Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Czw Wrz 15, 2016 10:24
[Poznań] Oddam szczurki - nieaktualne
Autor Wiadomość
billynt93 


Dołączył: 28 Lip 2016
Posty: 0
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 23:29   [Poznań] Oddam szczurki - nieaktualne

Szczurki znalazły już nowy dom - temat do zamknięcia/usunięcia

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: 5 miesięcy

4. Miasto: Poznań (Rataje)

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: brak, tylko odbiór osobisty u mnie w mieszkaniu na Ratajach

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: wydaje mi się że stosunkowo spokojne, ale wypuszczone z klatki chętnie biegają po pokoju

8. Stosunek szczurów do człowieka: nie boją się, biegają po mnie gdy siedzę na łóżku, czasem wejdą mi nawet na głowę ;)

9. Stosunek do innych szczurów: nie są w stosunku do siebie agresywne, brak kontaktu z innymi szczurami

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: szczurki oddaję z bólem, jednak z uwagi na pracę oraz inne obowiązki niestety nie mam czasu się nimi zajmować, od pewnego czasu nie są nawet wypuszczane z klatki ;( Poza brakiem poświęconego z mojej strony czasu starałem się jednak aby szczurkom nigdy niczego nie brakowało, zawsze były najedzone i napojone oraz miały regularnie sprzątaną klatkę. Myślę, że będą szczęśliwsze u kogoś, kto znajdzie dla nich więcej czasu.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę dorzucić akcesoria które prawdopodobnie więcej mi się nie przydadzą tj. klatkę, poidełko, miseczkę, domek, jakieś resztki podsypki, sianko

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: prawdę mówiąc wolałbym oddać oba naraz niż męczyć się później z szukaniem domu dla jednego szczurka, a poza tym to są braciszki ;) szkoda byłoby ich rozdzielać ;p

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: wydaje mi się, że przy spotkaniu na żywo, przy przyjeździe po szczurki będę w stanie ocenić czy osoba jest godna zaufania i nie wyrządzi im krzywdy

16. Zdjęcia szczurów:




17. Kontakt: telefon 509 543 636, jeśli nie będę mógł odebrać to oddzwonię ;)

18. Kilka słów o szczurze: szczurki z ładnym jasnoszarym futerkiem, mają nadane imiona Munio oraz Oberek, jednak nie nauczyły się na nie reagować, więc jest jeszcze możliwość je przemianować ;)

@limomanka Dzięki za pomoc ;) Jak próbowałem dodać jako załącznik to wyskakiwał mi jakiś błąd niestety ;p
Ostatnio zmieniony przez billynt93 Pon Sie 15, 2016 22:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Lip 29, 2016 07:54   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


billynt93 napisał/a:
niestety z jakiegoś powodu nie mogę dodać zdjęć

Spróbuj tak. To obowiązująca na tym forum forma wstawiania fotek.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 10:24   
   Zwierzątka: szczurze damy


Nieaktualne. Zamykam.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14