To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Zielona Góra i okolice]Zamówienia w zooplus.pl i zooplus.de

Anonymous - Wto Lip 21, 2009 00:54

no tobie to bym przywiozla, o wysylce myslalam jesli ktos z innej czesci polski bedzie chcial.

ale jak masz kryzys trocinowy to zamawiaj, ja jak bede zamawiac to tez bedzie mozna sie podlaczyc ;)

Devona - Wto Lip 21, 2009 11:13

katasza napisał/a:
no tobie to bym przywiozla
Aaaa, to pewnie skorzystam później znów z okazji, a teraz zamówię tyle, ile mi się zmieści w domu ;) . Przy okazji zamówienia zapraszam do mnie :) .

Nikt nie jest chętny? A tam jest takie świetne poidło, aż żałuję, że wcześniej zamówiłam w innym sklepie mniejsze ;) .

Anouk - Czw Sie 13, 2009 19:40

hop
Devona - Czw Sie 13, 2009 19:50

Dzięki :) .

Najpóźniej w połowie przyszłego tygodnia planuję zamówienie w polskim Zooplusie i w Krakvecie. Ktoś chce się przyłączyć?

Katasza, będziesz robić zamówienie w niemieckim Zooplusie? Jeśli tak, to ja się na pewno dołączę, bo tam mają karmę dla kotów, której w Polsce jeszcze nie znalazłam. I trocinki też bym chciała ;) .

Anonymous - Pią Sie 14, 2009 13:26

Bede robic w przyszlym tygodniu, wtorek-sroda. pozniej 26 sierpnia bede w zielonej wiec jak nie za pozno to moglabym przywiezc.

aaa no i jak ktos jeszcze cos chce to nie ma sprawy, moge zamowic ;)

Devona - Pią Sie 14, 2009 18:30

W takim razie ja napiszę do Ciebie przed wtorkiem, co dokładnie bym chciała, bo jeszcze nie wiem, co kotom zamówię w Polskich sklepach. Wolisz zapłatę w euro czy w złotówkach?
Anonymous - Sob Sie 15, 2009 12:40

mi jest obojetnie, jak ci wygodniej ;)
Devona - Pon Sie 17, 2009 21:13

Katasza, w takim razie zobaczymy, czy będę miała obcą walutę, jeśli nie, to zapłacę Ci w złotówkach :) .

Nikt nie chce się dołączyć do mojego zamówienia?

Bema - Wto Lut 02, 2010 23:26

hop, hop :)
Devona - Wto Lut 02, 2010 23:48

Dzięki :) .

Jutro wieczorem będę robiła większe zamówienie w zooplusie, może ktoś jest na coś chętny?

Niamey - Pon Lip 12, 2010 10:11

up :)
Devona - Pon Lip 12, 2010 14:33

Dzięki :) .

Składam zamówienie w zooplusie, będę miała 12% zniżki, może ktoś chce skorzystać :) ?

H. - Nie Mar 06, 2011 11:18

Devona, czy temat będzie w użytku?
Devona - Nie Mar 06, 2011 13:41

Erato, zapomniałam o tym temacie, a zamawiam regularnie przez internet artykuły dla zwierzaków, więc przy następnej okazji napiszę tutaj wzmiankę, bo jakoś tak ostatnio przerzuciłam się na indywidualne pytanie konkretnych osób ;) .
Karena - Pon Paź 24, 2011 15:26

up^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group