Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Początkująca - kilka pytań
Autor Wiadomość
tuśka 



Dołączyła: 14 Sty 2016
Posty: 663
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 22:03   
   Zwierzątka: Labrador, szczury


SandraPilat Twoje szczuraski wydają się być zdrowe. To, że szczurek kicha w pierwszych dniach, zazwyczaj jest związane z tym,, że poznaje nowe otoczenie, zapachy, przyzwyczaja się do panujących zapachów. Jeśli jednak, pomimo zadomowienia, szczuras dalej będzie psikał, lepiej, gdyby go obejrzał weterynarz. Jeśli chodzi o wetów w okolicy Łodzi, polecam Zwierzętarnie na ul. Włókniarzy 234 A Lekarz rozwieje wszelkie Twe wątpliwości...
_________________
Obecnie ze mną Alex, Parszywek,Carlos, Denzel

ZA TM min: Manfred [*] Zosia [*] Halina [*] Czarna [*] Alexander [*] Scotty [*] Hania [*] Alina [*] Sasha [*] Mała [*] i wiele wiele innych [*]...
 
     
SandraPilat 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 14
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 22:06   
   Zwierzątka: 3 szczury i pies


tuśka napisał/a:
SandraPilat Twoje szczuraski wydają się być zdrowe. To, że szczurek kicha w pierwszych dniach, zazwyczaj jest związane z tym,, że poznaje nowe otoczenie, zapachy, przyzwyczaja się do panujących zapachów. Jeśli jednak, pomimo zadomowienia, szczuras dalej będzie psikał, lepiej, gdyby go obejrzał weterynarz. Jeśli chodzi o wetów w okolicy Łodzi, polecam Zwierzętarnie na ul. Włókniarzy 234 A Lekarz rozwieje wszelkie Twe wątpliwości...


Pewnie :) zadzwonię i umówię się na wizytę kontrolną, muszę tylko transport znaleźć, nie chce maluchów stresować.
 
     
Ginowata 


Dołączyła: 27 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 19:21   

Cześć Wszystkim :)
Sandro mam nadzieję, że nie będziesz na mnie zła, że podpięłam się pod Twój temat, ale też należę do świeżaków i mam jedno krótkie pytanie.

Mam młodego samca od tygodnia. Na oko może mieć 2-3 miesiące.
Parę dni po zamieszkaniu u mnie, jego jądra spuchły i zrobiły się mocno czerwone.
Młody jest pełen życia, je, pije oraz załatwia wszystkie potrzeby fizjologiczne.
Szukałam już jakiś informacji ale ciężko cokolwiek sensownego znaleźć :/

Proszę, powiedzcie czy jest się czym martwić czy to normalne spowodowane wzrostem młodego?
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 19:24   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Ginowata, jeśli niepokoisz się wyglądem jąder szczurka,to polecam wybrać się do weterynarza. Najlepiej specjalizującego się w gryzoniach. I oczywiście poczytaj o szczurkach, zwłaszcza o ich stadności.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Ginowata 


Dołączyła: 27 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 19:31   

Już się szykuję do wizyty u weta. Mam nawet "pod ręką" specjalistę od gryzoni :)
Co do stadności to będzie miał kumpla ale na razie ogranicza mnie klatka.
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 19:34   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Ginowata, super,że masz dostęp do specjalisty :)
A kumpel będzie z adopcji/polecanej rodowodowej hodowli mam nadzieję?
Zanim przygarniesz drugiego malucha,poczytaj też o łączeniu ;)
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Ginowata 


Dołączyła: 27 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 19:39   

Muszę się zagłębić w czeluściach forum :D Na szczęście nie jestem aż tak zielona, mam już mniej więcej pomysł jak przebiegnie łączenie delikwentów.
Myślę nad adopcją ew kupnie młodego z hodowli.
Zależy mi na młodym osobniku by uniknąć do minimum spięć między nimi.
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 19:46   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Ginowata, proszę,tutaj masz spis najważniejszych tematów :) http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=79
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Ginowata 


Dołączyła: 27 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 19:52   

Dziękuję Ci bardzo :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 11