Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga ważne pytanie.
Autor Wiadomość
Dominika2000 



Dołączyła: 01 Kwi 2016
Posty: 73
Ostrzeżeń:
 7/4/5
  Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 18:58   Uwaga ważne pytanie.

Na forum cały czas piszecie, że szczury można do wszystkiego zmuszać, dlaczego tak robicie? Ja myślę że wy tym krzywdzicie szczury, dlaczego zmuszacie ich do bycia w stadku, którego nie lubią? To ich krzywdzi! Jednej koleżanki z forum szczura z pewnej hodowli, nie lubi tych co wcześniej miała olgapsiara to czemu tak kazaliście jej łączyć te szczurki? One chodziły całe we krwi i ciągle były wgryzione, po co je tak zmuszać i krzywdzić? Nie lubi stadka to trudno i trzeba oddać do innego proste. Przepraszam za błędy ale piszę teraz z tableta mamy.

Poprawiłam literówki oraz interpunkcję. /Rusałka
_________________
Szczury górą!

S-sprytne
Z-zabawne
C-ciekawskie
Z-zdolne
U-ukochane
R-ruchliwe
Ostatnio zmieniony przez Rusałka Śro Kwi 20, 2016 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 19:16   

bo tak naprawdę hodujemy szczury na mięso :twisted

A tak serio - załóż temat swoim szczurom, pokaż jak się nimi opiekujesz, może nauczymy się czegoś cennego od ciebie :lol1:
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Dominika2000 



Dołączyła: 01 Kwi 2016
Posty: 73
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 19:58   

Niamey a tak na poważnie? Nie wiem po co tak żartujesz, ja serio pytam, a jakiś młoda osoba może to wziąć na serio i co wtedy? Pomyśli że źle traktujecie zwierzęta jeszcze bardziej.

Dominika2000, proszę, nie używaj skrótów typu nw, ponieważ na forum mamy userów w różnym wieku, nie wszyscy rozumieją nowomowę. Między innymi ja, mam z nią delikatny problem. /Rusałka
_________________
Szczury górą!

S-sprytne
Z-zabawne
C-ciekawskie
Z-zdolne
U-ukochane
R-ruchliwe
Ostatnio zmieniony przez Rusałka Śro Kwi 20, 2016 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 20:07   

Dominika2000, jeszcze bardziej to już się nie da. Moja odpowiedź dostosowana była do twojego pytania. Jak zaczniesz udzielać się na forum w konstruktywny sposób, to i moje odpowiedzi się zmienią. Póki co polecam wytrwałe ćwiczenia nad czytaniem ze zrozmieniem i zrozumiałym pisaniem. To ci pomoże uniknąć takich pomyłek jak spontaniczne pomawianie innych użytkowników.
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Kwi 22, 2016 15:28   
   Zwierzątka: ....


Dominika2000, skoro twierdzisz że zmuszamy szczury do życia w stadzie którego nie lubią to zobacz https://www.youtube.com/watch?v=R2VpCQBOtPk jak ja zmuszam biednego szczurzego kaptura do życia z moimi S&F[*] :twisted:
_________________
...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13