To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Wrocław] Tomasz Piasecki

Azi - Sob Cze 07, 2008 10:28
Temat postu: [polecam] [Wrocław] Tomasz Piasecki
Wiem, że jego nazwisko wymieniane jest w innym wątku, ale uważam, że zasługuje na własny temat ;)

Polecam teraz i polecać będę chyba zawsze. Miałam już swoje chwile "zwątpienia", ale po wczorajszym i dzisiejszym, Piasecki zasłużył na wielkiego plusa. Owszem, najtańszy to on nie jest, ale ma serce do zwierząt i jest dobrym specjalistą.

Dodatkowo - wczoraj o godzinie 22:30 wysłałam mu smsa z zapytaniem o bardzo niepokojące objawy u Fniszki, prośbą o telefon do dobrego całodobowego weta. Poprosiłam o sygnał, że zadzwonię. Oddzwonił sam, pół godziny później. Umówił się ze mną na klinikach dawnej AR, poza godzinami przyjmowania. Wielki plus, przede wszystkim za całodobowe serce, nie tylko od 8 do 16.

Kontakt:

Strona www http://wet.wroclaw.pl/
Adres:
ul. Głogowska 2-4
53-621 Wrocław
tel.: (71) 790-14-99
e-mail: lecznica@wet.wroclaw.pl

dr Piasecki przyjmuje w takich godzinach:

Pon. 16.00 – 20.00
Czw. 16.00 – 20.00
Pt. 16.00 – 20.00
Sob. 10.00 – 13.00 - tylko umówione zabiegi chirurgiczne

strup - Śro Wrz 10, 2008 14:00

Azi, Czy ten lekarz ma możliwość zrobienia rtg, i pobrania szczurkowi krew? Ile to moze u niego kosztować?
Pacyfka - Śro Wrz 10, 2008 14:13

strup,
Ja do doktora Piaseckiego chodzę na kliniki przy placu grunwaldzkim. Zdjęcie RTG kazał mi zrobić w klinikach obok, zdjęcie wykonywał radiolog. Bez drukowania zdjęcia ta przyjemność kosztuje 50zł (dwa zdjęcia płuc, od góry i z boku).
Nie wiem jak jest na Głogowskiej.
Natomist, jesli chodzi o pobieranie krwi, to zdaje się, że u szczurów tego się nie robi, ponieważ do badań jest potrzebna zbyt duza ilość krwi jak na tak malutkie zwierzątko.(ale pewne nie jestem, może coś się zmieniło)

strup - Śro Wrz 10, 2008 14:59

Pacyfka, Dziękuję za odpowiedz. :wink:
pixxa - Czw Wrz 11, 2008 00:04

dr Piasecki do 22 września jest na urlopie.
Anonymous - Nie Lut 08, 2009 14:01

Jak u niego cenowo wygląda wizyta ze szczurkiem? Nie śmierdzę kasą ale raczej nic innego mi nie pozostaje jak się wybrać.

I jeszcze pytanie: czy na Głogowskiej ma wszelki niezbędny sprzęt czy tylko na "Grunwaldzie"?

Azi - Nie Lut 08, 2009 14:24

Chyna, cenowo wygląda to tak, przynajmniej ja tak miałam, że za kontrole jako-taką chyba nic się nie płaci (nie wiem, bo ja zawsze cos jeszcze dodatkowo biorę) i płacisz tylko za podanie leków, zabieg, rtg.

Chyna napisał/a:
I jeszcze pytanie: czy na Głogowskiej ma wszelki niezbędny sprzęt czy tylko na "Grunwaldzie"?
co znaczy niezbędny?

na Głogowskiej ma RTG i wszystko co potrzebne do operacji i zabiegów. Zresztą operuje tylko na Głogowskiej. Nie ma USG.

Anonymous - Nie Lut 08, 2009 14:40

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Azi napisał/a:

Chyna napisał/a:
I jeszcze pytanie: czy na Głogowskiej ma wszelki niezbędny sprzęt czy tylko na "Grunwaldzie"?
co znaczy niezbędny?


Em, to co dalej, czyli:

Azi napisał/a:
na Głogowskiej ma RTG i wszystko co potrzebne do operacji i zabiegów. Zresztą operuje tylko na Głogowskiej.


O wiele drożej jest na Głogowskiej?
Ty chodzisz na Grunwald czy na Głogowską?
(Dzięki)

Ninek - Nie Lut 08, 2009 18:15

Dr Piasecki jest najlepszym weterynarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Widać, że kocha zwierzęta i jego praca sprawia mu przyjemność. Bardzo dobrze zna sie na szczurach.
Za samą wizyte ze szczurem nie zapłaciłam u Niego nic. Za operacje pod narkozą wziewną i Ivermektyne dla całego stada (na ponad dwie dawki) zapłaciłam 70zł (za samą operacje u innego weta płaciłam więcej).

Bardzo cenie też to, że otwarcie mówi o tym, co myśli o danym przypadku.

Anonymous - Nie Lut 08, 2009 19:39

Sama wizyta nic nie kosztuje. Dopiero placi sie za zabiegi i leki :) Nie jest drogo i dr Piasecki sam zajmuje sie szczurami, wiec mu ufam :) Zna sie na rzeczy jak nikt inny i jest super mila atmosfera. Zawsze pogada itd.
Anonymous - Nie Lut 08, 2009 19:44

Dzięki. Okazuje się, że jednak nie będę raczej musiała do Niego jechać teraz bo z powodów podanych w moim temacie musiałam dzisiaj jechać szybko do innego weta i z nim konsultowałam przypadek Adrianka. Ale dziękuję Wam bardzo za wszelkie wypowiedzi. PS. Na Głogowskiej sama wizyta też jest bezpłatna jeśli tylko stawia diagnozę ale nie biorę leków i nie ma zabiegu?
Anonymous - Pon Lut 09, 2009 11:05

Tak :) Wizyta jest bezplatna jesli nie bierzesz lekow i nie robisz zabiegu
yes - Wto Lut 24, 2009 22:27

ja jedynie chciałam dodać, że na głogowskiej przyjmuje też żona doktora Piaseckiego. więc można iść rano do 14:00. ja akurat trafiłam na ten w/w urlop i przyjęła mnie dr. Piasecka. chwalę sobie bardzo. szczurkowi z nowotworem przysadki ofiarowała dzięki swojej wiedzy, a niewątpliwie i intuicji, 4 miesiące życia
Carmilla - Wto Lut 24, 2009 22:37

A ja chciałam dodać, że ostatnio dr Piasecki zajmował się szczurzynką mojego kolegi, miała operację wycinania guza, ale po wybudzeniu z narkozy nagle wyszło, że ma kłopoty z płucami, niestety nie udało jej się odratować, mimo że doktor robił co mógł...

Rozpłakał się, kiedy wręczał nam jej ciałko... Powiedział, że to był w jego karierze pierwszy śmiertelny przypadek szczurka...

Naprawdę, uważam, że to dusza, nie człowiek. Serdecznie go polecam, widać, że zależy mu na małych pacjentach i do każdego przypadku podchodzi bardzo indywidualnie.

Biała - Czw Mar 26, 2009 19:25

Dr Tomasz Piasecki przyjmuje tylko we WTORKI od 8.30-10.00 Na placu Grunwaldzkim 45


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group