Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczurza przygoda, coraz częstsze rozmyślania.
Autor Wiadomość
Squirrel 


Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 14:34   Szczurza przygoda, coraz częstsze rozmyślania.

Coraz częściej nachodzą mnie myśli o adopcji dwóch szczurasków z uszkami dumbo.
Wciąż zaskakuje mnie jakimi kontaktowymi gryzoniami potrafią być. Z odpowiednimi warunkami nie będzie problemu, czytałam o wszystkich wymaganiach, jestem w stanie wszystkie spełnić. Mam też jakikolwiek obraz opieki nad gryzoniem ponieważ mieszkają ze mną dwa chomiczaki ;)

Jeszcze nie do końca umiem się na tym forum odnaleźć. Czy często są do adopcji szczuraski dumbo czy to raczej szukanie igły w stogu siana?

Najbardziej urzekają mnie umaszczenia szarości :)
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 14:37   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Squirrel, zdarzają się dumbosze. Przegladaj Szczurze adopcje na facebooku lub dział forum "Oddam szczura". Jedna z użytkowniczek ma aktualnie na wydaniu dwóch samców dumbo,więc trafić można bardzo szybko :)
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 18:59   

Squirrel, adoptowałam 3 dziewczyny bez zwracania uwagi na takie drobiazgi jak "uszy"... 2 z nich to dumbo :P .

W ogóle mam ostatnio wrażenie, że więcej tego niż "czujnouchych" standardów :lol:
 
     
Squirrel 


Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 20:54   

Każdy przygarnia to co mu się podoba. Ja się zakochałam w tych z uszkami dumbo, nie "zwyczajnych" i tyle.
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 21:17   

Ależ ja najmniejszych pretensji nie mam o cudze gusta ;) . Sama teraz "poluję" na konkretny wygląd, z hodowli albo adopcji, byleby było konkretne umaszczenie :twisted: . Wcześniej też miałam swoje konkretne wymagania [jedynie najmłodsza Nietoper mnie zawiodła - jest z przypadkowej ciąży, "zamówiłam" ją jeszcze przed jej urodzeniem.... i miała być nie-niebieskim rexem, a jest niebieskim standardem :P ]

To były tylko moje luźne przemyślenia nt. ilości dambo-uchych, nie miałam najmniejszego zamiaru ciebie urazić ;) .

Ps. "zwyczajne" uszy/sierść nazywamy "standard" :) .
 
     
Squirrel 


Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 21:51   

Nie poczułam się wcale urażona :P
Póki co orieentuję się w terenie, rozglądam, rozmyślam i upewniam się dalej czy szczuraski powinny u mnie zagościć :)
 
     
eruannalle24 



Dołączyła: 24 Sie 2015
Posty: 8
Wysłany: Pon Sie 31, 2015 13:31   

ja też przygotowuję się na przyjęcie 2 szczurków, zamówiłam już klatke itd, czekam na ogłoszenia o adopcji z Trójmiasta ;) marzą mi się dwie malutkie dziewczynki, umaszczenie bez znaczenia właściwie, byle nie agouti :roll:
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sie 31, 2015 14:09   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Po co czekacie na adopcje z waszego miasta? Jestem z Trójmiasta, szczury mam z Olsztyna, a miałam z Poznania, Wrocławia, Białegostoku i Wawy ;) Transport się znajdzie.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Pon Sie 31, 2015 21:25   

eruannalle24, łap Paulę z "Małych Artystów" :) . Wiem, że ma właśnie 2 panie i 3 panów na wydaniu w Gdańsku :) .
 
     
eruannalle24 



Dołączyła: 24 Sie 2015
Posty: 8
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 07:50   

Dzięki cane, już wczoraj się konsultowałyśmy ;)
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 14:37   

eruannalle24, Swoją drogą tak jak mówiła Layla - nie ograniczaj się swojego miasta... Jestem z Gdyni, a szczurki mam z Warszawy i... nawet nie wiem skąd Paula mi przywiozła jedną dziewczynkę :twisted:
 
     
eruannalle24 



Dołączyła: 24 Sie 2015
Posty: 8
Wysłany: Śro Wrz 02, 2015 20:40   

no i są, dwie albinoski od Gosi z OGONÓW :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 11