znalazłam), czy podjęłaby się opieki nad szczurkiem (były przypadki, gdy weterynarz się brzydził i nie chciał nawet dotknąć zwierzaka). Będzie Cię to kosztowało chwilę czasu tylko, a zobaczysz sama.

Lecznica jest otwarta jedynie do 20.00, więc nie widzę szczególnych przewag nad polecanym gryzoniowym wetem.
Nabliżej masz do Oazy (http://oaza-wet.pl/?przychodnia), gdzie polecani są dr Kacper i dr Maluta. Czasami po prostu nie warto iść do najbliższej lecznicy.

Dziękuję bardzo. :) Też uważam, że najlepiej chodzić do tych zaufanych weterynarzy. Na pewno przejdę się do tej lecznicy, to się przekonam. Jeszcze raz dziękuję za radę. :]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12