Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[Gdynia] Dr Dariusz Krefft ul. Kołłątaja 21B
Autor Wiadomość
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 22:33   

jancia napisał/a:
Przecież nie walnie ceny jak na Krzemińskiego 300 zł ( mam nadzieję :P )


Łoooł 300 zł :shock: Takiej na pewno nie :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
jancia 
czakramy zablokowane :)



Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 2931
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 23:38   
   Zwierzątka: Wszystkie za TM


No tyle sobie życzą w dużej całodobowej klinice w Gdańsku. 300 zł za operacje guza to bardzo bardzo dużo, ale Fajnie, że będzie ta wziewa u Darka i że będzie tańsza. :mrgreen:
_________________
za TM: Harry 26.12.2008-12.01.2011, Franek 04.01.2011-21.02.2012, Edzio 04.01.2011 -31.05.2013, Kevin 15.02.2012 - 05.01.2014, Elvis 15.02.2012-27.03.2014, Freddie 25.10.2011 - 14.05.2014, Reksio 05.07.2013 - 06.09.2015, Jasper 5.07.2013 - 14.12.2015.
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 09:22   
   Zwierzątka: brak


U Hajdo i Benkowskiego operacje na wziewce kosztują 100-150 zł, u Darka byłabym w stanie zapłacić do 200. Zresztą wolałabym iniekcję u Darka, niż wziewkę na Kieleckiej, akurat jako chirurgowi ufam mu bardzo.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
krysztalowy_noz 



Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 37
Skąd: Tomaszow_Maz
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 12:31   
   Zwierzątka: psy szczury


300? O.O To sobie klinika liczy, nie powiem.
_________________
"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego, że są nieme dla je­go tępej percepcj."
 
 
     
Fifi.Schi 



Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 33
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 12:33   
   Zwierzątka: Odi, Speedi, Edi


Dzisiejsza wizyta u Dr Dariusza Kreffta zaznaczam, że pierwsza ale i na pewno nie ostatnia :)

Klinika Wet jest już na ul. Kołłątaja 21B + za dużo miejsca do parkowania :D parking UPracy w Gdyni :D

Odi, Speedy i Edi wylądowali na oględzinach :) Edi z racji kataru kichania i takich innych zastrzyk w kuper :)

Polecam mimo, że to moja pierwsza wizyta u tego weta to wydaje mi się naprawdę ok.

:mysza: :mysza: :mysza: :mysza:
_________________
Ze mną: Odi- doświadczalniak, Speedy - Fuziol, i Edi kłapouchy :)
 
     
aagunia205 



Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 47
Skąd: Elbląg/Trójmiasto
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 21:28   
   Zwierzątka: Lola & Tosia


Czy trzeba wcześniej dzwonić i rejestrować "się" :) ?
_________________
Loca[*]♥ ; WAKA[*]♥ ; LOLA[*]♥ ; TOSIA[*]♥
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 10:12   
   Zwierzątka: brak


aagunia205, nie trzeba :) Warto zadzwonić, żeby zapytać czy będzie dr Krefft, bo nie mają udostępnionego na stronie grafiku, a on jednak bardziej się zna, niż dr Agata ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
vika 


Dołączyła: 24 Gru 2012
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Maj 19, 2014 15:51   
   Zwierzątka: Szczury


chodzę od jakiegoś czasu do p. Darka i jestem zadowolona... leczymy ropnia, za czyszczenie w narkozie iniekcyjnej dwóch miejsc zapłaciłam 80 zł, do tego wcześniej rtg ogona też 80...

wziewki nie ma jeszcze, jutro sterylizacja napiszę jaki koszt.

[ Dodano: Śro Cze 17, 2015 21:23 ]
chyba trochę minęło a w sumie, tak jak pisałam sterylizowałam u Darka szczurzycę z otwartym ropomaciczem zapłaciłam za zabieg 250zł w tym były wliczone kolejne wizyty razem z zastrzykami i antybiotykiem więc wydaje mi się, że dobra cena ale nie znam się to była pierwsza sterylizacja - na obecną chwilę ostatnia bo szczurów teraz nie mam, jedyne co mnie zdziwiło, że dostałam szczura prawie ledwo kontaktującego po 2 godzinach od operacji, nie trzymała ciepła i nie było z nią prawie żadnego kontaktu, po nieprzespanej nocy było już lepiej ale wydaje mi się, że powinna być bardziej wybudzona - następnym razem nie dopuszczę do takiej sytuacji bo ona się męczyła a ja nie spałam ze stresu, po zabiegu również miała niedowład prawej tylnej łapy co później się trochę poprawiło ale miała ją wyraźnie słabszą...

Ogólnie przez ten czas jak do niego chodziłam byłam zadowolona ale jakoś jego podejście do innych zwierząt mnie zniechęciło i później przeszłam do p. Oli Sławskiej i tam dalej leczyłam zwierzaki.
 
     
Manstef 


Dołączyła: 14 Sty 2016
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 23:00   
   Zwierzątka: Pies, szczur x2


Byłam dziś w klinice, co prawda nie wiem czy u dr Kreffta czy u innego bo facetów było dwóch. Jeden szczupły i wysoki i drugi brzusiasty. Oboje bardzo sympatyczni. Padło na dr brzusiastego xd ale dokładnie osłuchal oba szczuraski, zdiagnozował zapalenie górnych dróg oddechowych i przepisał leki. Od razu zaznaczył ze czeka nas dwutygodniowa kuracja antybiotykiem. O dziwo czytając niektóre komentarze spodziewałam się wysokiej ceny za badanie i leki, ale zapłaciłam 30zl. Nie wiem jak będzie przy kolejnej wizycie, czy może uda się skrócić trochę czas leczenia, ale muszę stwierdzić że antybiotyk dobrze dobrany bo juz widać poprawę w zachowaniu szczurasków. :mysza:

Była to moja pierwsza wizyta i nie ostatnia.

Lekarz komunikatywny. Odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie i wyczerpująco.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12