To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Odżywki i mleka dla kociąt - dieta osesków

Ratata - Czw Sie 16, 2007 20:55

My mieliśmy kiedyś tego Whiskasa - całkiem niezłe, nawet chętnie piły i żadnych sensacji żołądkowych po tym nie było. Wielki plus za jednolitą konsystencję. Od Klary odstraszył mnie właśnie wygląd jakby mącznej zawiesiny :roll:
Anonymous - Czw Sie 16, 2007 20:58

Moje pily i whiskasa i Klare, a teraz maja Juwela przywiezionego z niemiec. Klara wygladala jak woda lekko zabarwiona na bialo, nie podobala mi sie.
I whiskas i Juwel im smakuja i ladnie wygladaja. Mam jeszcze 3 kartoniki w zapasie.

L. - Pią Sie 17, 2007 13:43

Ja mam kupionego whiskasa ale niestety jeszcze nie próbowaliśmy ;] tzn. nie był otwierany.
Polaczka - Pon Sie 20, 2007 22:55

Hm.. Ja juz wyrzucilam, bo 3 dni lezal w lodowce (zaleca sie spozyc po 4, ale wole byc ostrozna). Troche sporo kosztuje, ale musze maluszki dokarmiac, bo to sa dopiero miesieczniaki i energie maja niespozyta :) 17miesieczny ogonek tez pil jak w transie :wink: Jednym slowem, polecam! (Whiskas)


LunacyFringe - Pon Sie 20, 2007 23:30

Ja jak już nie znalazłam żadnego innego to też w końcu kupiłam whiskas . Chociaż niechętnie . Ale rzeczywiście pił z obłedem w oczach :lol1: Wszystko naraz :roll: Myślałam , że mu brzuszek pęknie z przepicia :shock:
Szkarłatny - Śro Sie 29, 2007 15:54

Czy mleko whiskas dla 3-tygodniowego szczurka trzeba jakoś rozcieńczać? Nie znalazłem w tym temacie.
Oli - Śro Sie 29, 2007 16:03

Nie znalazles bo to mleko nie nadaje sie do dokarmiania. :wink: Takiemu szczurkowi dobrze jest podawac mleko specjalne dl akociat - do dostania u weta ono jest w proszku. To Whiskasa jest jak produkt czekoladopodobny - wrazenia tylko smakowe.
Szkarłatny - Śro Sie 29, 2007 17:06

A poza mlekiem weterynaryjnym jeszcze cos się nadaje? Jakieś bebiko albo coś w tym stylu?
L. - Śro Sie 29, 2007 22:54

Crimsone, gerberki wszelkiego rodzaju, kaszki itp. ale to nie w tym temacie ;]
radze przejrzeć dokładnie forum :wink: kopalnia wiedzy.

apsik - Śro Sty 30, 2008 08:58

Mam dwie panny-siostry. Jedna to istny odkurzacz, ale nie jest jakaś mega gruba. Wygląda dobrze. Natomiast druga jest kapryśna co do jedzenia a po ostatnich małych kłopotach ze zdrowiem coś jej ubyło ciałka. Wczoraj kupiłam mleko w kartoniku dla kotów "KLARA" http://www.kuchniapupila.pl/mleko?more=1849701620
Ostrożnie dałam małą zakrętkę tego mleka, a ogony rzuciły się na to jak szalone. Wytrąbiły w mgnieniu oka i spoglądały czy jeszcze coś skapnie. Doradźcie czy to mleko mogę podawać i w jakich ilościach. Nie chcę przedobrzyć. Coco zaczęła nabierać troszkę ciałka. Jutro idę do weta na kontrolę więc je zważę.

[ Komentarz dodany przez: falka: Sro Sty 30, 2008 10:44 ]
Proszę pisać w odpowiednim temacie, po to powstał Spis treści aby w nim szukać!!! Scalone z istniejącym tematem.

Quaxo - Śro Paź 01, 2008 00:39

Kupiłem mleko dla kociąt w płynie marki Gimpet. Chłopakom smakuje. :)
Czy ktoś je już kupił i poleca?
Mnie niepokoi "przechowywać w suchym i chłodnym miejscu" - bo nie ma nic, ile przechowywać po otwarciu...

Layla - Śro Paź 01, 2008 08:30

Quaxo, a w jakim wieku są chłopaki? Takie mleko nadaje się dla niedożywionych lub malutkich szczurków, nie widzę sensu podawania tym podrośniętym.
Quaxo - Śro Paź 01, 2008 11:07

Półtora miesiąca. :)
Niamey - Sob Sty 31, 2009 15:17

Moje szczurki szaleją za mlekiem dla kociąt. Mała ma 5 tyg. więc dla niej jak znalazł, ale starsza ma już 2,5 miesiąca, więc staram się nie dawać jej za dużo, ale jak widzę z jakim niesamowitym apetytem rzuca się na to mleko, to czasem nie mam serca jej odmawiać...Najczęściej kupuję jedną buteleczkę i jak się skończy, to robię dłuższą przerwę, żeby za dużo białka nie było
wuwuna - Pią Lis 20, 2009 10:04

Scalone z 'Mleko dla kociąt'.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group