To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Warszawa] - kardiolog Bohdan Kurski

Nisia - Pon Lis 20, 2006 19:24
Temat postu: [polecam] [Warszawa] - kardiolog Bohdan Kurski
Dr (n. wet. zresztą) Kurski jest specjalistą od płuco-serc zwierząt różnych, ale, przy podstawowych innych chorobach również potrafi szczurkowi pomóc.
Ja go bardzo polecam. Świetny kontakt i z pacjentem i z włascicielem. Dużo wie i swoja wiedzą się dzieli.
Przyjmuje w Elwecie na al. Niepodległości: http://www.elwet.pl/
Trzeba się zapisywać na wizytę. Wizyta kosztuje 30 zł (razem z ekg), choć ostatnio za samo osłuchanie nic nie zapłaciłam...

Nisia - Wto Maj 22, 2007 09:02

Dla zainteresowanych.
Dr Kurski mówił, że dysponuje sprzętem do badania bardzo małych szczurków, nawet niemowlaków, a także innych bardzo małych gryzoni (np. chomików dżungarskich).
Zwierząt takich nie bada się przez przypinanie elektrod w pachach i pachwinach. Umieszcza się je w małej klatce. Elektrody przypina się do specjalnych miejsc miedzianej podłogi.

Cola - Pon Sie 27, 2007 17:53

ja również go polecam, mimo że rozmawiałam z nim chwile przez telefon.
widać że ma pojęcie i jest bardzo miły.

Ewa - Sob Lis 10, 2007 19:19

Weszłam na stronę. Chyba chodzi o bohdana Kurskiego (jest tam dwóch Kurskich)?
Anonymous - Sob Lis 10, 2007 20:37

Ewa, w tutyle nawet masz.
Cytat:
[polecam] [Warszawa] - kardiolog Bohdan Kurski
;) Tak, Bohdan.
Oli - Sob Lis 10, 2007 22:19

To jest cala rodzina Kurskich - rodzice i syn, wszyscy weci. :wink:
Andzia - Pon Cze 22, 2009 11:52

Mam pytanie :) Czy Pan dr Kurski jest mi w stanie pomóc na odległość. Chodzi mi konkretnie o to czy jeśli wyślę maila ze zdjęciem rtg albo zadzwonie i prześle je pocztą to on to sprawdzi? Myślałam nawet żeby się z nim dogadać i zapłacić mu jak za wizytę tylko nie wiem czy on praktykuje taką pomoc.
Anonymous - Pon Cze 22, 2009 12:05

Andzia, z tego co pamiętam Kurscy odpowiadaja na maile. Jeśli załączysz sensownie wyglądające rtg to pewnie cos odpisze. Ale wiadomo jak lekarze reagują na to. Wizyty nic nie zastąpi.
Andzia - Pon Cze 22, 2009 13:16

Viss napisał/a:
Ale wiadomo jak lekarze reagują na to. Wizyty nic nie zastąpi.

wiem właśnie. Mam nadzieje że zdjęcie jakoś będzie wyglądać. Chyba i tak najpierw zadzwonię żeby naświetlić sytuację. Dzieki Viss :)

Anonymous - Czw Wrz 17, 2009 09:41

Dr Kurski jest świetny. Polecam z całego serca.

Przyjmuje tez na Grzybowskiej, w drugim Elwecie, trzeba jednak tam zadzwonić i zapytać/zapisać się.

quagmire - Wto Paź 27, 2009 18:07

Kurcze, jakbym wiedziała wcześniej, że przyjmuje też na Grzybowskiej, to nie zapisywałabym się na Niepodległości.

Ale rzeczywiście jest świetny. Byłam u niego dzisiaj - wszystko pięknie opisał, wyjaśnił i pocieszył :mrgreen:

Ale Milo nie chciał usiedzieć nawet chwili w klatce do robienia EKG i musiał zostać podłączony, co wbrew pozorom, zniósł znacznie lepiej niż klatkę :wink:

Nisia - Wto Paź 27, 2009 18:50

Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś na Grzybowskiej nie miał sprzętu - tylko udzielał porad.
Sprzęt miał tylko na Niepodległości.
Ale to było kilka lat temu....

quagmire - Wto Paź 27, 2009 22:09

To może ktoś wie, czy teraz na Grzybowskiej jest sprzęt?

Ale ja będę u niego jeszcze w poniedziałek, więc o ile nie zapomnę, to się zapytam :)

Martini - Śro Sty 18, 2012 21:58

Niedawno wróciłam od dra Kurskiego. Dołączam się do wszystkich hymnów pochwalnych: przesympatyczny, rzeczowy, odpowiada na wszelkie pytania i widać, że umie przeprowadzić porządny wywiad, a nie tylko podłączyć zwierzę do maszyny. Nie usłyszałam" "pani zwierzę jest zdrowe, dziękuję, proszę się nie martwić, kasa na lewo, do widzenia", tylko "pani zwierzę jest zdrowe, o czym świadczy to, to i to, chociaż warto pamiętać w przyszłości o tym i o tym".
Za EKG jednego szczurasa, konsultację drugiego i środki do dezynfekcji (sic!) zapłaciłam 105 zł. Nie wiem, czy to dużo czy mało w porównaniu z innymi lecznicami, ale nie czuję, żeby były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Nikky - Sob Sty 21, 2012 23:06

Również bardzo polecam, przesympatyczny człowiek, z wielkim sercem do zwierząt (mimo, że moja szczurzyca raz go ugryzła). Oby jak najwięcej takich weterynarzy!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group