Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: limomanka
Sob Lip 04, 2015 13:59
[WROCŁAW] Czarna kapturka, dwulatka szuka domu!
Autor Wiadomość
Gamabunta 



Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 572
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 21:32   [WROCŁAW] Czarna kapturka, dwulatka szuka domu!
   Zwierzątka: 2,5kg wyrobu psopodobnego


1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiczka

3. Wiek szczurów: 2 lata

4. Miasto: Wrocław

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Jedynie grzecznościowy.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Mały guz pod pachą, który od miesiąca się nie powiększył. Po za tym nigdy wcześniej nie przechodziła żadnych chorób.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Jest raczej strachliwa, łatwo się płoszy i ucieka, mimo to jak się przekona to staje się ciekawska, chętnie poznaje otoczenie i jest ruchliwa.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nie wykazuje agresji do ludzi, jednak nie radziłabym wkładać palców przez klatkę. Raczej dość lękliwa, nie przepada za dotykiem. Jej zachowanie wobec obcego różni się od zachowania wobec właściciela, jednak nie wiąże się to z gryzieniem, bardziej z próbą ucieczki. Niestety od małego ma tendencję do uciekania przed wszystkim co się rusza lub wydaje dźwięki, nie udało jej się tego oduczyć.

9. Stosunek do innych szczurów: W klatce z siostrą (niedawno odeszła). Nie jest typem alfy, zawsze ustępowała siostrze, unikała zaczepek, zdarzały się kłótnie jak to w stadzie, nigdy nie doszło do uszczerbków na zdrowiu z ich powodu.
Była jedna próba łączenia z obcym szczurem, nie wykazywała zachowań agresywnych, właściwie większość czasu ignorowała nową samiczkę, gdy doszło do kontaktu, to kończył się na obwąchiwaniu.


10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Odejście siostry, z którą była bardzo zżyta i dodatkowo wyjazd za granice, nie ma możliwości zabrania jej ze sobą.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Klatka - 80x40x80cm, wraz z poidełkiem i miską. Klatka nie jest w najlepszym stanie, dlatego jest do oddania za darmo.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: nie dotyczy

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Przyszły właściciel powinien być cierpliwy, i nastawić się na to, że na początku może nie być tulenia i siedzenia w miejscu, a relacje mogą się opierać na ewakuacji w stronę klatki. Trzeba będzie jej poświęcić trochę czasu.

16. Zdjęcia szczurów:
(Ja nie do końca je rozróżniam, ale właścicielka napisała, że chodzi o tą "bardziej czarną niż białą" :lol: )


17. Kontakt: z właścicielką - telefonicznie pod numerem 886062420, lub ze mną przez pw.

18. Kilka słów o szczurze: Szurek ma na imię Einstein (tak, to samiczka o imieniu Einstein :P ) , jednak na nie nie reaguje, kiedy jeszcze mieszkała z siostrą, wołałam na nie "maluszki" albo "szczurełki" i tylko na to reagowały. Od zawsze wszędzie chodziły swoim małym stadem. Raczej nie jest to typ miziaka, bardziej wdała się w odkrywcę. Niedawno odeszła jej siostra, w związku z czym była osowiała i nie chciała jeść, bezustannie jej szukała. Jest gryzakiem! Gryzie pręty i ogólnie to co jej wpadnie pod paszczę. Mimo wszystko to dobry szczurek, który szuka miłości, mam nadzieję, że odnajdzie nową rodzinie i dom.

Od siebie dodam, że wrzucam ogłoszenie mojej koleżanki, ponieważ mnie o to poprosiła. Mogę odpowiedzieć na jakieś podstawowe pytania, bo owego ogona znam, ale po większość szczegółów raczej trzeba się udać pod podany numer telefonu. Po 6 lipca jeśli do tego czasu dziewucha nie znajdzie domu, będzie stacjonować u mnie na DT.
_________________
Takiż to świat. Niedobry świat. Czemuż innego nie ma świata?
 
     
Gamabunta 



Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 572
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Cze 30, 2015 08:06   
   Zwierzątka: 2,5kg wyrobu psopodobnego


Nikt nie chce dziewczynki ? :(
_________________
Takiż to świat. Niedobry świat. Czemuż innego nie ma świata?
 
     
Gamabunta 



Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 572
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 10:20   
   Zwierzątka: 2,5kg wyrobu psopodobnego


Do zamknięcia. Nie zdążyłam znaleźć jej dobrego domu. Właściciele zdenerwowani uciekającym czasem do wyjazdu zdecydowali się oddać dziewczynę pierwszej lepszej osobie, która zgłosiła się na facebooku. I niestety są bardzo zdeterminowani i nie słuchają moich tłumaczeń o idiotyczności tego pomysłu.
_________________
Takiż to świat. Niedobry świat. Czemuż innego nie ma świata?
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 13:58   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


O kurczę :(
Zamykam.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.35 sekundy. Zapytań do SQL: 12