Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie i recenzje. Co sądzimy o Zooplusie ?
Autor Wiadomość
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 11:26   
   Zwierzątka: brak


Lidkamk, trzeba było nie powoływać się na datę z opakowania, tylko na smród stęchlizny. Kilka razy słyszałam o przypadkach znalezienia moli w karmie przez innych użytkowników i zooplus nigdy nie robił problemu z wymianą towaru. Spróbuj reklamować jeszcze raz.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 18, 2015 02:09   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


smeg napisał/a:
Lidkamk, trzeba było nie powoływać się na datę z opakowania, tylko na smród stęchlizny. Kilka razy słyszałam o przypadkach znalezienia moli w karmie przez innych użytkowników i zooplus nigdy nie robił problemu z wymianą towaru. Spróbuj reklamować jeszcze raz.

Popieram.
Wielokrotnie czytałam pozytywne rozpatrzenia reklamacji połamanych kuwet/transporterów kocich na forum kocim (np. za połamaną kuwetę, gdzie do reklamacji wystarczy im najczęściej sam opis, nawet nie chcą zdjęcia, wierzą na słowo, wysyłają klientowi nową kuwetę za darmo). Czy przerwane rozsypane worki żwiru, czy jak u mnie rozsypany żwir + połamane pudełka plastikowe z kocimi ciasteczkami. Jeszcze nie trafiłam na negatywny komentarz jeśli chodzi o reklamacje z zooplusa. Tak więc spróbuj jeszcze raz, może człowiek który odpowiadał miał zły dzień albo nie do końca zrozumiale opisałaś problem wg niego?

Jak drugi raz negatywnie rozpatrzą, to postrasz ich, że rozpowiesz o tym na dużych portalach miłośników zwierząt i że stracą zaufanie wielu klientów.
Na miau.pl jest np. ogromny wątek "zooplus wady i zalety" ;)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Paul_Julian 



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 55
Skąd: 3miasto
Wysłany: Śro Mar 18, 2015 07:42   

Również mogę poprzeć. Bez problemu wymieniono mi karmę z robaczkami ( robaczki pojawiły się z 2 tygodnie pózniej), a raz nawet uznano reklamacje pogryzionej na wylot ( przez moje szczury) kuwety od casity 120. Podejrzewam, za była to pomyłka pracownika sklepu, ale zniszczenie nastąpiło w ciagu miesiaca i kuweta była dosłana druga, za darmo. Tylko płaciłem wysylkę.

Paczki czasem przychodza podniszczone, ale to są super cieniutkie kartony, i bardzo latwo sie niszczą. Przy zamawianiu 10kg Vilmie karton był spięty plastikowymi paskami i bez uszkodzeń.
Kurier (Gdynia) zawsze dzwoni rano i jest mniej więcej o czasie u mnie.
_________________
Szczursieny :
Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru,Buła
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink,Sowa
 
     
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Śro Mar 18, 2015 07:46   
   Zwierzątka: kotka Puma


Mi bez problemu wymienili stłuczoną miskę tak jak pisała nimka. Bez zdjęcia, jedynie napisałam że miska jest stłuczona i spytałam czy odesłać. Od razu odpisali że zwrócą mi pieniądze.
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Mar 18, 2015 09:52   

nimka napisał/a:
Jeszcze nie trafiłam na negatywny komentarz jeśli chodzi o reklamacje z zooplusa.
Ja miałam bardzo nieprzyjemną historię z reklamacją w polskim Zooplusie, tak więc są takie przypadki ;) . Doszło do tego, że musiałam złożyć skargę na serwis obsługi klienta. Do niemieckiego Zooplusa nie miałam nigdy żadnych zastrzeżeń, tak więc to raczej kwestia ludzi i sposobu prowadzenia magazynu, a nie firmy.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Mar 18, 2015 13:22   
   Zwierzątka: szczurze damy


U mnie również nie było problemu z reklamacją. Raz bez problemu mi wymieniono produkt, a innym razem [gdy kupowałam Alaskę - klatkę, której głównym minusem jest 'miękkość' prętów i byłam tego świadoma przed zakupem] oddano mi sporą sumę za klatkę w której puścił jeden spaw, zaproponowano gigantyczny rabat na kolejne zakupy i i potraktowano tak miło, że niemal dostałam cukrzycy. Kupuję od lat i raczej nie przestanę ;p
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
dotsa 



Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 43
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 11:59   

Widziałam, że kilka osób z forum używa/używało zrębków Chipsi Extra XXL, ale w polskim zooplusie ciężko je znaleźć. A jednak! Nie wiem dlaczego zooplusowa wyszukiwarka ich nie pokazuje, ale w ptasim dziale w podściółkach są normalnie dostępne: http://www.zooplus.pl/sho..._roslinne/30855
To takie info, gdyby ktoś był w potrzebie i szukał tej konkretnej ściółki. ;) Sama odnalazłam je dopiero po fakcie i zamówieniu już zrębków gdzie indziej...
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Gru 04, 2015 18:07   
   Zwierzątka: brak


Dziś na hasło 'MIKOLAJKI' jest 5% zniżki na wszystko w Zooplusie :)

[ Dodano: Wto Gru 08, 2015 15:02 ]
A dziś (8.12) kolejny rabat, tym razem w niemieckim Zooplusie - 5PRZNIKO to kod na 5% zniżki na wszystko ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
malucia1982 



Dołączyła: 23 Kwi 2014
Posty: 134
Wysłany: Wto Gru 15, 2015 11:14   

A mi właśnie wczoraj udzielono informacji, że moja przesyłka zaginęła :( Po 2 tygodniach dzwonienia ("proszę czekać bo z Niemiec idzie") ktoś to wreszcie sprawdził. Otrzymałam informację, że mogę zamówić ponownie, mają czas 5 dni od momentu wydania z magazynu, ale jak stwierdził pan "nie może mi dac gwarancji, że po tych 5 dniach dojdzie" :( Jestem rozczarowana (dodam, że do GLS nie dotarła nawet, na ich stronie była wciąż informacja: "przesyłka nie przekazana")
Edit: przed chwilą dotarła ta zaginiona :shock: hehe, jednak szkodniki mają swoje klamoty :D
_________________

 
     
olgapsiara 


Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 405
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 16, 2015 13:51   
   Zwierzątka: Pies, 3 szczury i gekon lamparci


Ja od miesiąca czekam na mój rabat :roll:
_________________
Ze mną : Pysia, Granda i Szelma
Za TM : Mysia ( 6 miesięcy ) [*]
 
     
Trzynastka 


Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 192
Skąd: Sopot
Wysłany: Pią Gru 18, 2015 17:47   

olgapsiara napisał/a:
Ja od miesiąca czekam na mój rabat :roll:


Wystarczy, że osoba, którą poleciłaś jednak nie złożyła zamówienia.
 
 
     
olgapsiara 


Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 405
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 18, 2015 18:10   
   Zwierzątka: Pies, 3 szczury i gekon lamparci


Złożyła. Po prostu mówią, że mają 2 miesiące na danie mi go :(
_________________
Ze mną : Pysia, Granda i Szelma
Za TM : Mysia ( 6 miesięcy ) [*]
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Sty 06, 2016 13:35   
   Zwierzątka: szczurze damy


Oddam kod na 10% rabatu do Zooplusa. Kupon ważny do 31.01.2015 włącznie.
Min. wartość zamówienia: 49 zł.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
olgapsiara 


Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 405
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 06, 2016 15:14   
   Zwierzątka: Pies, 3 szczury i gekon lamparci


2015? To już minęło...
_________________
Ze mną : Pysia, Granda i Szelma
Za TM : Mysia ( 6 miesięcy ) [*]
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Sty 06, 2016 17:17   
   Zwierzątka: szczurze damy


Zakupy były robiona w październiku, więc chyba im się data pomyliła. Skopiowałam treść z maila.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 11