Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zirrael Rattery
Autor Wiadomość
CzerwonaAnulka 



Dołączyła: 04 Lut 2016
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 22:27   

Na stronie SHSRP pisze że twoja hodowla została zawieszona na twoją prośbę. Dlaczego?
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 23:22   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


hodowla w SHSRP została zawieszona w 2008 roku ze względu na poważne problemy i zawirowania w życiu osobistym
Do hodowli wróciłam w 2013 roku acz jako członek innych związków hodowców - wszystko jest napisane w pierwszym poście tego tematu :)
_________________
 
 
     
Kunia86 



Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 23:50   

To dlaczego nie wróci pani do SHSRP? Coś jest nie na rękę w ich regulaminie? Zapytałam panią na pw o malucha a pani tak wrednie mi odpisała, zero taktu i empatii ani wytłumaczenia brak. Ja rozumiem że pani jako dość sędziwa osoba może nie mieć cierpliwości do pytań ale bez przesady.
_________________
Pinia [*] Dania [*] Elwirka [*] Lucy [*] Endi [*] Karmelek [*] Klops [*] Pepsi [*] Mona [*]
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 00:10   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Kunia86, odpowiedź na Twoje pytanie znajduje na poprzedniej stronie tego tematu...
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 00:14   
   Zwierzątka: szczurze damy


Kunia86, Proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi.
Jeśli prywatna wiadomość użytkowniczki była niekulturalna, należy ją zgłosić moderacji.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 06:33   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


Kunia86 napisał/a:
Zapytałam panią na pw o malucha a pani tak wrednie mi odpisała, zero taktu i empatii ani wytłumaczenia brak.

No cóż jeśli szanowna Pani poczuła się urażona moją odpowiedzią (załączam ją bo nie bardzo rozumiem te "radosne stwierdzenia" ) to bardzo przepraszam, nie wiedziałam że na proste pytanie o dostępność malca opisanego jako pozostający w hodowli powinnam wykazywać takt i empatię i pewnie jeszcze zrezygnować z własnych planów hodowlanych... A co do wyjaśnienie to jaśniej niż napisałam już się nie da chyba...
zirrael napisał/a:
Co jest niejasnego w adnotacji że ten malec zostaje w hodowli? Wyjaśniam - nie, nie jest na sprzedaż, zostaje u mnie w domu. Generalnie raczej nie zostanie z tego miotu żaden wolny malec, po rezerwacjach osób z listy oczekujących.


Rozumiem że czytanie ze zrozumieniem dla niektórych jest sprawą skomplikowaną wiec zamieszczam krótką legendę z objaśnieniami adnotacji przy malcach z miotów:

- wolny - malec jest wolny można o niego aplikować przesyłając ankietę

- oczekiwanie na potwierdzenie rezerwacji/wstępna rezerwacja - malec raczej wolny nie będzie ale można obserwować temat i w razie zmiany adnotacji na "wolny" aplikować (wcześniej raczej nie ma sensu bo na maluchy zazwyczaj jest kolejka)

- zostaje w hodowli/rezerwacja - malec ma już dom i nie ma sensu o niego pytać
_________________
 
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 08:39   

Widać w czeskim związku lepiej i bardziej zorganizowanie ;)
i z tego co się orientuje Zirrael poza granice jeździ też na wystawy :)
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 11:10   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Kunia86, Zirr była jedną z założycielek SHSRP, główną siłą napędową Stowarzyszenia i pierwszą przewodniczącą. Statut i wiele regulaminów Jej zawdzięcza swój kształt. Twoje słowa są bardzo nie na miejscu w tym przypadku.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
gijane 
pani Rolnik :)



Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 01, 2018 11:07   

Bardzo się cieszę że Zirrael aktywowała hodowlę, miałam jednego z chłopców z miotu G (2006) rok, i dożył niemalże wieku 3 lat (bez jednego miesiąca), co świetnie świadczy o decyzjach hodowcy. W szczurzych sprawach nie siedzę od śmierci tegoż malucha (2009), więc może starania hodowców poszły już tak daleko, że dozycie wieku 3 lat jest standardem. Wtedy nie było :)
Moje kontaltu z Zirrael były zawsze profesjonalne i dobre. Zawsze czułam, że najważniejsze jest dla niej dobro szczurów, kropka. Dobro ludzi i "klientów" było na miejscu drugim, co uważam za najwłaściwszą kolejność priorytetów. Najpierw szczurasy, potem ludzie.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 11