To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Warszawa] MedicaVet

valhalla - Pon Sty 21, 2013 16:31

susurrement napisał/a:
warto też się przyjrzeć lek. wet. Damianowi Deludze i lek. wet. Judycie Garczyńskiej, oboje uczą się zarówno od dr Ani jak i dr Kasi, są dość zaangażowani w małe ssaki, także to do przemyślenia i obserwacji.

Miałam styczność z obojgiem i oboje mogę pochwalić za miłe podejście do szczurów i profesjonalizm. A z przysadką Trzpiota byłam właśnie u dr Judyty.

Hanka_i_Medyk - Wto Sty 22, 2013 11:33

Ja też mam całkiem niezłe doświadczenia z dr Judytą. U dr Damiana nigdy nie byliśmy z niczym poważniejszym niż zastrzyki, więc nie potrafię ocenić nic więcej niż podejście do pacjentów i ich właścicieli, które nota bene jest wyjątkowo profesjonalne i empatyczne.
babyduck - Czw Sty 31, 2013 12:40

Uwaga, dwa tygodnie tańszych zabiegów kastracji:
http://www.facebook.com/events/600308656651750/

brutus - Czw Sty 31, 2013 17:21

Lecznicę Medicavet znam od dawna dzięki dr Gosi, z racji posiadania pieska Brutusa :) dr Gosia jest doskonałym specjalistą: zaangażowana, profesjonalna i kontaktowa.
Z dr Kasią i dr Judytą mam kontakt od ponad miesiąca he rodzina powiększyła nam się o dwa szczurki :mrgreen: i jestem super zadowolony! Przerażały mnie opóźnienia do dr Rzepki, których byłem wielokrotnie świadkiem gdy przychodziłem na wizyty do dr Gosi.
Na szczęście w Medicavecie jest inny specjalista od gryzoni czyli dr Kasia, a pod jej pilnym okiem doświadczenia nabiera dr Judyta. Moje pupile uwielbiają obie Panie, a ja nie jestem w stanie znaleźć nawet jednego złego słowa na tę tak przyjazną zwierzakom i ich właścicielom lecznicę.
Cieszę się, że są takie miejsca, które mają swój wyjątkowy i naturalnie ciepły i przyjacielski charakter.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

polonistka - Czw Sty 31, 2013 18:26

babyduck napisał/a:
Uwaga, dwa tygodnie tańszych zabiegów kastracji:
http://www.facebook.com/events/600308656651750/


Bardzo mi brakuje iunformacji, kto będzie kastrował - skoro dr Ani już nie ma, a dr kasia nie operuje na wziewce?

quagmire - Czw Sty 31, 2013 18:37

polonistka, a może po prostu na iniekcji?
noovaa - Czw Sty 31, 2013 18:39

Dr. Kacprzak będzie robić zabiegi, promocja obejmuje również wziewkę ( info z rozmowy telefonicznej z jedną z zainteresowanych ).
rudziak - Czw Sty 31, 2013 18:45

Na wziewce też będzie, tak mi mówiła dr Kasia. A czy inf, że na wziewce nie operuje jest pewna? Pare dni temu dr Kasia czyściła Harremu ropnia na wziewnej - co prawda czasowo to wychodzi pewnie krócej niż operacja.
Bel - Czw Sty 31, 2013 19:54

a dlaczego dr.Kasia na wziewce nie robi? :shock: skąd takie info? Mi Noela kastrowała właśnie na wziewce...
quagmire - Czw Sty 31, 2013 20:02

Bel, w ciąży jest.

Chociaż ja tam się na ciążach nie znam.

Oli - Czw Sty 31, 2013 21:26

A ceny? Bo to że akcja to fajnie, ale o cenach cokolwiek wiadomo?
quagmire - Czw Sty 31, 2013 21:35

Oli, jest napisane, że koszt zabiegu - 30%.

a) nie wiem, ile normalnie kosztuje w MV
b) czy -30% od samej usługi, a materiały już normalnie, czy -30% od całości?

Oli - Czw Sty 31, 2013 23:45

quagmire, dlatego też padło moje pytanie :P bo info o zniżce zobaczyłam
annika 81 - Pią Lut 01, 2013 21:41

Pyl napisał/a:
No to skoro propagujemy informację to warto napisać i tutaj: dr Rzepka pracuje w MedicaVecie tylko do najbliższej środy.

Pytanie czy w ograniczonym składzie lecznica będzie nadal w stanie obsłużyć gryzowniowych klientów (dr Kasia jest obecnie w ciąży, o ile wiem nie robi operacji na wziewce) i nadal być polecaną na forum.



Dr Kasia operuje na wziewie cały czas!!!

Pyl - Pią Lut 01, 2013 23:49

annika 81, dzięki za informację.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group