To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Noszenie na ramieniu - czy każdy szczur to lubi?

bchadzyn - Sob Lut 18, 2012 17:09

za kołnierz się nie dziwię :) im bardziej są przykryte, tym czują się bezpieczniej. Oglądałem kiedyś film, w którym kiedy jeden szczur był przestraszony, rozsyłał ultradźwiękami stadzie wiadomość, że się boi, że jest niebezpieczeństwo, czy cuś. Każdy szczur schował się pod takie ,,małe zadaszenia'' mimo tego, iż były w nich zupełnie widoczne, o dziwo były zdecydowanie spokojniejsze :) .

Moje szczurki kochają łazić za bluzą, w kieszeni :) , ale jeszcze je oswajam, więc troszkę się boją, dlatego tak chętnie się chowają, ale dobrze się tam czują.

mmarcioszka - Sob Lut 18, 2012 19:21

Jak miałam mniej czasu dla dziewczyn nauczyły się, że jedyny "kontakt" ze mną mają, jak siedzą mi na ramieniu kiedy cos robię. Teraz odkurzam, prasuję, maluję, sprzątam etc. grzecznie siedzą na ramieniu nawet po kilka godzin, czasem nawet zasypiają, co jest średnio bezpieczne gdy nie mam kaptura, bo mogą spaść... Już parę razy musiałam łapac śpiącego szczura zsuwającego mi się na biust(dobrze że mają na co :mrgreen: ).
bchadzyn - Sob Lut 18, 2012 20:19

Jak ten ciurek na profilowym ma ci się zsuwać TO ŁAP GO bo wygląda cudownie :) <3
mmarcioszka - Sob Lut 18, 2012 20:50

bchadzyn, dzięki. Poki co nie spada :P
Journey - Nie Lut 19, 2012 12:17

Nasze starsze chłopaki lubią siedzieć na ramieniu, najbardziej Speedy. :serducho: Za to młodszy ma zaawansowane ADHD i nie ma mowy, aby nawet przez chwilę usiedział spokojnie w jednym miejscu.
Agniech - Nie Lut 19, 2012 12:40

Mam długie pióra, jak zapomnę związać, lubią się chować za nimi:D
mmarcioszka - Nie Lut 19, 2012 16:00

Agniech napisał/a:
Mam długie pióra, jak zapomnę związać, lubią się chować za nimi:D
Włosy są super, a umyte żurawinowym szamponem są jeszcze smaczne ;)
Agniech - Nie Lut 19, 2012 20:29

Moje 2 wariatki nie znoszą żurawiny:P Wrzuciłam im kilka suszonych i tylko porozrzucały:D A dziś Frodzisław zasnął mi pod koszulą:).
bchadzyn - Nie Lut 19, 2012 23:04

Oj znam to! :) Moje nienawidzą żurawiny, i rodzynek. Dobrze, bo sporo kalorii. A sam to lubię wcinać! :)

mmarcioszka, włosy to najlepszy element zabawy Włodka, ręka - ok kolana - ok, ramię - niech będzie, WŁOSY - WE'RE GONNA GET ALL OF THESE! :lol: :) :P

Agniech - Pon Lut 20, 2012 12:08

Jak masz długie, to masz przerąbane;>
bchadzyn - Pon Lut 20, 2012 15:13

No miałem przez dłuższy czas długie, teraz ściąłem się na beatlesa :)
mmarcioszka - Pon Lut 20, 2012 15:32

Agniech napisał/a:
Jak masz długie, to masz przerąbane;>


Wręcz przeciwnie - darmowy fryzjer :mrgreen:

Agniech - Pon Lut 20, 2012 15:50

Gdyby to jeszcze było przycinanie końcówek, a nie wyrywanie kudłow pazurami:P

bchadzyn, źle zrobiłeś:P!

Karena - Pon Lut 20, 2012 16:01

Proszę o koniec offtopu.
szczurowata - Pon Cze 04, 2012 16:33

Ja swoje szczury noszę na ramieniu. Ale dopiero jak były oswojone, ufały mi etc. Psów się nie boją, a jak słyszą głośne dźwięki, to chowają mi się pod włosy. Oczywiście, zawsze je asekuruję. :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group