Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Sob Paź 01, 2016 11:35
Oddam szczura, samica [Brodnica]kujawsko-pomorskie
Autor Wiadomość
xmenso 


Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon Cze 27, 2016 15:11   Oddam szczura, samica [Brodnica]kujawsko-pomorskie
   Zwierzątka: Dwa psy, Szczurki


1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samica

3. Wiek szczurów: ok 3msc

4. Miasto: Brodnica kujawsko-pomorskie

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Nie. Jedynie grzecznosciowy lub blablacar na własną rękę

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Przyjazna, mimo to woli biegać po pokoju niż wylegiwać się na kolanach co jest normalne u młodych zdrowych szczurów.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nigdy nie ugryzła, zero agresji.

9. Stosunek do innych szczurów: Była trzymana sama u poprzedniej właścicielki, z moim stadkiem szybko sie zaprzyjaźniła, poznaly sie i odrazu zamieszkała z nimi w klatce, nawet osoba która nie ma doświadczenia w łączeniu poradziłaby sobie bez problemu. Dobrze sie dogadują, sama bym ją wzięła gdyby nie to, że moje szczury już mają prawie dwa lata a ja chce sobie zrobić przerwe w zaszczurzaniu przez prace i nauke mam coraz mniej czasu.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Jestem domem tymczasowym.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Brak, ewentualnie jeżeli ktoś nie będzie odbierał szczurka osobiscie tylko np przez blablacar mogę zaoferować transporterek własnej roboty którym przyjechała ostatnio moja szczurka.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: ankieta + informacje na temat szczurka.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: https://www.facebook.com/...ktoria.Majerska jestem częściej na facebooku więc lepiej pisać tam ale tu tez staram sie logowac w miare czesto.

18. Kilka słów o szczurze: Szczura odebrałam od dziewczyny która trzymała ją w klitce, wczesniej miala samca i trzymala je osobno, w dwoch malutkich klatkach doradzilam jej zeby wykastrowała samca bo dwa szczury męczą się siedząć osobno. Podobno wysterylizowala małą(ja w to nie wierze) tym bardziej że wet jej zrobil to "za darmo" znam dziewczyne, dlatego wiem że to ściema, z niewiadomych przyczyn samiec zdechł. Z małą nie miała co zrobić a musiała się jej pozbyć, więc napisała do mnie wiedząc że mam szczury, już miałam kilka szczurków na tymczasie więc ją wzielam mam dodatkowe klatki więc w razie czego zawsze mogę przygarnąć na chwile jakąś bide żeby znaleźć jej porządny dom. Szczurka nie byla z samcem razem w klatce wiec ciąża nie jest mozliwa, dziewczyna bala sie ze sie "pogryzą" dlatego tez nie chciala kupic drugiej samicy.

https://www.facebook.com/...2127011/?type=3 link do postu na szczurzych adopcjach
Ostatnio zmieniony przez xmenso Sob Lip 02, 2016 22:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 27, 2016 15:24   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


xmenso zmień proszę zdjęcia na miniaturki.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
xmenso 


Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon Cze 27, 2016 15:33   
   Zwierzątka: Dwa psy, Szczurki


agathe1988 usunęłam całkiem na komputarze miałam tylko to zdjęcie bo jest ono z fanpage'u Szczurze adopcje, w kazdym razie tam jest zdjęcie jeżeli ktoś chce więcej można napisać do mnie na facebooku. :wink:
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 10:22   
   Zwierzątka: szczurze damy


xmenso, Aktualne?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Sob Paź 01, 2016 11:25   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Brak odzewu, zamykam.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 13