To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Co oznacza to, że szczur liże właściciela?

panterka - Nie Kwi 10, 2011 00:56

mój Ciapa też należy do takich.
Cigle nie liże, jak śpi nawet :shock:

Adeline - Pon Cze 13, 2011 12:47

Lizanie jest słodkie <3 Mój Yossi [*] zawsze dawał mi buzi jak otwierałam klatkę :serducho:
Cegriiz - Sob Wrz 17, 2011 11:59

U mnie łobuziary liżą co popadnie, dzisiaj się nawet zdarzyło, że podeszwy stóp mi lizały. Zresztą to śmiesznie wyszło, bo najpierw tylko Barelka mnie lizała, a później i Mya podłapała. Teraz obie mnie wylizują :lol:
mini - Sob Wrz 17, 2011 12:05

U mnie Doti uwielbia lizać i robi to jako jedyna z całej 4 amatorek manicure :P
wojsza - Nie Wrz 18, 2011 14:44

Nasze są dosłownymi fanami manicure w dlatego ze nie tylko lizą ale jakiś paznokieć leciutko odstaje delikatnie go obgryza ;p
Karena - Nie Wrz 18, 2011 15:30

Off-Topic:
wojsza, chyba skórka. nasze dziewuchy są skórkowymi obgryzaczkami. jakby napuścić wody byłyby jak te rybki do pedicure

wojsza - Nie Wrz 18, 2011 20:04

Off-Topic:
Zasmakowały w ludzkim mięsie xO

Asmena - Nie Wrz 18, 2011 20:10

Off-Topic:
Było FishSpa, czas na RatSpa ;)

podlawiedzma - Pon Wrz 19, 2011 15:13

Większość moich samczyków liże, niektóre przebiegają i lizną mnie raz czy dwa przy okazji w pośpiechu, dając sygnał, że o mnie pamiętają :lol1:
Inne potrafią się przyssać i lizać szyję, dłonie czy po poliku.
A mój Stepuś zawsze wita się ze mną podgryzając delikatnie w samą końcówkę nosa - nie wiem jak mam to interpretować :P

wojsza - Czw Wrz 22, 2011 19:48

Nasze zawsze lizą mokre dłonie i raz u ucho środkowe mi Yoko liznęła
Hanami - Pią Wrz 23, 2011 21:31

Cergiiz,znaczy, że masz niewolnice do mycia nóg. :tak:
Trochę zazdroszczę. Moje tylko wylizują mi dłonie i to raczej rzadko.

Cegriiz - Sob Wrz 24, 2011 00:03

Hanami napisał/a:
Cergiiz,znaczy, że masz niewolnice do mycia nóg. :tak:
Trochę zazdroszczę. Moje tylko wylizują mi dłonie i to raczej rzadko.


Niewolnice, które dobrowolnie liżą :D Dzisiaj też mi się dorwały jak czytałam książkę na łóżku. W pewnym momencie to nawet Lilith się dołączyła... Starsze koleżanki uczą małą na niewolnicę nr 3 :lol1:

anna9234 - Pon Mar 05, 2012 22:32
Temat postu: "całowanie" w usta
Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć na nasz człowieczy język to zachowanie mojego ogonka?

Gdy jest na wybiegu, a konkretnie u mnie na rękach, to często gdy przebiega w okolicy mojej twarzy, a nawet chyba za każdym razem - zatrzymuje się, staje na tylnich łapkach, przednimi łapie moje usta i próbuje je podgryzać/lizać. :mysza:

Zastanawiam się przede wszystkim czy jest to reakcja pozytywna czy negatywna...
Pozdrawiam! :wink:

Oli - Pon Mar 05, 2012 22:35

pozytywna - szczury tak poznają m.in. co jadł członek stada i czy było to smaczne ;) polecam znaleźć w sieci film pt. Geniusz szczura i obejrzeć.

tu masz temat http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1347 z którego możesz się wiele nauczyć

Cegriiz - Pon Mar 05, 2012 22:53

anna9234 napisał/a:
czy jest to reakcja pozytywna czy negatywna


Pozytywna, bo szczury tak nawet w stadzie "zaglądają sobie do pysków", aby sprawdzić co jadł kolega/ koleżanka, a dla Ciebie negatywna jak któregoś razu będzie się chciał szczur bardziej dobrać do Twoich ust ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group