Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Sie 26, 2015 20:31
[ŁÓDŹ - Pilnie!]Trzy piękne panny szukają DS lub chociaż DT!
Autor Wiadomość
dulcissima 


Dołączyła: 21 Gru 2011
Posty: 0
  Wysłany: Czw Sie 20, 2015 09:59   [ŁÓDŹ - Pilnie!]Trzy piękne panny szukają DS lub chociaż DT!
   Zwierzątka: szczury


Pilnie poszukuję DS lub chociaż DT
1. Liczba szczurów do oddania: 3
2. Płeć szczurów: samiczki
3. Wiek szczurów: ok. 4 miesięcy
4. Miasto: Łódź
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: niestety tylko Łódź i okolice.
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak danych, odkąd do mnie trafiły, dostały tylko profilaktycznie p/pasożytnicze.
7. Charakter, usposobienie szczurów: Przyjazne, choć nieco nieśmiałe i płochliwe panny. Ciekawskie.
8. Stosunek szczurów do człowieka: Przyjazny. Bawią się z ręką, lekko podgryzają, łażą po człowieku, zaczepiają szukając zabawy.
9. Stosunek do innych szczurów: Żyją we trójkę, obok mojego stadka. Nie wykazują przejawów agresji.
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Dziewczyny trafiły do mnie na DT w końcu maja, razem z ośmiorgiem rodzeństwa. Myślałam, że uda się je wydać do DS nieco szybciej - rodzeństwo znalazło domy, zostały tylko one. Muszę znaleźć im choćby DT, ponieważ od 1 września rozpoczynam wyjazdowy kurs i fizycznie wyjeżdżam z Łodzi - nie będę w stanie zapewnić im opieki. [Dla czepialskich: dla reszty swojego stada znalazłam DS, a w momencie przyjmowania szczurząt w maju jeszcze nie wiedziałam, że będę na taki kurs uczęszczać]
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: poidło, polarki, miska. Ponieważ są w pożyczonej klatce, mogę przekazać info od właścicielki, że rzeczoną klatkę można kupić za ~100zł.
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Mogą być razem, mogą być rozdzielone - chociaż od maleńkości mieszkają we trójkę i gdyby znalazł się ktoś chętny przytulić wszystkie, to byłoby to bardzo mile widziane.
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: Przyszły właściciel podpisze stosowną umowę adopcyjną, w której będą zawarte szczegółowe wymagania, umowa dla chętnych do wglądu. Preferowane osoby z Łodzi i okolic (jeśli chodzi o DT), jeśli DS - dowolny rejon Polski.
16. Zdjęcia szczurów: Zdjęcia znajdują się w wydarzeniu na FB. Niestety nie mogę w tej chwili wrzucić zdjęć na żaden serwis ogarniający miniaturki. https://www.facebook.com/events/1597805227171764/
Ogłoszenie zostało również wysłane na szczurze adopcje.
17. Kontakt: dulcissima[maupiszon]gazeta.pl
18. - Nieobowiązkowe, ale mile widziane - Kilka słów o szczurze lub szczurach: Dziewczynki są żywe, wesołe i ciekawskie - choć trochę płochliwe (*jak to nastolatki ;) ). Nie są szczególnie duże, ważą około 230g każda. Myślę, że odnajdą się w każdym stadku, czy to razem, czy osobno.
 
     
dulcissima 


Dołączyła: 21 Gru 2011
Posty: 0
Wysłany: Śro Sie 26, 2015 19:54   
   Zwierzątka: szczury


Do zamknięcia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 12