Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam hodowli rasowych FUZZów (łysolków)
Autor Wiadomość
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 12:46   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


svala, Wonderland współpracuje z Amusią i jej hodowlą. Więc z automatu odpada.
_________________
Moje ogony
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 14:50   
   Zwierzątka: brak


http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=17637 - jak na życzenie pojawił się planowany miot z szansą na fuzzy :)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
etka1973 


Dołączyła: 01 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lip 09, 2015 16:48   

Za późno się dowiedziałam, bo kupiłam dwie łyse panienki z prywatnej hodowli fuzzów ze Świdnicy. Przeczytałam o niej w tym ogłoszeniu:
https://sprzedajemy.pl/szczury-szczurki-szczur-dumbo-fuzz-lyse-najpiekniejsze,22651552?inp_category_id=385&inp_location_id=1&inp_text[v]=szczurki+%C5%82yse&_rp_RP=_rp_offers&offset=0

Jedna dziewczynka ma 5 tygodni, druga 9. Kupiłam dwie ostatnie standardy, bo reszta z obu miotów to dumbo.
Bardzo podoba mi się podejście hodowcy, który prosił mnie o wysyłanie co kilka miesięcy fotek oraz kontakt w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych.
Ponadto tak przy okazji chciałam zdementować opinie od niedawna krążące w sieci, że jakoby Poczta Polska odmawiała przesyłania zwierząt. Na dostarczonej mi paczce wielkimi literami napisane było ŻYWE a na podziurawionej części górnej wyraźnie było napisane GÓRA.

Może ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenie z tym hodowcą, bo co prawda nie prowadzi zarejestrowanej hodowli szczurów ale zajmuje się tym od kilku lat ponadto ma zarejestrowaną hodowlę świnek morskich.
 
 
     
Zyga 


Dołączył: 30 Kwi 2015
Posty: 19
Wysłany: Czw Lip 09, 2015 17:40   

etka1973 napisał/a:
Za późno się dowiedziałam, bo kupiłam dwie łyse panienki z prywatnej hodowli fuzzów ze Świdnicy. Przeczytałam o niej w tym ogłoszeniu:
https://sprzedajemy.pl/szczury-szczurki-szczur-dumbo-fuzz-lyse-najpiekniejsze,22651552?inp_category_id=385&inp_location_id=1&inp_text[v]=szczurki+%C5%82yse&_rp_RP=_rp_offers&offset=0

Jedna dziewczynka ma 5 tygodni, druga 9. Kupiłam dwie ostatnie standardy, bo reszta z obu miotów to dumbo.
Bardzo podoba mi się podejście hodowcy, który prosił mnie o wysyłanie co kilka miesięcy fotek oraz kontakt w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych.
Ponadto tak przy okazji chciałam zdementować opinie od niedawna krążące w sieci, że jakoby Poczta Polska odmawiała przesyłania zwierząt. Na dostarczonej mi paczce wielkimi literami napisane było ŻYWE a na podziurawionej części górnej wyraźnie było napisane GÓRA.

Może ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenie z tym hodowcą, bo co prawda nie prowadzi zarejestrowanej hodowli szczurów ale zajmuje się tym od kilku lat ponadto ma zarejestrowaną hodowlę świnek morskich.


No cóż skoro "hodoFFFFFca" wysłał Ci szczurki Pocztą to chyba sama powinnaś wiedzieć jaki ma stosunek do zwierząt :( . Dalsze słowa na temat takiego traktowania zwierząt są zbyt niecenzuralne by pisać je publicznie. :anger:
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 09:35   
   Zwierzątka: brak


etka1973, ten wspaniały hodoffca próbował kiedyś wyłudzić ode mnie szczury które wydawałam do adopcji, bo miały ciekawe umaszczenia :| Jest niezłym bajerantem, zakręcił mnie przez telefon tak, że już mu prawie wiozłam te szczury oddać z pocałowaniem ręki na drugi koniec Polski, ale poszperałam w internecie i okazało się, że rozmnaża wszystko co się rusza. Wysyłki pocztą nawet nie skomentuję - może i jest oznaczenie, że to żywe zwierzę, ale nie ma żadnej gwarancji, że adresat odbierze przesyłkę od razu, równie dobrze może zostać awizowana i leżeć 3 dni na poczcie. W życiu nie wysłałabym komuś zwierzaka w ten sposób, nawet przesyłki konduktorskie są wg mnie zbyt ryzykowne, a dojeżdżają tylko w kilka godzin.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
etka1973 


Dołączyła: 01 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 12:57   

No nic, taka stara a taka głupia jestem... Fakt, nie pomyślałam o tym, że taka wysyłka niesie niebezpieczeństwo nie odebrania zwierząt i jakie męczarnie wtedy stają się ich udziałem. Oczywiście myślałam tylko o sobie, że ja czekałam na moje szczurzynki z niecierpliwością czekając na kuriera...
Widzę teraz jak mało wiem w tym temacie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 11