Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Pon Lip 06, 2015 10:30
Przyjmę szczurki LUBLIN Pilne!
Autor Wiadomość
black_dvl 


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 2
  Wysłany: Pią Cze 26, 2015 12:11   Przyjmę szczurki LUBLIN Pilne!

Szukam 2 towarzyszek dla osamotnionej :( szczurki, najlepiej w podobnym wieku czyli roczne. Luna to bardzo towarzyska szczurzyca i łatwo nawiązuje kontakt z innymi szczurami, niestety starsza od niej siostrzyczka musiała zostać uśpiona z powodu postępującej choroby i starszego wieku. Bardzo proszę o kontakt najlepiej telefoniczny: 793121289.
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 22:35   Re: Przyjmę szczurki LUBLIN Pilne!

black_dvl napisał/a:
Szukam 2 towarzyszek dla osamotnionej :( szczurki, najlepiej w podobnym wieku czyli roczne. Luna to bardzo towarzyska szczurzyca i łatwo nawiązuje kontakt z innymi szczurami, niestety starsza od niej siostrzyczka musiała zostać uśpiona z powodu postępującej choroby i starszego wieku. Bardzo proszę o kontakt najlepiej telefoniczny: 793121289.

black_dvl w linku poniżej masz dwie panny jak na zamówienie. Jeśli Ci się podobają (słodkie są bardzo), prześlij odpowiedzi na pytania do Pyl.
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=17571
Panny parkują u mnie, ale opiekunem prawnym :wink: jest Pyl.
 
     
black_dvl 


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 2
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 23:35   

Nie jestem pewna czy wiadomość została wysłana, gdyż mam wrażenie że coś mi szwankuje na stronie ale w razie czego umieszczam tu ankietę.

1. Czy masz/miałeś szczury? Jakiej płci? Ile? Miałam 3 aktualnie 1, samiczkę 1,5 roczną.
2. Czy posiadasz klatkę? Jakie ma wymiary - jeśli to możliwe poproszę o fotkę. Posiadam klatkę o wymiarach 100/50/50cm, oprócz tego mam troszkę mniejszą klatkę na czas integracji szczurek.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz? Do specjalisty od gryzoni dr Jerzy Ziętek.
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? Warzywa i owoce w miarę możliwości z własnego ogrodu( marchewki, buraczki, jabłka itp), sucha karma ze sklepu zoologicznego.
5. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia ogonów? Tak
6. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jakie? Jak zamierzasz zabezpieczyć ogony (w szczególności wybiegi)? Posiadam 2 psy które często przebywają w ogrodzie, szczury zaś zamykane są w pomieszczeniu.
7. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? Czy jest ktoś kto zaopiekuje się ogonami? W domu stale przebywają inni członkowie rodziny.
8. Jak będą wyglądały wybiegi? Wieczorkiem na kilka godzin, lub całymi dniami mogą hasać po kilku pokojach.
9. Czy jesteś osobą pełnoletnią? Jeśli nie to czy rodzina / współlokatorzy wyrażają zgodę na szczury? Czy rodzice podpiszą umowę adopcyjną? Tak jestem osobą pełnoletnią.
10. Czy zamierzasz wypuszczać/wyprowadzać szczury na tereny otwarte? Czasem wieczorkiem na chwilkę na terenie ogrodu.
11. Czy planujesz rozmnażać szczury? Nie.
 
     
black_dvl 


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 2
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 18:06   

Klatka

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
black_dvl 


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 22:30   

"Buuu mieszkam sama w wielkim szczurzym domciu a rodzinki dalej brak :cry: "- Kto pomoże Lunce zdobyć nowe przyjaciółki? :mysza: :mysza: Dodam że ma cieplutkie serduszko, lubi się tulić do siostrzyczek i czule iskać po grzbiecie ;D :serducho:

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
svala 
Panikarz


Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 61
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 18:24   

Szukałaś na Szczurzych Adopcjach? Również jestem z Lublina, moje szczury dotarły do mnie bezpiecznie Blablacarem, bo w naszych okolicach ogłoszeń praktycznie nie ma :wink: . Jest dużo ogłoszeń z Warszawy (3h), Krakowa (4h), Wrocławia (5h), Poznania (5h) czy Gdańska (6h), a na tych trasach jeździ mnóstwo ludzi, więc na pewno znajdzie się ktoś, kto je weźmie, trzeba się tylko trochę pogimnastykować :wink:

Przykładowe ogłoszenia:
Katowice - dwie 10-miesięczne samice, podróż ok. 4,5h
Wrocław - jedna rok, druga 1,5
Poznań - dwie roczne samiczki

Powodzenia! :)
 
     
black_dvl 


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 22:09   

Szczurka znalazła już przyjaciólki ;) :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 15