Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Pon Sie 03, 2015 11:42
[Kraków] Nienarodzone szczurki już szukają domu!!
Autor Wiadomość
cydelko 


Dołączyła: 17 Sty 2015
Posty: 10
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 19:08   [Kraków] Nienarodzone szczurki już szukają domu!!

Cześć wszystkim :) Dziś byłam z moją malutką szczurzynką u weterynarza i dowiedziałam się, że jest w ciąży. Taki prezent z zoologicznego. Poród planowany jest za około tydzień i wtedy wyślę zdjęcia, ale chciałabym się dowiedzieć czy byłby ktoś chętny na przygarnięcie maluszka? Ciężarna jest szaro-biała, jednakże nie wiem jaki był ojciec. Jestem z okolic Krakowa (ok. 20km od), dokładnie to Jawornik (obok Myślenic), gdzie możliwy byłby odbiór osobisty, jednakże dowóz do Krakowa i bliskich miejscowości jest możliwy! Chętnych bardzo proszę o kontakt na facebooku: https://www.facebook.com/...00003384323542, w razie potrzeby podam telefon bądź e-mail. :)
Ostatnio zmieniony przez smeg Wto Cze 09, 2015 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 20:03   
   Zwierzątka: brak


cydelko, warunkowo akceptuję ogłoszenie, ale po narodzeniu szczurków proszę o edytowanie pierwszego postu i uzupełnienie według szablonu podanego tutaj: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12681 ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Śro Cze 10, 2015 15:48   

:lol:
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Cze 10, 2015 16:13   

Waskisongo, staraj się, żeby Twoje posty wnosiły coś do tematu i nie składały się tylko z emotikonek.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13