Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeczy niejadalne, ale zjadane - papier, mydło, kosmetyki
Autor Wiadomość
Lowenstein 



Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 872
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 06:55   

I jak się ogon ma?? Były podane płyny???
_________________
Ze mną: Kal-El+Mohinder+M. Guerin+Severus+Sirius Za TM: Elle [*] Timi [*] Dean [*] Dunek [*] Timey [*] Mosby [*] Mitra [*] Jasper [*]


BZOWA HORDA - Kal-El, Mohinder, M. Guerin, Severus, Sirius ,
 
     
mała 


Dołączyła: 29 Mar 2016
Posty: 7
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Mar 30, 2016 20:04   Tektura, korki i torebki foliowe

Moje ptysie podczas zabawy nie raz gryzą i zjedzą zabawki. Czy tektura gazety, korki po winie lub foliowe torebki im zaszkodzą?

Proszę o poprawną pisownię oraz używanie znaków interpunkcyjnych. Poprawiłam tekst na bardziej czytelny.
Ostatnio zmieniony przez oxxy Śro Mar 30, 2016 20:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
oxxy 



Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 1116
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro Mar 30, 2016 20:36   
   Zwierzątka: koty sztuk dwie


mała, przeniosłam post do odpowiedniego tematu. Następnym razem użyj opcji "szukaj", zanim założysz nowy temat. Poprawiłam także błąd ortograficzny w temacie.

W większości przypadków szczury rozrywają tylko wymienione przez Ciebie rzeczy, nie zjadają ich. Jednakże musisz pilnować ich podczas wybiegów, nie możesz pozwalać na zjadanie torebek foliowych, bo mogą im zaszkodzić.
_________________
:lapa: "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." :lapa:
Ostatnio zmieniony przez agathe1988 Pią Kwi 01, 2016 11:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Myszata 



Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 26
Skąd: Myśliborz
Wysłany: Wto Maj 10, 2016 09:57   
   Zwierzątka: Tosiek, PePe


ja mam takie pytanie zauważyłam że mój Tosiek je pellet. używam pelletu Pinio zielona herbata. Czy nic mu nie bedzie po takim posiłku czy mam mu zmienic? i ewentualnie na co?
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 13:32   

Dlaczego miałoby mu się coś stać, to zwykłe aromatyzowane drewno. Nie jest pożywne, ale jeśli mu zależy, to niech sobie je : P. Moje szczury też czasem próbują. No chyba że u Ciebie wchłania ten pellet w jakichś niezwykłych ilościach, wtedy bym się zaniepokoiła.
 
     
Myszata 



Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 26
Skąd: Myśliborz
Wysłany: Czw Maj 12, 2016 08:10   
   Zwierzątka: Tosiek, PePe


A nie wiem może troche spanikowalam :Pale wolałam sie upewnic u kogoś kto zna sie lepiej niż ja:) nie no dużo tego nie je ale troche skubnie
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 01, 2016 14:16   

Merlin czasami zdejmuje ze ściany i zjada... farbę. Nie tynk, tylko płatki farby, i nie obgryza, tylko bierze i je. Spotkałyście się z czymś takim? Jak zauważam, to mu przerywam to jedzenie, i zwykle potem o tym zapomina, ale zdumiewa mnie, że w ogóle mu to przychodzi do głowy.
 
     
rebelpizza 


Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 4
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 17:50   
   Zwierzątka: Szczur


Hej ! Mam pytanie, a nie mogłam znaleźć odpowiedzi na nie nigdzie, więc liczę na Wasza pomoc.
Mój szczurek ma chłonne , granulowane podłoże na gryzoni z dodatkiem zapachu zielonej herbaty i potrafi czasami usiąść i zaczać je jeść. Mimo pełnej miski swojego jedzenia, smakołyków. Czy jest się czym martwić?

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Czw Paź 06, 2016 11:53 ]
Scaliłam dyskusję z tematu zbiorczego.
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 17:54   
   Zwierzątka: -


rebelpizza, chodzi o żwirek drewniany? Jeśli tak, to nie ma się czym martwić, nie jest toksyczny.
Czy drugi szczurek też podjada podłoże?
_________________
 
     
rebelpizza 


Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 4
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 18:05   
   Zwierzątka: Szczur


FaerielDeVille napisał/a:
rebelpizza, chodzi o żwirek drewniany? Jeśli tak, to nie ma się czym martwić, nie jest toksyczny.
Czy drugi szczurek też podjada podłoże?


Tak to drewniany żwirek , z drzew iglastych, świerk, sosna i podobno bez dodatków chemicznych.
Na razie mam tylko jednego szczurka, kupiłam go pare dni temu i czekamy na drugiego, ponieważ w sklepie był tylko jeden . :|
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 18:12   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


rebelpizza, nie kupuj, adoptuj. Wiele szczurków poszukuje dobrego domu, a my na forum nie popieramy kupowania zwierząt w sklepach.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
rebelpizza 


Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 4
  Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 18:19   
   Zwierzątka: Szczur


agathe1988 napisał/a:
rebelpizza, nie kupuj, adoptuj. Wiele szczurków poszukuje dobrego domu, a my na forum nie popieramy kupowania zwierząt w sklepach.


Ja tez nie popieram kupowania, ale nie mogłam znaleźć strony gdzie moge adoptować.
Moje dwa psy i kot z ulicy i schroniska :P Jeżeli moglibyście polecić jakąś strone czy schronisko gdzie moge znaleźć bezdomne szczurki to proszę o podesłanie.
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 18:26   
   Zwierzątka: -


rebelpizza, https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts ;)
_________________
 
     
rebelpizza 


Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 4
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 18:29   
   Zwierzątka: Szczur


FaerielDeVille napisał/a:
rebelpizza, https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts ;)


Dziękuje bardzo :)
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 21:28   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


rebelpizza, u nas na forum też jest cały dział adopcyjny :)
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13