Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] Hotelik Susełek dla gryzoni i królików
Autor Wiadomość
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 21, 2016 22:02   [Warszawa] Hotelik Susełek dla gryzoni i królików
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Większość z Was dość dobrze mnie zna :)

Nazywam się Aleksandra Bursztyńska.
Od lipca 2015 roku zakończyłam współpracę z przychodnia weterynaryjną Pulsvet w Warszawie. Niekiedy jeszcze można mnie tam spotkać na pojedynczych dyżurach.


Zwierzęta są obecne w moim życiu odkąd pamiętam. Już w dzieciństwie przyprowadzałam do domu świnki morskie, chomiki i namawiałam rodziców na psa. A 7 lat temu przyniosłam do domu pierwszego szczura. Potem zaczęłam o nich czytać, czytać i czytać..

Na czytaniu się oczywiście nie skończyło. Zaczęłam od wolontariatu w lecznicy, w której leczyłam swoje stado. Potem postanowiłam podjąć naukę na kierunku technika weterynarii, a następnie zaczęłam pracować w lecznicy. Lecznica pochłonęła mnie całkowicie. Asystowałam przy zabiegach, zajmowałam się zwierzakami w okresie okołooperacyjnym, wykonywałam wszelkie zadania technika takie jak pobieranie prób do badań laboratoryjnych czy zakładanie dojścia dożylnego. Uwielbiam pracować ze zwierzętami i przynosi mi to wiele satysfakcji. Zajmowałam się także tą bardziej teoretyczną stroną czyli współpracą z hurtowniami i dbaniem o to, aby niczego w lecznicy nie brakowało.
Z końcem czerwca 2015 roku przyszedł czas na zmiany i zakończyła się moja współpraca z przychodnią.

Jestem technikiem weterynarii z sześcioletnim doświadczeniem w pracy ze zwierzętami w warszawskich przychodniach weterynaryjnych. Ukończyłam kurs masażu psów i kotów.
We wrześniu 2015 ukończyłam studia na kierunku 'stosowana psychologia zwierząt', zakończone obroną pracy licencjackiej na temat zachowań agresywnych u szczurów dzikich.
W 2016 roku zdaję egzamin kończący kurs zoofizjoterapii małych zwierząt - psów i kotów.
Natomiast od października 2015 rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku 'zarządzanie: psychologia w zarządzaniu' w trybie niestacjonarnym.


Zajmuję się w ramach hotelu zwierzakami, pod nieobecność ich właścicieli.
Opiekuję się także pacjentami po zabiegach chirurgicznych.
Małe ssaki najczęściej pomieszkują u mnie w domu, a większe takie jak psy czy koty - odwiedzam regularnie w domach ich właścicieli.
Na specjalne życzenie właściciela mogę dojeżdżać także do małych ssaków.

Jeśli wyjeżdżasz i nie masz z kim zostawić swojego pupila albo masz zwierzaka po zabiegu, którym nie możesz się zaopiekować - idealnie trafiłeś/aś :)

"Susełek" to mój hotelik dla gryzoni i królików.
Kontakt telefoniczny 601155887 lub e-mailowy pod adresem: hotelik.suselek@gmail.com



W domowej atmosferze i pod moim czujnym okiem Twój pupil spędza czas pod Twoją nieobecność, a Ty możesz spać spokojnie i wypocząć na urlopie.

Mój oraz hotelikowy fanpage na facebooku, zachęcam do odwiedzenia.

Zapraszam także na moją stronę internetową - Pupil pod opieką
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 11