Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Śro Paź 28, 2015 18:18
[dyskusyjna] [Złotów/wlkp.] Dr Paweł Mendyk
Autor Wiadomość
Anka. 



Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 377
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 16:14   [dyskusyjna] [Złotów/wlkp.] Dr Paweł Mendyk
   Zwierzątka: 5 szczurząt, 2 królice, chomik, 2 sucze, ptaszniczka


Zakładam temat, gdyż może komuś się przydać.
Ze stworkami byłam u kilku wetów i ten był pierwszym, który nie próbował podnosić szczurów za ogon i traktuje je jak zwierzęta, a nie szkodniki.

Lecznica znajduje się w podwórzu, żólta brama.
Czynne od pn do pt, 17-19 ( często dłużej :wink: )

Trzeba troche się naczekać w kolejce, ale warto.
Cenowo w porządku.

Dla nieobeznanych, prosze nie mylić lecznicy, z tą na początku ulicy Królówki, cała w reklamach, widoczna z daleka. Raczej nie polecana, a szkoda ryzykować...
_________________

[*]Avonka(01.03-8.01.05), Parszywek ,Czwóreczka Szczurosław (06-27.06.08) Fąfel (VII 06-13.10.08) Sekret (I 07-15.10.08 ) Czesio (07-07.05.09)
Meritum (23.08.07 - 14.06.09) Białas (01.07-25.07.09) Fatum (23.08.07-22.08.09) Aspekt (I 08-2 XI 09) [*] Korunia (31 I 2005 - 7 XII 2009) Baggins, Kessar ,
Absurd SzpicelekPożogar, Występek Pohybelek Konsensus ,Wigorek, Hammerth, Moddelek, Temek, Myś Pyś, Karolek Dawidek['] Huragan i Hiś AR, Skoczek, Hektor, Napi,Luzak, Bębenek, Bartuś, Halik AR
Ostatnio zmieniony przez Karena Śro Paź 28, 2015 18:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
aniucha0711 



Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: Ujście/Piła/Złotów
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 17:51   

Aż musiałam się zalogować.
Paweł Mendyk polecanym specjalistą? Powiem tak.. z początku szukałam dobrego szczurzego weterynarza w Złotowie. Trafiłam także na dr. Mendyka. To było z pare lat temu, gdy zaczynała się moja przygoda ze szczurami. Poszłam tam z objawami porfirynowymi na oczkach u moich dwóch albinosów. Wtedy jeszcze nie wiedziałam o co chodzi i co to jest.
Pomijając fakt, że pani, która asystowała doktorowi brzydziła się dotknąć szczura. Tłumaczyła, że boi się takich zwierząt. Wymachiwała rękoma jak wiatrak, więc ja musiałam przytrzymać szczury ( a były uległe, nie agresywne, bały się ). Doktor leczył je przeciw pasożytom, bo to zapewne objawy pasożytów wewnętrznych. Gdy pytałam co im jest, czego to są objawy, usłyszałam "Będzie dobrze, będzie dobrze, wyzdrowieją". Nigdy więcej nie postawiłam stopy w tamtym gabinecie. Od specjalisty oczekuję czegoś więcej niż " Będzie dobrze, będzie dobrze, wyzdrowieją" - to powinno wisieć nad ich drzwiami, chwytliwe :)
_________________
Ze mną szczurki: Ugryź, Blix, Ciastuś.
Mąż: Michał
Za TM: Berserker, Urwij, Lizak, Zgredek.
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 18:16   
   Zwierzątka: szczurze damy


aniucha0711, Dziękuję za aktualną opinię. Pierwsza jest z 2008 roku.

Przenoszę temat do działu 'Dyskusyjni'.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Anka. 



Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 377
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: Nie Lis 01, 2015 16:43   
   Zwierzątka: 5 szczurząt, 2 królice, chomik, 2 sucze, ptaszniczka


Aż też musiałam się zalogować :)

Jak już słusznie Karena zauważyła, opinia jest z 2008r.
Gdy z moimi chłopakami korzystałam z pomocy Dr pracował sam. Reakcja asystentki nieistotna, nie ma przecież przymusu lubienia szczurów.
Co do wiedzy medycznej, nie miałam powodów narzekać, zajmował się chłopakami na ile wiedział, w każdym razie lepiej niż pozostali złotowscy weci :)
Od dawna nie ma mnie w złotowskim, niemniej gdyby ktoś pytał , to z okolicznych polecałabym właśnie tego weta.
_________________

[*]Avonka(01.03-8.01.05), Parszywek ,Czwóreczka Szczurosław (06-27.06.08) Fąfel (VII 06-13.10.08) Sekret (I 07-15.10.08 ) Czesio (07-07.05.09)
Meritum (23.08.07 - 14.06.09) Białas (01.07-25.07.09) Fatum (23.08.07-22.08.09) Aspekt (I 08-2 XI 09) [*] Korunia (31 I 2005 - 7 XII 2009) Baggins, Kessar ,
Absurd SzpicelekPożogar, Występek Pohybelek Konsensus ,Wigorek, Hammerth, Moddelek, Temek, Myś Pyś, Karolek Dawidek['] Huragan i Hiś AR, Skoczek, Hektor, Napi,Luzak, Bębenek, Bartuś, Halik AR
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 01, 2015 20:18   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Anka. napisał/a:
Reakcja asystentki nieistotna, nie ma przecież przymusu lubienia szczurów.
Reakcja istotna. Lubić nie musi, ale asystentka w gabinecie weterynaryjnym nie powinna bać się żadnych zwierząt. Jeśli ma jakieś fobie, powinna zmienić zawód. Asystentka może i nie leczy, ale musi umieć przytrzymać, zrobić zastrzyk, opatrzyć ranę. Nie może panikować.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14