To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Ankieta dotycząca smakowitości popularnych karm - 2011

Blackberry - Śro Maj 04, 2011 21:35
Temat postu: Ankieta dotycząca smakowitości popularnych karm - 2011
Witajcie!
Podobny wątek już umieściłam na innej popularnej szczurzej stronie, także niektórzy użytkownicy tego forum już mogą być obeznani z tematem :)
W ramach zaliczenia przedmiotu na studiach muszę zrobić prezentację na temat najpopularniejszych na rynku karm dla szczurów. Chciałabym Was prosić abyście głosowali w ankiecie na karmę, która najbardziej smakuje Waszym szczurkom. Taką po której zostaje niemal pusta miska :D Wasze głosy będą mi bardzo potrzebne do oceny karm pod względem smakowitości. Im będzie ich więcej, tym lepiej! :)
Poniżej podaję link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/an...a-szczurow.html

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

Nakasha - Śro Maj 04, 2011 21:44

Blackberry, szkoda, że nie ma Timy Rattimy, to bardzo popularna i smaczna karma.
H. - Śro Maj 04, 2011 21:47

A mnie od razu przerzuca na stronę końcową - 'wypełniono ankietę' :drap:
Devona - Śro Maj 04, 2011 21:53

Mnie w ogóle dziwnie przekierowuję, żadnej ankiety nie widzę na tej stronie, która się otwiera. Jeśli nie ma Timy, to rzeczywiście duża strata, bo to zawsze była najchętniej zjadana u mnie karma, z której zrezygnowałam z zupełnie innych powodów niż smakowitość.
aneczka1-13 - Śro Maj 04, 2011 21:59

No mnie też. Ze niby wypełniłam tą ankiete :?
Blackberry - Śro Maj 04, 2011 22:08

Zmieniłam link. Śmiga teraz? :)

Nakasha i Devona pozwolicie, że skopiuję co przed chwilą napisałam na szczurach.org :)
Cytat:
moim zamysłem było zrobienie porównania dla zwykłych właścicieli szczurków. Takich, którzy niekoniecznie siedzą na forach tematycznych, tylko wchodzą do pieszego lepszego zoologa i po prostu kupują karmę dla szczura. Chcę żeby wybrali najlepszą ogólnodostępną opcję żywienia dla swojego pupila - zbilansowaną pod względem zapotrzebowania pokarmowego, smakowitości, różnorodności i pozbawioną zbędnej chemii.
Timę, jak i wiele innych dobrych producentów karm dla szczurów dyskwalifikuje w moim rankingu zbyt mała ilość dystrybutorów. W pracy będę także uwzględniać cenę za kg, która liczę na podstawie średniej z 5 różnych źródeł, w przypadku Timy były to tylko zooplus.
Wiem, że ta karma jest popularna wśród "ludzi uszczurowionych" :) jednak dla zwykłego człowieka, który rzadko zagląda do Internetu i nie korzysta ze sklepów internetowych jest po prostu niedostępna. Dlatego ją pominęłam ;)


[ Komentarz dodany przez: Erato: Sro Maj 04, 2011 22:10 ]
5. Obowiązuje zakaz reklamy innych forów związanych z tematyką szczurzą [również stron, do których podlegają fora]. Nie tyczy się to jedynie stowarzyszeń np. SPS bądź SHSR oraz forów obcojęzycznych.

H. - Śro Maj 04, 2011 22:11

Off-Topic:
śmiga

lamia - Śro Maj 04, 2011 22:52

Co z tego, że śmiga, skoro, jak już wielu zauważyło, nie ma Timy. A moje szczurasy nic innego jeść nie chcą. Tak więc, niestety, nie pomogę...
Devona - Śro Maj 04, 2011 23:30

W tej ankiecie jest tylko jedno pytanie? Jeśli tak, to wypełniłam :) .
pszczoła - Śro Maj 04, 2011 23:32

Ode mnie też poszło :P Dla moich Tima nie jest idealna bo zostawiają co nieco, więc nie miałam problemu z wyborem - VL Rat Complete :)
Pyl - Czw Maj 05, 2011 00:07

Blackberry, albo nie wiem czym karmię szczury, albo "BEAPHAR XtraVital Care +" nazywa się "BEAPHAR Care +" :wink:
BEAPHAR XtraVital to inna karma tego samego producenta i masz ją wyszczególnioną osobno.

Dimishka - Czw Maj 05, 2011 08:33

Czepne się troche ;)
Szczerze mówiąc, jeżeli nie podałam wszystkich tych karm moim zwierzakom, skąd mogę wiedzieć która im najbardziej smakuje? ;)
Spróbowałam, może 4-5 z tej listy, a jest przecież dużo więcej.
Może moim śmierdzielom bardziej smakowała, by jakaś tania karma... ze względu na jakieś dodatki.

Blackberry - Czw Maj 05, 2011 21:25

Pyl napisał/a:
Blackberry, albo nie wiem czym karmię szczury, albo "BEAPHAR XtraVital Care +" nazywa się "BEAPHAR Care +" :wink:
BEAPHAR XtraVital to inna karma tego samego producenta i masz ją wyszczególnioną osobno.


http://img3.burak.pl/img/...zura-250g-2.jpg
Spójrz na opakowanie :) Wszystkie nazwy karm przepisywałam bezpośrednio w etykiet, stąd ten człon "XtraVital" ;)

Dimishka Tak, masz rację. Dlatego umieściłam link do ankiety na szczurzych forach, bo wiedziałam, że tylko w tych miejscach ankietowani będą mieli przetestowane co najmniej kilka karm i błąd w moim sondażu będzie mniejszy. Oczywiście wspomnę, że tanie mogą lepiej smakować, jak np. chipsy, ze względu na ulepszacze, jednak jakie by one by były niskiej jakości ziarno (czyli ok. 80% karmy) i tak zostanie nie zjedzone przez szczurki ;)

Pyl - Czw Maj 05, 2011 23:47

OK, zwracam honor :wink: choć szczerze mówiąc nie spotkałam się z takim opisem tego produktu, zawsze jest to po prostu BEAPHAR Care+, dla odróżnienia od BEAPHAR XtraVitalu. Ale masz rację - na etykietce jest BEAPHAR XtraVital Care+.
aneczka1-13 - Pią Maj 06, 2011 12:50

No a w moim przypadku była tam tylko 1 z 3 stosowanych prze ze mnie karm. Bo ja mieszam je ze sobą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group