Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[warmińsko-mazurskie] Pilne! Weterynarz do operacji guza.
Autor Wiadomość
LadyVader 


Dołączyła: 17 Cze 2016
Posty: 7
  Wysłany: Wto Cze 28, 2016 11:13   [warmińsko-mazurskie] Pilne! Weterynarz do operacji guza.

Czy ktoś z Was orientuje się, gdzie w województwie warmińsko-mazurskim znajdę weterynarza, który podejmie się operacji guza (zdaniem jednego z wetow, którego odwiedziłam to gruczolak)?
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 11:34   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Tutaj masz spis lecznic z Twojego województwa lecznice . Zadzwoń i zapytaj, czy podejmą się operacji.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 11:46   
   Zwierzątka: brak


Pochodzę z Ełku i polecam tę lecznicę: http://www.veta.elk.pl/ . Sama z niej nie korzystałam, ale moja siostra z powodzeniem leczyła tam szczury.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
LadyVader 


Dołączyła: 17 Cze 2016
Posty: 7
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 11:50   

To właśnie z ełckiej Vety odesłano mnie z kwitkiem, dlatego też szukam jeszcze czegoś jeszcze, gdzie mogli by pomóc szczurowi, bo strasznie się biedaczysko męczy.
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 11:59   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


LadyVader, a jak daleko dałabyś radę dojechać?
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
LadyVader 


Dołączyła: 17 Cze 2016
Posty: 7
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 13:08   

Realnie to jest góra 200 km, a mieszkam w Giżycku, więc w grę wchodzą przede wszystkim granice województwa. Jednak nie chciałabym, żeby znowu ktoś odesłał mnie z kwitkiem, mówiąc, że on to nie wie co to dokładnie jest, on się nie podejmie, on nie pomoże. Szukam, nawet nie tyle jakiegoś wybitnego specjalisty, a kogoś "odważnego" i oczywiście znającego się mniej lub więcej na gryzoniach, kto podjął by leczenie, bo nie ukrywajmy, wolałabym żeby mój szczur zszedł na stole operacjnym, przy próbie ratowania zdrowia i życia, aniżeli eutanazje (lub co gorsza śmierć z powodu nieustannie rosnącego guza), bez jakiejkolwiek próby pomocy.
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 13:11   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


LadyVader, w Olsztynie są jeszcze polecane gabinety "Lew" oraz "Pazur". W Słupsku "Alwet".
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Ulva 


Dołączyła: 20 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 16:03   

Jakiś czas temu w Pazurze usuwałam guza wielkości pięści u ponad 2 letniej szczurzycy, pani doktor wydawała się mieć dużą wiedzę, wszystko dokładnie wytłumaczyła i wyjaśniła, że są niewielkie szanse na powodzenie ale zawsze warto próbować niż samiczka ma dalej cierpieć. Na szczęście wszystko się udało, operacja była bez wziewki. Szczerze polecam gdyż był to jedyny wet w Olsztynie który odważył sie operować takiego guza bez wziewki, nawet w polecanym "Lew" nie chcieli się podjąć.
 
     
LadyVader 


Dołączyła: 17 Cze 2016
Posty: 7
Wysłany: Śro Cze 29, 2016 11:46   

Dziękuję za pomoc. Umówiłam się na jutro, na 15-tą do "Pazura", zobaczymy co będzie. Trzymajcie kciuki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 11