To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam][Łódź] lecznica "Pod Koniem"

Niamey - Śro Sty 27, 2010 13:05

Off-Topic:
KrzysKoz, masz rację, ale musisz przyznać, że ciężko uznać za merytoryczną krytykę, która brzmi "parę miesięcy temu, jakiś bliżej nieokreślony lekarz był niemiły i skasował mnie na 20zł i w związku z tym cała klinika jest do bani, fe i be". Żadnych szczegółów, nic. Nie wydaje mi się to zbyt przydatne, ani pomocne. Żeby wszystko było jasne odnoszę się wyłącznie do słów demonii, a nie Twoich.

Oli - Śro Sty 27, 2010 13:15

KrzysKoz, dlaczego masz zdublowane konto na forum? Dlaczego razem z Quaxo piszecie to samo?
KrzysKoz - Śro Sty 27, 2010 23:06

Off-Topic:
Oli,
Ja i Quaxo to dwie różne osoby, choć szczury mamy wspólne. Nie piszemy tego samego, najwyżej się uzupełniamy, tak jak w przypadku negatywnej opinii o poznańskiej klinice - przyznasz że wypowiedz Quaxo jest bardziej zwięzła i emocjonalna, a moja rzuca trochę więcej światła na tę sprawę.

Niamey,
Zgadzam się, że wypowiedź Demonii była zbyt emocjonalna i bez szczegółów. Wziąłem ją w obronę, przede wszystkim dlatego, że wierzę, że sytuacja tak jak ją opisała mogła mieć miejsce i w pełni rozumiem jej gniew. Nie zauważyłem, żeby ktoś jej przekazał wyrazy współczucia, raczej wszyscy ją zbesztali że się czepia. Także mam nadzieję że dzięki mnie odpowiedź na zarzuty Demonii jest bardziej pełna - jest i zrozumienie i zwrócenie uwagi, że warto by było podać więcej szczegółów i działać z mniejszym opóźnieniem.

A poza tym fajnie, że wywiązała się ogólna dyskusja o weterynarzach - patrz post Weterynarz też człowiek.

Pozdrawiam Was i innych czytelnikow i czytelniczki :)

Oli - Czw Sty 28, 2010 00:52

Ok, po prostu jak ktoś ma wspólne szczury, to na ogół to widać na forum, a po Waszych wypowiedziach nie. Stąd moje podejrzenia padły. :wink:
KrzysKoz - Czw Sty 28, 2010 01:01

Off-Topic:
Niedlugo zalozymy wspolny topic, bo powiekszy sie nam stado o dwa "czarne diably" spod Warszawy. Planowalismy adoptowac Stefana z Rzeszowa, ale niestety wlasciciel(ka) praktycznie nas zignorowala. Jeśli się nie mylę, to Stefan jest teraz na DT u Ciebie i masz już dla niego zaklepany DS?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group